» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Pierwsze screeny z Agenta!

sdr napisał 15 sierpnia 2011 o 21:47, komentarze zablokowane
Niestety nieoficjalne i niestety nie pierwszej świeżości, ale jednak: mamy screeny z gry Agent!

Jeszcze dzisiaj narzekałem, że o Agencie wiemy tyle co nic, a tu proszę. Ktoś znalazł portfolio jednego z byłych pracowników Rockstar North, w którym (jak to w portfolio) grafik chwali się swoimi ulubionymi projektami. Wśród tych projektów znajdował się również Agent, przy którym Leigh Donoghue pracował dwa lata temu. Na szczęście postanowił podzielić się ze światem screenami z projektu. Obrazków w sumie jest osiem. Niestety są one w dość niskiej rozdzielczości z uwagi na fakt, że zostały wykonane w czasie prac nad grą, a nie tak jak zwykle to bywa, na potrzeby promocji danej gry.

Na screenach widać wnętrza budynków, po których prawdopodobnie będziemy się poruszać. Jest ciasno i mrocznie. Widać też pewną postać, jednak nie wiadomo kim może ona być. Możliwe, że to główny bohater.

Pierwsze screeny z Agenta!

Pozostałe w galerii: #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8.

Przypomnijmy, że Agent będzie grą akcji osadzoną w realiach zimnej wojny. Póki co wydanie gry zostało potwierdzone tylko dla konsoli PlayStation 3. Data premiery wciąż pozostaje nieznana.