» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Poszukiwana: Barbarella Alcazar

sdr napisał 17 września 2019 o 19:35, jeszcze nie skomentowano
Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia dzisiaj w Red Dead Online ruszają poszukiwania pierwszego z dziesięciu legendarnych przestępców: Barbarelli Alcazar.

Poszukiwana: Barbarella Alcazar

Alcazar, znana jako królowa bandytów, jest przywódczynią gangu z Del Lobos. Stróżom prawa dała się poznać jako bezwzględna złodziejka i morderczyni. Obecnie ukrywa się gdzieś w Nowym Austin. Aby zgarnąć nagrodę, należy schwytać ją i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości najpóźniej do kolejnego poniedziałku. Pamiętajcie tylko, że za żywą Barbarellę zarobicie więcej :)

Madame Nazar w tym tygodniu poszukuje natomiast kolekcji morskich pereł. Składają się na nią bransoleta, naszyjnik oraz pierścionek, ozdobione oczywiście perłami. Aby otrzymać nagrodę, skompletowaną listę należy jak najszybciej wysłać pocztą lub osobiście dostarczyć do Nazar. Kolejne przedmioty do odszukania pojawią się za tydzień.

Ponadto dzisiaj debiutuje zupełnie nowa seria gier ze swobodnym celowaniem. Jeśli uważacie, że domyślnie włączony auto-aim jest dla mięczaków, od teraz możecie zmierzyć się z innymi w sesji dla prawdziwych rewolwerowców. Na pierwszy ogień idą takie tryby jak Poszukiwani, Doborowy arsenał, czy Wróg publiczny. Gry w serii będą zmieniały się każdego tygodnia.

Pewnie po zeszłotygodniowej aktualizacji Red Dead Online nikogo specjalnie do zabawy zachęcać nie trzeba, ale jeśli jeszcze nie zdążyliście wypróbować nowych możliwości, wasz apetyt powinny zaostrzyć ogłoszone dziś premie. Logując się w tym tygodniu do gry otrzymacie dodatkowe 3000 PD w ramach klubu Wheeler, Rawson and Co. A jeżeli zainwestowaliście w przepustkę bandyty zainkasujecie kolejne 2000 PD. Taki zastrzyk punktów z miejsca awansuje was na wyższy poziom i odblokuje związane z tym nagrody. Bonus trafi na nasze konta w przeciągu jednego dnia od logowania.

Premiera: Profesje na pograniczu

sdr napisał 10 września 2019 o 16:33, komentarze zablokowane
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja dla Red Dead Online. Od dziś możemy skierować kroki naszej postaci na ścieżkę rozwoju w jednej z trzech specjalizacji: łowcy nagród, handlarza lub kolekcjonera. Albo na wszystkie na raz :)


O aktualizacji zatytułowanej Profesje na pograniczu dowiedzieliśmy się w ostatnich miesiącach i tygodniach chyba wszystkiego, więc jeśli jakimś cudem jeszcze nie wiecie co zmienia ona w grze, zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi wiadomościami. W trakcie pobierania ważącego ponad 11GB patcha możecie też obejrzeć jeszcze raz opublikowany w czwartek oficjalny zwiastun.

Dzisiejsza aktualizacja, poza możliwością wyboru specjalizacji, wprowadza do Red Dead Online również szereg innych zmian i usprawnień. Najważniejsze z nich to:


 • Nowe przedmioty, uzbrojenie, odzież i wozy.

 • Kierunkowe wskaźniki obrażeń pokazujące, z której strony nasza postać otrzymała obrażenia.

 • Dodatkowe rasy koni.

 • Możliwość zmiany wyglądu postaci bez cofania postępów w grze.

 • Większa liczba miejsc na stroje i możliwość nazywania zapisywanych strojów.

 • Wydarzenia w grze swobodnej dla konkretnych ról.

 • Wyższa cena sprzedaży biżuterii.

 • Zwiększona prędkość ruchu i animacji, aby poprawić responsywność walki, przyspieszyć podnoszenie przedmiotów i nie tylko.Na koniec warto jeszcze wspomnieć o nowej zawartości dostępnej na czasową wyłączność dla grających na PlayStation 4:


 • Do 7 października można odebrać premię 250 RDO$ za logowanie do gry.

 • Do 14 października, po osiągnięciu 5. rangi handlarza można bezpłatnie odblokować u Crippsa wystrój obozu handlarza oraz schowek na broń.

