» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Album z muzyką z RDR2 już dostępny!

sdr napisał 12 lipca 2019 o 23:45, jeszcze nie skomentowano
Zgodnie z zapowiedzią sprzed miesiąca, dzisiaj na Spotify i Apple Music udostępniony został album The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack.

The Music of Red Dead Redemption II - okładka


Album The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack powstał we współpracy z Lakeshore Records, a wyprodukował go 11-krotny laureat nagrody Grammy Daniel Lanois. W zestawieniu znajduje się muzyka stworzona specjalnie na potrzeby Red Dead Redemption 2 przez cały wachlarz uznanych artystów, w tym D’Angelo, Williego Nelsona, Rhiannon Giddens i Josha Hommego.
Jednocześnie Rockstar przypomina, że w przygotowaniu jest kolejna kompilacja. The Music of Red Dead Redemption 2: Original Score ze ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Woody'ego Jacksona zostanie wydana jeszcze tego lata.

RDR2 na PC ze wsparciem dla DirectX 12?

sdr napisał 11 lipca 2019 o 16:16, jeszcze nie skomentowano
Ostatnio coraz częściej w sieci pojawiają się wiadomości na temat pecetowego Red Dead Redemption II. W aplikacji towarzyszącej dla gry znaleziono właśnie kolejne interesujące wskazówki.

RDR2 na PC ze wsparciem dla DirectX 12

Aplikacja wydana w październiku na iOS i Androida nie pierwszy raz potencjalnie zdradza plany Rockstar. Już po kilku dniach została rozłożona na czynniki pierwsze i po analizie kodu odkryto w nim odniesienia do komputerów osobistych. Wygląda jednak na to, że nie odkryto jeszcze wszystkiego.

Fun 2 zamieścił na GTA Forums kolejne fragmenty kodu aplikacji przekazane mu przez anonimową osobę. Wskazują one m.in. na wsparcie dla DirectX 12.1 oraz grupy ustawień graficznych - od niskich do ultra. Takie opcje to nie na konsolach ;)

Zestaw przedmiotów odkrywcy

sdr napisał 9 lipca 2019 o 18:11, jeszcze nie skomentowano
W tym tygodniu Rockstar ponownie daje nam okazję do zgarnięcia darmowych przedmiotów w Red Dead Online. Chociaż nie wpadną nam one do ekwipunku ot tak.

Red Dead Online

Zestaw przedmiotów, które możemy zdobyć zawiera wiele przydatnych każdemu podróżnikowi rzeczy:


 • 60 zatrutych strzał,

 • 100 nabojów do sztucera Lancaster,

 • 5 puszek tytoniu do żucia Jolly Jack's,

 • tymianek, oregano i dziką miętę,

 • dobrą wołowinę i polędwicę wieprzową,

 • żywe świerszcze i robaki.Aby zdobyć to wszystko, wystarczy do poniedziałku zaliczyć dziesięć wyzwań dnia. Każdej doby w podręcznym menu pojawia się siedem nowych, więc nie powinno to być jakimś wielkim problemem. Poza tym każde zaliczone wyzwanie to jak zawsze garść dolarów, złota i punktów doświadczenia dla naszej postaci.

Pieniądze i złoto możemy wymienić na nowy asortyment prężnie działającego sklepu Wheeler, Rawson and Co., w którego katalogu znajdziemy teraz kilka nowych pozycji:


 • czerwony płaszcz Durham,

 • płaszcz Riggs,

 • kapelusz na pole,

 • czapkę kozacką,

 • kapelusz z gardeniami.Pamiętajcie też o możliwości połączenia swojego konta w Social Clubie z kontem Twitch Prime. Czyniąc to do 19 lipca załapiecie się na darmowe 300 RDO$ i specjalny zestaw amunicji.

RDR2 na PC już w Social Clubie

sdr napisał 4 lipca 2019 o 19:33, komentarze zablokowane
Wydania Red Dead Redemption II na pecetach oczekują chyba wszyscy, a teraz możemy być tego pewniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

RDR2 na PC w źródłach Social Clubu

Tuż po premierze gry w październiku w kodzie aplikacji towarzyszącej RDR2 zostały znalezione fragmenty odnoszące się do wersji na komputery. Później w maju wzmianka na temat wydania dla PC pojawiła się w portfolio jednego z byłych pracowników Rockstar. Z kolei dzisiaj na Twitterze zamieszczone zostało kolejne znalezisko pochodzące z najbardziej wiarygodnego źródła: strony Social Clubu.

Fragment kodu w plikach językowych odnosi się do tłumaczenia słowa "Osiagnięcia" w wersji właśnie na pecety. Oczywiście nie znaczy to od razu, że premiera jest bliska, ale chyba możemy być pewni, że w ogóle nastąpi i twórcy mieli ją w planach od dawna.

Walcz o niepodległość na Dzikim Zachodzie

sdr napisał 2 lipca 2019 o 17:27, komentarze zablokowane
W czwartek Amerykanie świętują swój Dzień Niepodległości i w związku z tym Rockstar jak co roku oferuje okolicznościowe zniżki i premie w swoich grach. W tym roku na ten piękny zwyczaj po raz pierwszy łapie się Red Dead Online.

Red Dead Online

Przez najbliższy tydzień możemy korzystać z szeregu bonusów w grze:


 • 30% więcej RDO$ i PD za misje w grze swobodnej.

 • Bezpłatne czerwone i niebieskie flagi obozowe.

 • Bezpłatne oleje do broni.

 • 50% zniżki na czerwone, białe i niebieskie chusty.

 • 30% zniżki na ulepszone gwintowanie broni.

 • 30% zniżki na celowniki mechaniczne i optyczne.

 • 30% zniżki na kolby i osłony do broni.

 • 25% zniżki na karabin Evans.W ofercie sklepów odzieżowych pojawiły się nowe skórzane czapsy, a także kapelusz Cromwell oraz spodnie Cabrera. Z kolei na wylocie są czapsy Griffith, które kupić można jeszcze tylko przez kilka dni, zanim znikną na jakiś czas.

A jeśli lubicie pokazywać innym graczom co o nich myślicie, powinniście sprawdzić dostępne gesty, wśród których znajdziecie teraz nowy - Uprzejmy ukłon. W tym tygodniu dostępny bezpłatnie!