» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Wyprzedaże, wyprzedaże

sdr napisał 26 listopada 2020 o 23:46, jeszcze nie skomentowano
Jutro tzw. Czarny Piątek, a to okazja do zapolowania na gry, których ciągle z jakiegoś powodu brak w naszej kolekcji. Poniżej kilka ofert z największych sklepów.

Wyprzedaż w Epic Games Store

Epic Games Store

Steam

MuveŁowca nagród: ewolucja

sdr napisał 24 listopada 2020 o 23:15, skomentowano 1 raz
Grudzień to będzie ważny miesiąc dla Red Dead Online. Nie tylko z uwagi na premierę samodzielnej wersji gry, ale także w kwestii nowej zawartości. Doczekamy się pierwszego rozwinięcia istniejącej roli.

Red Dead Online - łowca nagród

Już za tydzień wszyscy łowcy nagród będą mogli wznieść się na nowe wyżyny swojej profesji. Rola ta zostanie rozbudowana o 10 nowych rang, będziemy ścigać nowych bandytów (również legendarnych) oraz odblokujemy nowe wyposażenie i umiejętności.

Wraz z aktualizacją otrzymamy możliwość zakupu nowej Przepustki bandyty oferującej aż 100 rang, na przestrzeni których odblokujemy jeszcze więcej dodatkowej zawartości.

W kupie lepiej

sdr napisał 24 listopada 2020 o 19:29, jeszcze nie skomentowano
Po dwutygodniowej przerwie doczekaliśmy się wreszcie kolejnej małej aktualizacji w Red Dead Online. Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na nas tym razem.

Red Dead Online - Kraina możliwości

Premie
  • 2x PD za misje Krainy możliwości.

  • 2x PD za misje łowcy nagród.

  • 2x PD i RDO$ dla band w grze swobodnej.

  • 2x PD i RDO$ dla band w misjach łowcy nagród.Zniżki
  • 40% zniżki na wszystkie stroje.

  • 30% zniżki na karabiny powtarzalne i pistolety.

  • 30% zniżki na rewolwer Schofield.

  • 30% zniżki na wszystkie konie.

  • 30% zniżki na wszystkie siodła.

  • 30% zniżki na płaszcze i kamizelki.

Red Dead Online będzie samodzielną grą

sdr napisał 24 listopada 2020 o 18:29, skomentowano 1 raz
Niespodzianka! Jak grom z jasnego nieba spada na nas dzisiaj informacja, że w Red Dead Online zagramy wkrótce bez potrzeby posiadania Red Dead Redemption II. Gra będzie dostępna jako samodzielny tytuł.

Red Dead Online

Oczywiście jakkolwiek dobra nie byłaby to wiadomość, istotna będzie przede wszystkim dla osób, które jeszcze RDR 2 nie posiadają i nie miały okazji posmakować życia na wirtualnym Dzikim Zachodzie w wydaniu Rockstar. Teraz będzie łatwiej rozpocząć przygodę.

Samodzielne Red Dead Online pojawi się na wszystkich wspieranych platformach już za tydzień. Od 1 grudnia będzie można znaleźć grę w sklepach PlayStation, Xboksa, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store oraz na Steamie. Cena będzie więcej niż przystępna - do 15 lutego wyniesie $4,99 (około 20 złotych), później wzrośnie.

RDO będzie można uruchomić również na konsolach Xbox Series i PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności. Niezależnie od platformy na potrzeby instalacji trzeba będzie przeznaczyć około 123 GB przestrzeni dyskowej. Gra zaoferuje też wszystkim chętnym możliwość odpłatnego rozszerzenia o tryb fabularny.

Fake: The Outlaws Collection

sdr napisał 22 listopada 2020 o 00:45, jeszcze nie skomentowano
Internet do czerwoności rozgrzała dzisiaj sensacyjna informacja o planach wydania RDR: The Outlaws Collection na konsolach ósmej i dziewiątej generacji. Tyle, że to informacja fałszywa.

Red Dead Redemption: The Outlaws Collection

Wszystko zaczęło się od tweeta opublikowanego na profilu Gaming Leaks & Rumors (aha!). Wpis został okraszony pięknymi screenami rzekomo pochodzącymi z Amazona, który szybko usunął uwiecznione strony produktowe.

A cóż to były za produkty? Red Dead Redemption: The Outlaws Collection - pakiet zawierający zremasterowaną pierwszą część serii oraz ulepszoną drugą. Zestaw miał trafić na PS4 i PS5 oraz Xboksy: One i Series X. Data premiery? Ostatni dzień grudnia 2021.

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jeden szczegół, o którym najpewniej zapomniała osoba preparująca screeny. W miejscu, w którym Amazon wyświetla maksymalną datę zwrotu produktu, widnieje 31... stycznia 2021. Tak więc albo oferta została wystawiona nie tylko przedwcześnie, ale na dodatek z błędem, albo... właśnie. Oceńcie sami.