» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Leslie Benzies opuszcza Rockstar

chaos napisał 13 stycznia 2016 o 00:03, komentarze zablokowane
Niefajnie zaczynać nowy rok tego rodzaju wiadomością: Leslie Benzies zrezygnował z przewodzenia Rockstar North.


Rockstar Games

Możemy potwierdzić, że Leslie Benzies udał się 1 września 2014 na urlop i zdecydował, że nie powróci do pracy w firmie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jego wkład w Rockstar na przestrzeni ostatnich 15 lat kiedy to wspólnie pracowaliśmy nad kilkoma wspaniałymi grami.


Leslie pomógł nam zbudować niesamowity zespół, który nadal będzie tworzył niesamowite doznania dla naszych fanów. Leslie na zawsze pozostanie przyjacielem firmy i oczywiście będzie nam go brakowało, jednak życzymy mu również wszystkiego najlepszego na dalszą drogę.


— za Kotaku
Wielka to strata dla Rockstar i serii Grand Theft Auto, ale takie są koleje losu. Oczywiście również życzymy Lesliemu wszystkiego dobrego i dziękujemy za to, że pomógł uczynić GTA takim jakie jest.

Na szczęście szkockie studio pozostaje w dobrych rękach. Obecnie zespołem kierują Aaron Garbut i Rob Nelson. Obaj od wielu lat są obecni w Rockstar. Do tej pory pełnili role dyrektorów artystycznych.

Leslie Benzies