» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar inwestuje w Broadwick

sdr napisał 19 czerwca 2022 o 14:02, komentarze zablokowane
Rockstar Games coraz mocniej wchodzi w branże muzyczną i eventową. Przed rokiem studio założyło wytwórnię muzyczną, a teraz inwestuje w operatora wydarzeń kulturalnych.

Broadwick - Printworks London

Broadwick, bo o tej firmie mowa, swoją główną siedzibę ma w Londynie i zajmuje się organizacją imprez oraz festiwali muzycznych. Jednymi z ważniejszych miejscówek prowadzonych przez BroadwickPrintworks London utworzone we wnętrzach starej drukarni oraz Drumsheds London mieszczące nawet 10 tysięcy osób, co czyni to miejsce największym tego typu w mieście.

Niestety szczegóły transakcji nie są znane. Ze strony Rockstar nie pojawiło się żadne oświadczenie, z którego można by się dowiedzieć jakie plany wobec Broadwick ma studio. Możemy jedynie zgadywać, że we wnętrzach należących do Broadwick mogłyby być organizowane wydarzenia promujące gry Rockstar.