 • Do 14 października można skorzystać z opcji wcześniejszego zakupu nowej zawartości:

  • psa obozowego rasy american foxhound,

  • gestu Strzelaj w niebo,

  • kapelusza Carrigan, butów Burnham i rękawic Avery,

  • nowych kart umiejętności: Duch rewolwerowca, W grupie siła i Szaleńczy pęd.

Ponadto wszyscy posiadacze RDR2 w wydaniu Ultimate Edition, w ramach kariery łowcy nagród, mogą odebrać bezpłatnie dwa nowe konie bretońskie o maści gniadej i czerwono-dereszowatej.

A w nadchodzących tygodniach pojawi się więcej nowej zawartości w ramach Profesji na pograniczu. Na tablicach zawisną nowe listy gończe za legendarnymi przestępcami, Madame Nazar przekaże nam nowe mapy skarbów i skorzystamy z nowych premii. Zapowiada się gorący koniec lata na Dzikim Zachodzie :)

Zwiastun: Profesje na pograniczu

sdr napisał 5 września 2019 o 19:20, komentarze zablokowane
Już w najbliższy wtorek zadebiutuje wyczekiwana od miesięcy aktualizacja dla Red Dead Online wprowadzająca system ról. Zobaczcie jej zwiastun.


Wraz w udostępnieniem Profesji na pograniczu, bo tak została nazwana ta aktualizacja, uruchomiony zostanie również Klub Wheeler, Rawson and Co. To swoisty program lojalnościowy, który z postępami w grze będzie przyznawał nam ekskluzywne nagrody: nowe ubrania, akcesoria, remedia, a nawet premie gotówkowe. Do klubu zostają automatycznie zapisani wszyscy, którzy zagrają w okresie od 10 września do 18 listopada, a zdobyte w tym czasie nagrody zostaną przypisane do naszych kont na zawsze.

Klub będzie miał też dodatkową ofertę premium dla graczy, którzy oczekują jeszcze więcej. Przepustka bandyty, którą nabędziemy za 35 sztabek złota, zapewni nam dodatkowe premie i nagrody, w tym nowe style uzbrojenia, ulepszenia obozu, a także zniżki. Całą dodatkową zawartość odblokujemy po uzyskaniu 70. rangi.

Role w Red Dead Online za tydzień

sdr napisał 3 września 2019 o 17:15, komentarze zablokowane
Już za tydzień, 10 września udostępniona zostanie aktualizacja dla Red Dead Online wprowadzająca do gry role.

Role w Red Dead Online za tydzień

Na temat systemu ról w RDO wiemy już całkiem sporo. Teraz jednak, na kilka dni przed wprowadzeniem nowych możliwości do gry, Rockstar odkrywa wszystkie karty. Na Newswire pojawiły się szczegółowe opisy każdej z trzech ról, w które będziemy mogli się wcielić. Już teraz więc możemy zadecydować, którą ścieżkę rozwoju naszej postaci obierzemy.

Niezależnie od naszego wyboru, wszystkie role zaoferują unikalne zajęcia, których wykonywanie odblokuje dostęp do nowych nagród i umiejętności. Każda rola posiada własny, oddzielny system punktów doświadczenia. Wykonując zadania powiązane z daną rolą gromadzimy dodatkowe punkty łowcy nagród, handlarza albo kolekcjonera. Zdobywane punkty przybliżają nas do kolejnych rang, których jest w sumie 20, i które dzielą się na cztery poziomy zaawansowania postaci: początkujący, obiecujący, uznany i renomowany. Każda ranga to również żetony - nowa waluta, którą wymienimy na specjalne przedmioty - oraz nowe umiejętności charakterystyczne dla dalej roli, np. możliwość robienia uników na koniu, wyszkolenia psa, albo zwiększenie pojemności torby, czy dostęp do nowych wydarzeń trybu swobodnego.

Red Dead Online - Łowca nagród

Karierę łowcy nagród rozpoczniemy od spotkania z legendarną łowczynią nagród w Rhodes i nabycia licencji. Jej koszt to 15 sztabek chyba, że subskrybujemy Twitch Prime - wtedy otrzymamy ją za darmo. Mając licencję możemy zacząć rozglądać się za listami gończymi. Będą one wisiały przy biurach szeryfa, pocztach i stacjach kolejowych. Misje łowcy nagród mają różny poziom trudności, od którego zależy końcowa nagroda. Złapanie bandyty żywcem zapewnia najwyższe wynagrodzenie. Bandytów możemy łapać samodzielnie albo w bandzie, z której członkami podzielimy się później nagrodą. Od 12. rangi odblokowujemy możliwość ścigania innych graczy. Będą to problematyczni osobnicy, którzy swoim złym zachowaniem w grze dorobili się nagrody za swoją głowę w wysokości co najmniej 20 dolarów. Będąc w pobliżu takiego gracza otrzymamy zaproszenie do "legalnego" ścigania go.

