» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Może tak, a może nie

sdr napisał 18 maja 2023 o 10:13, komentarze zablokowane
T2 przedstawiło wyniki finansowe za ostatni kwartał i cały rok fiskalny. To dobra okazja, aby pochwalić się kolejnymi milionami sprzedanych gier oraz puścić oko do wygłodniałych graczy i dziennikarzy.

Take-Two - podsumowanie roku fiskalnego 2023

Największe tytuły w bibliotece firmy nadal znajdują nabywców. Do sklepów w ostatnich trzech miesiącach trafiło kolejnych 5 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto V, co pozwoliło najnowszej (sick!) części serii osiągnąć zawrotny pułap 180 milionów sprzedanych kopii. Niewiele gorzej radzi sobie również znacznie młodsze dziecko Rockstar. Dla Red Dead Redemption II możemy mówić odpowiednio o 3 milionach i 53 milionach rozdystrybuowanych sztuk.

Podczas konferencji organizowanych przez Take-Two Interactive największe zainteresowanie wzbudzają jednak zapowiedzi i najróżniejsze prognozy. Tym razem uwagę mediów przykuła informacja o spodziewanym przez zarząd firmy wzroście przychodów w roku fiskalnym 2025. Włodarze T2 oczekują wtedy wyników na poziomie 8 miliardów dolarów. Co może zapewnić takie obroty? Może to być efekt jakiejś dużej premiery... albo kilku mniejszych ;)