» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

A więc koniec

sdr napisał 7 lipca 2022 o 23:39, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Ok. Dzisiaj Rockstar wreszcie pokazał, że jednak ma jaja i potrafi powiedzieć nam na czym stoimy. Nawet jeśli się nam to nie spodoba. Na nic zdał się płacz, na nic oburzenie. Red Dead Online umarło.

Dead Read Dead Online

Na Newswire opublikowany został dzisiaj wpis, w którym nakreślona została najbliższa przyszłość zarówno GTA Online, jak i Red Dead Online. Niestety dla tej drugiej gry, nie możemy liczyć już w zasadzie na nic ekscytującego.

Read Dead OnlineArgumentując swoją decyzję potrzebą wzmocnienia zespołu odpowiedzialnego za prace nad kolejną częścią serii Grand Theft Auto Rockstar przyznał, że stanie się to kosztem wsparcia dla Red Dead Online. Od tej pory (a w praktyce już od roku) wsparcie to ograniczy się do comiesięcznych premii i zniżek, okolicznościowych wydarzeń i poprawek. Za jakiś czas dostaniemy jeszcze kilka Misji telegramowych, ale to wszystko. Nie pojawią się już żadne duże aktualizacje pokroju Profesji na pograniczu, Bimbrowników, czy nawet Krwawej forsy.

Możemy zatem zapomnieć o wszystkim co w "wywiadach" opowiadali producenci odpowiedzialni za RDO. Nie będzie też tego wszystkiego o czym marzyliśmy. Ani napadów z prawdziwego zdarzenia, ani własnego rancza, ani mapy Meksyku. Będzie stracony potencjał. Ale przynajmniej wiemy jak sprawy się mają i jakie są priorytety.

GTA OnlineTymczasem GTA Online nadal ma się całkiem nieźle, nawet jeśli dzisiejsza zapowiedź zdaje się nie zwiastować niczego wielkiego. A przynajmniej nie na miarę Los Santos Tuners albo The Contract. Zamiast tego w nasze ręce trafi pakiet misji oraz szereg wyczekiwanych przez fanów usprawnień rozgrywki.


Za zaledwie kilka krótkich tygodni do GTA Online na wszystkich platformach trafi nowa aktualizacja, która rozszerzy przestępcze kariery prezesa, prezydenta klubu motocyklowego, przemytnika broni i właściciela klubu nocnego. Pojawi się także nowa misja od kontaktu, podczas której wcielicie się w agenta IAA, żeby zbadać kwitnący spisek przestępczy.
Zanosi się na co najmniej przyzwoitą aktualizację.
sdr
skomentował 10 lipca 2022 o 00:31
Tak. Ja to się jeszcze zastanawiam czy w kolejnych grach Rockstar - innych niż GTA - w ogóle zostanie zaimplementowany tryb multiplayer. Czy nie dojdą przypadkiem do wniosku, że wszystko co nie jest w stanie przebić GTA Online nie ma prawa bytu. O ile cokolwiek poza GTA jeszcze w R* powstanie :P Muszę uderzyć się w pierś, bo kiedy z R* odchodził Barrera, trochę mu się dziwiłem. On to wtedy argumentował m.in. tak że nie chce do końca życia pracować w "tej firmie od GTA i RDR". Jednak chłop wiedział co mówi. Tylko nie przewidział, że już wkrótce to może być jednak "ta firma tylko od GTA". Smutne to jak R* zachłysnął się pieniądzem i zrobił z siebie to czym dzisiaj są, z czego dawniej sami się śmiali.
Chaos
skomentował 8 lipca 2022 o 19:03
Szkoda że RDO kończy tak jak multiplayer w Max Payne 3 czy zapomnianym już GTA IV. Nie mniej jednak trzeba pamiętać że tryb wieloosobowy w IV czy Maksiu był poligonem doświadczalnym przed Onlinem w GTAV. Przynajmniej wiemy czego się spodziewać po premierze GTA VI (o ile takowa nastąpi).