» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club wjedzie na smartfony?

sdr napisał 10 stycznia 2022 o 23:53, komentarze zablokowane
Take-Two Interactive poinformowało dzisiaj o planach poszerzenia rodziny swoich studiów o Zyngę, niegdysiejszego giganta rynku gier przeglądarkowych.

Midnight Club

Właściciel Rockstar Games i 2K na przejęcie twórców m.in. FarmVille chce wydać oszałamiające 12,7 miliarda dolarów. Nas jednak sprawa interesuje z zupełnie innego powodu. Otóż w oświadczeniu przesłanym do mediów Strauss Zelnick, chwaląc się bogatym portfolio franczyz należących do kierowanej przez siebie firmy, jednym tchem obok GTA, czy Red Dead Redemption wymienił... Midnight Club.


Strauss Zelnick

Marki Take-Two skupiają najbardziej uwielbiane serie na świecie, włączając w to Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Midnight Club, NBA 2K, BioShock, Borderlands, Civilization, Mafię oraz Kerbal Space Program (...)
Okazuje się więc, że Midnight Club wciąż jest dla Take-Two ważne, podobnie jak Bully, choć obie serie od lat nie są kontynuowane. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę specjalizację Zyngi w grach mobilnych, można podejrzewać, że T2 zechce postawić na intensywniejszą monetyzację swojego portfolio właśnie na platformach mobilnych. W końcu jakoś te miliardy muszą się zwrócić ;)

Chcielibyście zagrać w nowe MC na smartfonie albo tablecie?