» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar się ściga

sdr napisał 26 czerwca 2022 o 13:20, komentarze zablokowane
Czy wiedzieliście jakim pasjom w wolnym czasie oddają się twórcy naszych ulubionych gier? Okazuje się, że niektórzy biorą udział w... wyścigach samochodowych.

Rockstar Games - Viken Motorsport

Jak donosi Rockstar Informer, grupa pracowników szkockiego studia Rockstar North to zapaleni pasjonaci sportów motorowych. Nie ograniczają się oni jednak do oglądania wyścigów, ale sami biorą w nich udział. Założyli własną drużynę, którą nazwali Viken Motorsport, kupili samochody i startują w różnego rodzaju zawodach. Ostatnio odwiedzili m.in. niemiecki tor Nürburgring, gdzie wzięli udział w tamtejszym wyścigu 24-godzinnym i nawet zwyciężyli w swojej klasie.

Drużyna Viken Motorsport jeździ samochodami marki BMW i jak na ekipę wywodzącą się z Rockstar przystało, przyozdabia swoje maszyny emblematami marek znanych z własnych gier. Na karoserii i kombinezonach dostrzeżemy więc znajome logotypy Pisswassera, RON, Atomica, czy Ubermachta.