» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Dan Houser też liczy na Bully 2

sdr napisał 28 września 2013 o 15:30, komentarze zablokowane
W jednym z wywiadów, których Rockstar w związku z premierą GTA V ostatnio udziela, Dan Houser został zagadnięty o możliwość kontynuacji przygód Jimmiego Hopkinsa.

Dan Houser też liczy na Bully 2

Pytanie padło w rozmowie z serwisem Polygon. Brian Crecente zwrócił uwagę, że temat poruszany przez Bully nadal jest niezwykle aktualny, a nawet ewoluował. Przemoc w szkołach bowiem angażuje już nie tylko uczniów, rodziców i nauczycieli, ale często również policję. Houser przyznał, że bardzo chciałby stworzyć kiedyś drugą część serii.


Mam wielką nadzieję. W końcu nigdy nie wiadomo. Istnieje wiele kierunków, w których można by pchnąć tę historię, to zabawne.
Dziennikarz zasugerował, że Hopkins mógłby pojawić się jako dorosły w Grand Theft Auto. Dan nie był jednak przekonany.


Jimmy nigdy nie był aż takim degeneratem. To po prostu niepokorny nastolatek z trudnym dzieciństwem. Nie widziałbym go jako złodzieja samochodów. Chodzi do beznadziejnej prywatnej szkoły, ale rysuje się przed nim jasna przyszłość. To tylko przystanek w jego życiu, może niezbyt ciekawy.


Nie jest grzeczny, ale ma serce. W pewnym stopniu to samo można powiedzieć o Niko z GTA IV. Jimmy jednak nie próbuje spalić swojej szkoły, tylko buntuje się w obliczu niesprawiedliwości.
Jeśli sam wiceprezes tak przychylnie wypowiada się o kontynuacji tytułu, to chyba nie musimy się już zastanawiać czy ona powstanie. Pozostaje raczej zapytać kiedy oficjalnie usłyszymy o Bully 2?