» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Armia strachu

sdr napisał 20 września 2020 o 00:10, jeszcze nie skomentowano
Rockstar nie potrafi już wcale kryć się ze swoimi planami. Halloween dopiero za sześć tygodni, a my wiemy coraz więcej o szykowanych na tę okazję atrakcjach w Red Dead Online.


Na kanale Red Dead Guides opublikowane zostało wideo, w którym możemy zobaczyć blisko 50 modeli zombie odkrytych w plikach gry. Jak twierdzą autorzy kanału, modele są powiązane z limitowanym wydarzeniem halloweenowym pod roboczym tytułem Strach. Znalezione modele to zarówno mężczyźni jak i kobiety, wszyscy ubrani w charakterystyczne stroje w odcieniach czerwieni. Niektórzy noszą też nowe akcesoria, o których dowiedzieliśmy się już na początku sierpnia. Cała grupa opisana została jako Armia strachu.

Można się zastanawiać w jaki sposób Rockstar chce taką "armię" wykorzystać w Red Dead Online. Liczba modeli wskazuje na jakiś nowy tryb gry, w którym musielibyśmy walczyć z hordami zombie. Czy tak jednak będzie? Na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze poczekać.

Red Dead Guides zwraca też uwagę na lipcowego tweeta MuzTubera, który natrafił na pliki audio zawierające w nazwie ciąg FEAR_OF_US. Trochę kojarzy się z udostępnionym w zeszłym roku trybem Nocne łowy (ang. Fear of the Dark), prawda? Muzyki możecie posłuchać w osadzonym powyżej wideo.

Duchy zwierząt w Red Dead Online

sdr napisał 10 września 2020 o 21:15, komentarze zablokowane
Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że w Red Dead Online zostały ukryte modele duchów zwierząt i nie trzeba było długo czekać na wyjaśnienie tajemnicy. A przynajmniej nie aż do Halloween :)

Duch jelenia w Red Dead Online - OnlyPVPCat

Przedwczoraj do gry trafiła nowa broszura badań nad witalizmem zwierząt. Otrzymamy ją za darmo od Harriet Davenport, która przy okazji poinformuje nas o odkryciu zioła umożliwiającego łączność ze światem dzikiej przyrody.

Po zebraniu kilku sztuk Harrietum Officinalis możemy udać się do Big Valley, gdzie możliwe staje się przeniesienie na kilka minut do ciała jelenia. To jednak nie jedyne zastosowanie nowego zioła. Możemy je również spalić w obozowym ognisku i właśnie wtedy ukazuje się nam duch jelenia. Widoczny jest on tylko nocą i znika po kilkudziesięciu sekundach lub gdy spróbujemy wstać.

Jeleń najpewniej nie jest ostatnim zwierzęciem, którego duch pojawi się w Red Dead Online. W nadchodzących tygodniach zdecydowanie powinniśmy spodziewać się kolejnych. Czy to dobry sposób na rozwinięcie mechaniki gry?

Legendarny jeleń cienisty

sdr napisał 8 września 2020 o 18:51, komentarze zablokowane
Wieść gminna niesie, że w okolicach Annesburga zauważono niespotykanego jelenia o sierści koloru czarnego i ciemnym porożu. Chyba pora wyruszyć na północ.

Red Dead Online - Legendarny jeleń cienisty

Badania nad witalizmemGodziny spędzone na bieganiu za zwierzętami, litry pobranej krwi i cierpliwość w wysłuchiwaniu mądrości Harriet w końcu zaczynają przynosić efekty. Panna Davenport odkryła nowe zioło, które jak sądzi, pozwala doświadczyć życia w ciele jelenia.

Wszyscy chętni przyrodnicy, którzy osiągnęli co najmniej 5. rangę roli, mogą zgłosić się do Harriet po darmową broszurę. Postępując zgodnie z zawartymi w niej instrukcjami, załapiemy się na niezłą jazdę... ;) A dodatkowo wpadnie nam jeszcze mapa skarbów.

