» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Podsumowanie konferencji Take-Two 10/6

sdr napisał 9 czerwca 2010 o 11:19, komentarze zablokowane
W sobotę pisałem o konferencji Take-Two Interactive, która miała się odbyć w dniu wczorajszym i na której spodziewanych było co najmniej kilka nowych szczegółów na temat produkcji spod znaku Rockstar Games. Mieli się nawet pojawić przedstawiciele developera, jednak z tego co mi wiadomo żaden nie zaszczycił uczestników konferencji swoją obecnością.

Max Payne 3 zimą 2010?

Poniżej krótkie zestawienie tego czego dowiadujemy się z doniesień prasowych. Ze swojej strony wyróżnię tylko najmniej przyjemne z nich, czyli kolejną obsuwę jaką zaliczył Max Payne 3. Gra została już oficjalnie wykreślona z kalendarza premier na bieżący rok fiskalny. Oznacza to, że do Sao Paulo zawitamy najwcześniej w listopadzie 2010, choć i tego nie byłbym taki pewien. Wciąż bardzo możliwe, że gra ostatecznie ujrzy światło dzienne dopiero w 2011. A co poza tym?


  • Red Dead Redemption rozeszło się już w 5 milionach egzemplarzy!

  • GTA IV znalazło do tej pory... 17 milionów nabywców.

  • Premiera L.A. Noire nadal planowana jest na czwarty kwartał roku fiskalnego Take-Two (sierpień - październik).

  • GTA: Chinatown Wars zostanie w tym miesiącu wydane na... iPada.Mimo, że przygody Huanga Lee przeniesiono już na tyle platform, najwyraźniej Rockstar w dalszym ciągu chce poszerzać swoje horyzonty jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Szkoda tylko, że to wszystko w oparciu o jeden tytuł.

Aktualizacja @ 15:41

Patrick Brown znany do niedawna głównie fanom serii GTA zamieścił na swoim profilu w serwisie deviantART drugi już artwork nawiązujący motywem do Red Dead Redemption. Zobaczyć go możecie tutaj, a poprzedni znajdziecie tutaj. Obydwa świetnie nadają się na tapetę :) Patrick kolejny raz pokazuje jaki ma talent.