» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Soundtrack do Max Payne 3 za trzy tygodnie

sdr napisał 2 maja 2012 o 23:01, komentarze zablokowane
Premiera Max Payne 3 już za dwa tygodnie. Siedem dni później zadebiutuje natomiast oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry autorstwa grupy HEALTH.

Album dostępny będzie do pobrania w wersji cyfrowej dokładnie od 23 maja. Poza muzyką skomponowaną przez HEALTH kompilacja będzie zawierała również nowy ekskluzywny utwór brazylijskiego rapera Emicidy.

Okładka oficjalnej ścieżki dźwiękowej do Max Payne 3

Przy okazji dowiadujemy się, że soundtrack "dołączony" do edycji specjalnej Max Payne 3 również nie będzie fizycznym nośnikiem. Prawdopodobnie nabywcy bogatszej edycji gry otrzymają specjalny kod umożliwiający pobranie albumu z sieci. Trochę szkoda, bo o wartości takiego gadżetu w dużej mierze decyduje chyba właśnie jego namacalność.

Na marginesie dodam, że na jutro z kolei zapowiedziany został drugi klip prezentujący gameplay w trybie wieloosobowym. Również w dniu jutrzejszym wydany zostanie pierwszy tom komiksu Max Payne 3 noszący podtytuł After The Fall. Zapowiada się gorący czwartek! :)