Red Dead Online - Handlarz

W rozwoju naszej postaci na ścieżce handlarza pomoże nam Cripps, który do tej pory musiał się bardzo nudzić pilnując obozu ;) Swój biznes zaczniemy od zakupu stanowiska rzeźnika. Jego koszt to 15 sztabek, ale jeśli gracie na PS4, otrzymacie je za darmo. Potem zostaje już tylko zabrać się za gromadzenie materiałów zwierzęcych, z których Cripps będzie przygotowywał towary na sprzedaż. Im lepszej jakości skóry i truchła dostarczymy, tym wyższej wartości towar Cripps wyprodukuje. Gotowe dobra możemy wysłać na sprzedaż bliżej lub dalej, w zależności od tego jak wiele chcemy zarobić i jak duże ryzyko jesteśmy w stanie podjąć. Nasze transporty mogą bowiem być atakowane przez bandytów. Konkurencja nie da nam spokoju również w obozie, dlatego z czasem warto zainwestować w psa i jego wyszkolenie, aby ostrzegał nas przed niebezpieczeństwem.

Red Dead Online - Kolekcjoner

Droga rozwoju w roli kolekcjonera stanie przed nami otworem po spotkaniu z Madame Nazar, obwoźną sprzedawczynią, od której kupimy torbę kolekcjonera za 15 sztabek - chyba, że w GTA Online odnaleźliśmy wszystkie 54 ukryte karty do gry. Jako kolekcjoner będziemy w świecie gry poszukiwać cennych skarbów: m.in. kart tarota, kosztowności i pamiątek rodzinnych. Swoje znaleziska sprzedamy Madame Nazar pojedynczo lub w kolekcjach, które warte są znacznie więcej. Postępując na ścieżce rozwoju kolekcjonera odblokujemy szereg przydatnych umiejętności i przedmiotów takich jak wykrywacz metalu, lampa do zawieszenia na koniu, czy możliwość zbierania ziół z siodła.

Ponadto Rockstar zapowiada, że najnowsza aktualizacja dla Red Dead Online przyniesie też szereg mniejszych zmian i usprawnień w rozgrywce:


 • poprawi się zwinność naszych postaci,

 • zmienimy wygląd postaci bez resetowania postępów w grze,

 • grając w stylu defensywnym otrzymamy mniejsze obrażenia,

 • pojawią się nowe karty umiejętności,

 • dodane zostaną nowe wyzwania dnia dla ról,

 • w świecie gry pojawią się nowe zdarzenia dynamiczne,

 • będziemy mogli posiadać więcej koni,

 • zapiszemy więcej strojów i nadamy im własne nazwy,

 • więcej zarobimy na sprzedaży biżuterii,

 • wozy wyposażone w schowki będzie można ograbić z łupu,

 • zmniejszona zostanie waga trafień w głowę podczas starć.To jak, którą rolę będziecie rozwijać w pierwszej kolejności?

Zobacz świat RDR2 z lotu ptaka, dosłownie

sdr napisał 23 sierpnia 2019 o 12:42, komentarze zablokowane
Oficjalna zapowiedź Red Dead Redemption II na pecety jeszcze się nie pojawiła, ale gra już teraz pokazuje jaki potencjał modderski w niej drzemie.


W trybie fabularnym RDR2 świat gry co prawda mogliśmy podziwiać z powietrza, ale tylko przez chwilę. Kiedy produkcja w końcu zostanie wydana w wersji dla komputerów, z pewnością szybko pojawią się modyfikacje, dzięki którym nie będzie to już tak rzadki widok. Próbki tych możliwości możemy doświadczyć jednak już teraz.

Jedijosh920 zamieścił na swoim kanale na YouTube interesujący film, w którym przemierza nieboskłon w ciałach różnych ptaków. Poza pięknymi widokami z nietypowej perspektywy, warto zwrócić również uwagę na pieczołowitość z jaką wykonano modele zwierząt oraz ich animacje. Na swoim kanale Josh prezentuje więcej filmów z RDR2. Między innymi taki, w którym wchodzi w skórę... niedźwiedzia :)