» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Co w trawie piszczy?

sdr napisał 7 maja 2022 o 22:07, komentarze zablokowane
Rockstar może zaniedbywać społeczność Red Dead, ale społeczność żyje swoim życiem i rozwija się mimo nagannej postawy twórców. Rzućmy okiem na kilka ciekawych znalezisk z ostatnich dni.

Red Dead Sunset - Alex Kerr

Red Dead SunsetNa stronie Etsy.com można zakupić drukowaną wersję bardzo ładnego obrazu w klimacie Red Dead Redemption II. Praca autorstwa Aleksa Kerra została przygotowana w technice olejnej i przedstawia kowboja na koniu przemierzającego prerię na tle zachodzącego słońca.

Beecher's Hope jak prawdziweOddanie i pasja niektórych fanów potrafi zaskakiwać. Użytkownik callmeboonie z Reddita po zagraniu w Red Dead Redemption II wprost zakochał się we wsi i życiu na ranczu. Dlatego też postanowił... kupić trochę ziemi i zbudować swoje własne Beecher's Hope.

callmeboonie

Miejmy nadzieję, że wystarczy mu determinacji, aby zrealizować to marzenie.

Turn Up the RadioNieco mniej zachodu, choć wciąż niemało, w swoją pasję wkłada też Nicola Bacon. Artystka i cosplayerka pochwaliła się na swoim profilu na Twitterze bogatą kolekcją autografów obsady RDR 2. Kto ma tyle podpisów z dedykacją od Rogera Clarka, Roba Wiethoffa i innych aktorów wcielających się w postaci z westernu Rockstar?