» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Nowe stare screeny z Agenta

sdr napisał 23 grudnia 2015 o 09:16, komentarze zablokowane
W temacie Agenta od dawna nic słychać i pewnie oficjalnych informacji szybko się nie doczekamy - mimo, że chcielibyśmy. Najwyraźniej gra wciąż jeszcze nie osiągnęła etapu, na którym twórcy chcieliby się z nami czymś podzielić.

Póki co pozostaje nam więc karmić się tylko strzępkami informacji wypływającymi gdzieś z odmętów internetu. Taka właśnie informacja pojawiła się właśnie na Reddicie, gdzie jeden z użytkowników zamieścił kilka screenów z wczesnej wersji gry.

Agent

Obrazki pochodzą rzekomo od jednego z developerów pracujących nad tytułem w latach 2009-2010, kiedy to został przesunięty do zespołu odpowiedzialnego za GTA V. Wygląda na to, że właśnie ostatniej części flagowej serii Rockstar zawdzięczamy tak wielkie opóźnienie Agenta. W sumie nic dziwnego - przygody Michaela, Franklina i Trevora przyniosły firmie spory zastrzyk gotówki, którą teraz można spożytkować na dokończenie nowej gry.