Nagrody
 • Darmowy kapelusz za zwycięstwo w ekstremalnej serii przejęć.

 • Darmowy bandolier za zakup płaszcza z legendarnego jelenia cienistego u Gusa.

 • Darmowa kamizelka oraz 100 sztuk amunicji usypiającej za pobranie próbki legendarnego jelenia cienistego.

 • 100 sztuk amunicji ekspres do karabinu za zabicie i oskórowanie legendarnego jelenia cienistego.Zniżki
 • 40% zniżki na wszystkie stroje.

 • 40% zniżki na drugie kabury.

 • 40% zniżki na pasy na broń.

 • 30% zniżki na karabiny powtarzalne.

Prawie prywatnie w Red Dead Online

sdr napisał 7 września 2020 o 14:35, komentarze zablokowane
Jeśli gracie w Red Dead Online w miarę regularnie, z pewnością zauważyliście już, że od jakiegoś czasu gra jest jakby bardziej pusta, ale... jednocześnie żywsza.


Od dobrego tygodnia w RDO można natrafić na znacznie więcej losowych zdarzeń, również legendarnych zwierząt. Jednocześnie w sesjach spotyka się nie więcej niż kilku graczy. Kolejny błąd? Nieudana aktualizacja? Oj nie, to wszystko ma ze sobą związek.

Wytłumaczeniem fenomenu zdaje się być architektura gry, w której serwery Rockstar nie odgrywają najważniejszej roli. Lwia część informacji o sytuacji w sesji wymieniana jest w modelu P2P, bezpośrednio między graczami. Najwyraźniej im więcej graczy znajduje się w sesji, tym mniej zdarzeń jest uruchamianych, aby ograniczyć ilość przesyłanych danych i tym samym opóźnienia. Brzmi sensownie. Pozostaje tylko pytanie: dlaczego gra tak nagle zmniejszyła przydziały graczy do poszczególnych sesji?

Przyczyny można upatrywać w aktualizacji 1.23 sprzed dwóch tygodni. Opublikowana na stronach wsparcia lista zmian zawiera informacje m.in. o poprawkach stabilności i bezpieczeństwa. Nie zostało to napisane wprost, ale możliwe, że twórcy Red Dead Online doszli do wniosku, że przynajmniej część problemów z grą można rozwiązać właśnie przez ograniczenie liczby graczy w sesji. Prawdopodobnie jest to jednak tylko rozwiązanie tymczasowe. Cieszmy się więc z niemal prywatnych sesji, bo wkrótce mogą zniknąć.

Legendarny kojot mleczny

sdr napisał 1 września 2020 o 19:09, komentarze zablokowane
W okolicach Blackwater panoszy się drapieżnik o niespotykanie jasnym futrze i błyszczących ślepiach. To legendarny kojot mleczny.

Red Dead Online - Legendarny kojot mleczny

Znudził się wam już płaszcz z aligatora pasiastego? Koniecznie upolujcie więc w tym tygodniu legendarnego kojota mlecznego, a Gus będzie bardziej niż szczęśliwy mogąc zaoferować wam na sprzedaż zupełnie nowe odzienie ze skóry tego padlinożercy.

Premie
 • 2x RDO$, złota i PD za grę w ekstremalnej serii strzelanin.

 • 40% zniżki na dowolny przedmiot początkującego lub obiecującego przyrodnika za ukończenie misji poszukiwania legendarnego kojota mlecznego.

 • 40% zniżki na dowolny przedmiot renomowanego przyrodnika za pobranie próbki legendarnego kojota mlecznego.Zniżki
 • Darmowe przenosiny bimbrowni.

 • 5 sztabek zniżki na bimbrownie.

 • 3 sztabki zniżki na wystroje barów w bimbrowni.

 • 40% zniżki na przedmioty początkujących i obiecujących bimbrowników.Pamiętajcie też o innych nagrodach, które jeszcze dziś i jutro można zgarnąć grając jako przyrodnik.