» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Klasyki Rockstar trafią na PS3?

sdr napisał 18 grudnia 2012 o 21:59, komentarze zablokowane
Wygląda na to, że Rockstar w wolnych chwilach nie próżnuje i wytrwale portuje na konsole obecnej generacji swoje hity znane do tej pory tylko z PlayStation 2 oraz PSP.

Klasyki Rockstar trafią na PS3?

Już niejednokrotnie baza danych ESRB była źródłem wycieków nieogłoszonych jeszcze premier. I po raz kolejny poznajemy z tego źródła ciekawe fakty dotyczące gier ze stajni Rockstar Games.

Wygląda na to, że już wkrótce na PlayStation 3 trafią takie przebojowe tytuły jak GTA: Vice City Stories, Bully, Red Dead Revolver czy też pierwsze trzy części wyścigowej serii Midnight Club. Jeśli tylko wpisy dotyczące owych gier nie trafiły do bazy ESRB przypadkowo (a to się raczej nie zdarza) to bardzo możliwe, że już w nadchodzącym roku posiadacze konsol Sony będą mieli świetną okazję do przypomnienia sobie hitów poprzedniej generacji. A kto wie czy gry te nie pojawią się również na Xboksach?