» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

O Rockstar98

Rockstar98 to strona poświęcona twórczości i pracy Rockstar Games - znanej w branży i nie tylko firmy zajmującej się developingiem oraz publikacją gier wideo.

Uruchomiony 1 grudnia 2008 roku (dokładnie w 10. rocznicę powstania Rockstar Games) serwis jest pierwszym tego typu w Polsce i jednocześnie jednym z nielicznych na świecie. Inspiracją do jego narodzin było kilka czynników, m.in. chęć zebrania najważniejszych informacji o Rockstar Games w jednym miejscu i po polsku, ogromne zainteresowanie rodzimych graczy serią Grand Theft Auto i niegasnąca popularność tejże w naszym kraju, a zarazem niezrozumiały, absolutny brak jakichkolwiek fanowskich witryn poświęconych większości innych produkcji nowojorskiego studia takich jak Midnight Club, Canis Canem Edit czy Manhunt.

Mimo, że póki co naszym celem nie jest zgromadzenie całej istniejącej wiedzy o grach Rockstar Games, a przede wszystkim dostarczanie najświeższych informacji o nich i o wydarzeniach w świecie Rockstar to jednak wierzymy, że uda nam się mniej lub bardziej wypełnić istniejącą na rynku lukę.

Rockstar98

Nad Rockstar98 czuwają osoby odpowiedzialne za sukces GTAthegame - jednej z największych polskich witryn poświęconych serii Grand Theft Auto - oraz kikoo - serwisu dla użytkowników konsoli PlayStation 3. To prawdziwi fani, ludzie z pasją, taką samą jaką dostrzec można w osobach tworzących wyjątkowy zespół każdego studia Rockstar Games. Mottem tych drugich jest tworzyć gry, w które sami chcieliby grać - naszym zaś pisać o tym o czym sami chcielibyśmy czytać i robić to najlepiej jak potrafimy...

Wymagania techniczne

Niniejsza strona tworzona była głównie z naciskiem na względy estetyczne, nie zaś kompatybilność z wszystkimi dostępnymi urządzeniami. Efektem takiego zabiegu jest dobrze wyglądająca witryna, która działa poprawnie na większości nowoczesnych przeglądarek. Działanie naszego serwisu testowane było w kilku popularnych środowiskach. Na chwilę obecną w najwyższym stopniu obsłużyć go potrafią przeglądarki poprawnie interpretujące przezroczystość PNG oraz właściwość text-shadow w CSS:


  • Opera

  • Safari

  • Google Chrome

  • FirefoxStrona działa poprawnie również na innych przeglądarkach, które jednak nie wspierają wszystkich wymaganych opcji:


  • Internet Explorer 7 i nowszeStrona nie działa natomiast w ogóle w Internet Explorer 6 i starszych. Prosimy korzystać zawsze z najnowszych dostępnych wersji ulubionych przeglądarek.