» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA Online: Los Santos Drug Wars

sdr napisał 13 grudnia 2022 o 23:12, komentarze zablokowane
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja dla GTA Online. W Los Santos Drug Wars wyniesiemy nasze narkotykowe przedsięwzięcia na zupełnie nowy poziom. Gotowi? Zobaczcie trailer.


Pierwsza dawkaDo południowego San Andreas sprowadziła się właśnie nowa ekipa - Fooliganie. To grupa młodych, pełnych entuzjazmu i przedsiębiorczych osób, na czele której stoi Dax. Przybysze mają już pomysł na intratny biznes w branży halucynogenów, ale potrzebują lokalnego partnera, który pomoże im podbić serca i umysły tubylców.

BiznesW serii sześciu nowych misji fabularnych pozyskamy niezbędny sprzęt i odblokujemy dostęp do wytwórni kwasu na pace nowego MTL Brickade'a 6x6. Laboratorium działa podobnie jak znane nam już wytwórnie klubów motocyklowych. Kwas wytwarzamy z zasobów, które możemy kupić albo ukraść.

Dostawy wykonamy nowym Maibatsu Manchezem Scoutem C. Zarówno motocykl, jak i ciężarówkę możemy ulepszać i personalizować w bazie wypadowej Fooliganów, zwanej Freakshopem. Znajdziemy tam również warsztat zbrojeniowy, w którym podrasujemy swój arsenał.

GTA Online: Los Santos Drug Wars

W każdej chwili możemy też zadzwonić do Daxa i odciążyć go w rutynowych zadaniach niezbędnych dla utrzymania zdrowego otoczenia naszego biznesu - zakłócaniu pracy FIB, sabotowaniu konkurencyjnych operacji, podkładaniu ładunków wybuchowych, itp. Klasyka.

Nowe pojazdy
  • Överflöd Entity MT

  • Annis 300R

  • Declasse Tulip M-100

  • Zirconium Journey II

  • niestandardowy BF SurferKolejna dawkaDzisiejsza aktualizacja przynosi również szereg zmian w rozgrywce i ekonomii. Poza tym w bardzo nieodległej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych nowości, m.in. misji taksówkarskich, mobilnego punktu sprzedaży broni, dostaw towaru bezpośrednio do dilerów oraz Ostatniej dawki, czyli drugiego aktu historii Fooliganów.