» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Wyciek materiałów z GTA VI

sdr napisał 18 września 2022 o 23:00, komentarze zablokowane
Jeśli afera Hot Coffee była dla Rockstar najtrudniejszym momentem w dotychczasowej historii studia, to dzisiejszy incydent otwiera zupełnie nowy rozdział. Wyciekło Grand Theft Auto VI.

Wyciek materiałów z GTA VI

Oczywiście nie wyciekła gra jako taka (przynajmniej na razie), ale światło dzienne ujrzało całe mnóstwo materiałów przedstawiających jej wczesną wersję. Na GTA Forums został dzisiaj opublikowany link do archiwum zawierającego kilkadziesiąt klipów wideo, na których widać m.in. testy animacji, wycinki mapy, fragmenty misji/aktywności, czy istotne dla fabuły postacie. Osoba, która wykradła i upubliczniła materiały twierdzi, że ma ich o wiele więcej. W posiadaniu włamywacza mają się znajdować źródła zarówno GTA VI, jak i GTA V.

Rockstar jeszcze nie skomentował całego zajścia, ale autentyczność wycieku swoimi kanałami udało się potwierdzić Jasonowi Schreierowi. Z pewnością jest to dla twórców ogromny cios.