» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Letnia wyprzedaż gier Rockstar na Xbox Live

sdr napisał 29 sierpnia 2012 o 22:43, komentarze zablokowane
W Xbox Live Marketplace trwa właśnie wielka letnia wyprzedaż gier ze stajni Rockstar Games. W obniżonych cenach kupimy wiele ciekawych pozycji.

Letnia wyprzedaż gier Rockstar na Xbox Live

Które gry i dodatki zostały objęte obniżką cen? Ile można zaoszczędzić?


 • Max Payne 3: Local Justice Pack - 38% taniej.

 • Dodatki do L.A. Noire - 50% taniej.

 • Dodatki do Red Dead Redemption - 50% taniej.

 • Dodatki do Grand Theft Auto IV - 50% taniej.

 • Midnight Club L.A. w Games on Demand - 25% taniej.

 • Midnight Club L.A.: South Central Ultimate Content Pack - 52% taniej.

 • Bully: Scholarship Edition w Games on Demand - 25% taniej.

RDR: Game of the Year Edition za miesiąc

sdr napisał 13 września 2011 o 22:45, komentarze zablokowane
L.A. Noire chyba jeszcze trochę poczeka na swoją edycję GotY. Natomiast Red Dead Redemption czekać już nie musi. Właśnie została zapowiedziana wersja Game of the Year.

Red Dead Redemption: Game of the Year Edition

Kompletny zestaw zawierający podstawową wersję gry oraz wszystkie do tej pory wydane dodatki wyląduje na półkach sklepowych już za miesiąc. Amerykańscy gracze dostaną go w swoje ręce 11 października, zaś my 14 października. Przewidziane zostały wersje zarówno dla Xboksa 360 jak i PlayStation 3. A co dokładnie wejdzie w skład tej unikalnej edycji?


 • Red Dead Redemption.

 • Undead Nightmare.

 • The Legends and Killers Multiplayer Pack.

 • The Liars and Cheats Multiplayer Pack.

 • The Outlaws to the End Co-Op Mission Pack.

 • Bonusy przedpremierowe: Deadly Assassin Outfit, War Horse, Golden Guns Weapon Pack oraz Hunting and Trading Outfits Pack.

 • Kryjówka gangu Solomon's Folly.

 • Myths and Mavericks Bonus Pack.

 • Wszystkie dodatkowe misje, wyzwania, postaci, mapy i inne elementy związane z wymienionymi dodatkami.W skrócie: w jednym pudełku otrzymamy Red Dead Redemption oraz wszystko co z nim związane, a co zostało do tej pory wydane. Smakowity kąsek dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać, a także dla kolekcjonerów. Cena zestawu wyniesie $50 w Stanach Zjednoczonych, czyli u nas prawdopodobnie równowartość nowej gry.

Undead Nightmare: od dziś na płycie

sdr napisał 23 listopada 2010 o 20:29, komentarze zablokowane
Srebrne krążki z Undead Nightmare właśnie wylądowały na półkach sklepowych w Ameryce Północnej, a już w piątek będą dostępne również u nas.

Undead Nightmare: od dziś na płycie

Zestaw zawiera wszystkie dotychczas wypuszczone DLC dla Red Dead Redemption oraz związane z nimi dodatkowe tryby Free Roam, wyzwania oraz trofea/osiągnięcia. Na płycie znajdują się następujące rozszerzenia:


 • Outlaws to the End - m.in. tryb kooperacji w rozgrywce multiplayer.

 • Legends and Killers - m.in. nowe postaci znane z Red Dead Revolver.

 • Liars and Cheats - m.in. rozszerzenie trybu wieloosobowego o nowe gry.

 • Undead Nightmare - m.in. nowy tryb singleplayer oraz masa zombie.Cena wydania w naszym kraju będzie wynosiła 130PLN, a jeszcze do dnia premiery możecie zamawiać je w wersji na swoją platformę w specjalnej promocyjne cenie:

Zamów Undead Nightmare w sklepie Cenegi

sdr napisał 5 listopada 2010 o 16:54, komentarze zablokowane
Jeszcze w tym miesiącu do sklepów trafi zapowiadana kompilacja wszystkich dodatków do Red Dead Redemption. Undead Nightmare i wcześniejsze DLC w wersji płytowej można już zamawiać w naszym kraju za pośrednictwem sklepu oficjalnego wydawcy. Cenega Poland przygotowała dla wszystkich specjalne, niższe ceny, które w połączeniu z najnowszą inicjatywą firmy - Darmodostawą - stanowi bardzo smakowity kąsek.Tak. Mnie również zaskoczyła spora rozbieżność w cenach obu wersji (179,90PLN na Xboksa 360) tym bardziej, że ich opisy nie różnią się od siebie niczym. Dlaczego więc posiadaczom konsol Microsoftu przyjdzie zapłacić więcej? Spróbuję się dowiedzieć u źródła.

Aktualizacja 8 listopada 2010

Tak jak się spodziewałem, całe zamieszanie to tylko "błąd w druku". Właściciele obu konsol będą mogli nabyć dodatki w tej samej, niższej cenie :)

Undead Nightmare na płycie za miesiąc

sdr napisał 26 października 2010 o 22:24, komentarze zablokowane
Zgodnie z moimi niedawnymi przewidywaniami kompilacja dodatków do Red Dead Redemption ukaże się już za niespełna miesiąc. Wszystkie dotychczasowe rozszerzenia pod zbiorczym tytułem Undead Nightmare zostaną wydane na Blu-ray i HD-DVD dokładnie 23 listopada. Póki co nie wiadomo jeszcze czy tego samego dnia zestaw pojawi się również na europejskich półkach sklepowych, ale jeśli nawet wystąpi jakieś przesunięcie to nie powinno ono być większe niż kilka dni.

Wszyscy, którzy nie skusili się jeszcze na ani jedno DLC do westernu Rockstar (chociaż niekoniecznie tylko oni) powinni przygotować sobie $29,99. Jest to z pewnością również okazja dla osób chcących zasmakować dzikiego zachodu w stylu Gwiazd Rocka po niższej cenie, bowiem do uruchomienia dodatków nie będzie wymagana podstawowa wersji gry.