» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA VI będzie, po GTA V

sdr napisał 4 lutego 2022 o 20:34, komentarze zablokowane
Dzisiaj poznaliśmy nową datę premiery Grand Theft Auto V na konsolach 9. generacji. Newsem dnia będzie jednak zdecydowanie... oficjalna zapowiedź GTA VI.

GTA V

GTA VI albo po prostu jakiegoś kolejnego Grand Theft Auto, bo poza tym, że gra powstaje wciąż nie dowiedzieliśmy się nic.


Wiemy, że dzięki długowieczności GTA V wielu z was pytało nas o nową odsłonę serii Grand Theft Auto. Przy każdym nowym projekcie, który rozpoczynamy, naszym celem jest zawsze znaczne wykroczenie poza to, co do tej pory udało nam się stworzyć — i dlatego z radością możemy ogłosić, że nowa odsłona serii Grand Theft Auto jest w trakcie realizacji. Ujawnimy więcej informacji, gdy tylko będziemy na to gotowi, więc zaglądajcie na Rockstar Newswire, gdzie trafiają wszystkie oficjalne wieści.
Ale dobre i to. Cieszy, że Rockstar nie zamierza jednak poprzestawać na dojeniu jednej gry. Miejmy nadzieję, że nie poprzestanie również na dojeniu jednej serii.

Tymczasem, GTA V dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S trafi do sprzedaży 15 marca. Tego samego dnia zadebiutuje na tych platformach samodzielna wersja GTA Online.