» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Max Payne: Retribution

sdr napisał 25 października 2015 o 22:18, komentarze zablokowane
Filmowcy - zarówno amatorzy jak i profesjonaliści - już kilka razy podchodzili do tematu Maksa Payne'a z większymi lub mniejszymi sukcesami. Nie ma się co dziwić, bo materiał to bardzo dobry.

Jak na razie sztuka przeniesienia historii Maksa na taśmę filmową zdaje się lepiej wychodzić amatorskim ekipom. Może dlatego, że przy tych filmach pracują autentyczni fani serii. Mieliśmy już krótkometrażową Valhallę, w produkcji jest ciągle Payne & Redemption, a już wkrótce zadebiutować ma Max Payne: Retribution. W sieci pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji.


Twórcy akcję swojego filmu osadzili w realiach Max Payne 2: The Fall of Max Payne i nie kryją, że pojawi się w nim sporo nawiązań do tej właśnie części serii. Jednym z milszych nawiązań ma być obecność Kathy Tong, która w grze portretowała Monę Sax, a która chętnie zaangażowała się w projekt.

Max Payne: Retribution zadebiutować ma wiosną przyszłego roku, z premierowym pokazem w ramach konferencji Comic Con w Londynie. Póki co trwa zbiórka w serwisie Indiegogo.