» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Konfrontacja z bandytami

sdr napisał 18 lutego 2020 o 18:58, jeszcze nie skomentowano
Podejmijcie wyzwanie łowcy nagród i przy okazji wymierzania przestępcom sprawiedliwości, zgarnijcie w Red Dead Online konkretne premie doświadczenia.

Red Dead Online - łowca nagród

Zobaczcie jakie atrakcje czekają na nas w najbliższym tygodniu:

Premie
 • 50% więcej PD za grę w trybach konfrontacji.

 • 50% więcej PD za udział w wyścigach.

 • 50% więcej PD roli za misje łowców nagród.

 • 50% więcej PD roli za dostarczanie legendarnych przestępców.

 • 50% więcej PD roli za udział w wydarzeniach dla łowców nagród w trybie swobodnym.Zniżki
 • 30% zniżki na rewolwer LeMat.

 • 30% zniżki na strzelbę powtarzalną.

 • 30% zniżki na wzmocnione lasso.

 • 30% zniżki na ozdobny wariant broni dla łowcy nagród.Inne
 • Lista Madame Nazar: Kolekcja zielarza.

 • Wyróżniona seria: drużynowa Gorączka spluw.

Grając z mamą w Red Dead Redemption II

sdr napisał 17 lutego 2020 o 00:54, jeszcze nie skomentowano
Czy jesteście z tego pokolenia, którego rodzice nie grają w gry i nie rozumieją ich fenomenu? Cóż, matka Benjamina Byrona Davisa też nie gra w gry, ale dla RDR 2 zrobiła wyjątek.

instagram.com/bigbendavis

Aktor wcielający się w grze w postać Dutcha postanowił pokazać swojej rodzicielce na czym polegała jego praca przy Red Dead Redemption II i czym zaowocowała. Kupił konsolę, kupił grę, nauczył obsługi kontrolera i po kilku miesiącach zmagań pani Davis udało się dobrnąć do końca wątku fabularnego.

Jessica Hoffmann Davis ma 75 lat i jest doktorem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zajmuje się zagadnieniami sztuki w nauce. Nie mogła więc podsumować swoich nowych doświadczeń inaczej niż publikując esej. Praca została zatytułowana "Unsung heroes: Reconceptualizing a video game as a work of art" i można przeczytać ją w całości na Reddicie. Chyba się spodobało :)

Plaga dwugłowych szkieletów w RDO

sdr napisał 15 lutego 2020 o 00:57, jeszcze nie skomentowano
Gracze pecetowi w Red Dead Online mają kolejny problem - jakby jeszcze było ich mało. Dziki Zachód opanowały dwugłowe szkielety.

u/Keisenberg_

Redditor Keisenberg_ pochwalił się krótkim nagraniem ze spotkania z takim dziwadłem. Szkielet pojawił się znikąd i zaczął atakować niczego niespodziewającego się gracza. Szczęście w nieszczęściu, przeciwnik korzystał jedynie z siły swoich kościstych pięści i zobaczywszy wylot lufy zaczął uciekać. Zważywszy jednak, że pozostawał niewrażliwy na kolejne trafienia, również w głowy, można domniemywać, że nie był sterowany bezpośrednio przez hakera, a przez skrypty.

Uważajcie na siebie, gdy będziecie przemierzać drogi pięciu stanów. A jeśli już traficie na podobną sytuację nie zawahajcie się pociągnąć za spust i szybko zmienić sesję.

Red Dead Redemption II w miniaturze

sdr napisał 13 lutego 2020 o 00:32, jeszcze nie skomentowano
Świat Red Dead Redemption II każdy miał już okazję dokładnie poznać. Czasem jednak ktoś wpada na pomysł, aby pokazać go z zupełnie nowej perspektywy i wtedy przekonujemy się ile piękna jeszcze w sobie skrywa.


Taką właśnie nową perspektywę chcą nam pokazać twórcy z youtubowego kanału Red Dead Online Guides. Wpadli oni na pomysł, aby nakręcić serię filmów przedstawiających świat gry jako makietę. To co widzicie powyżej to jednak żadna makieta, a efekt wykorzystania techniki tilt-shift, która polega na odpowiednim ustawieniu pola widzenia i rozmycia tła. Tutaj dodatkowo zwiększono szybkość filmu, co tylko potęguje wrażenie oglądania miniatury.

Twórcy planują co najmniej jeszcze jeden film poświęcony wschodniej części mapy. Później w tilt-shifcie mamy zobaczyć też wybrane misje trybu fabularnego. Subskrybujcie kanał, aby niczego nie przegapić!

Tydzień premii dla profesjonalistów

sdr napisał 11 lutego 2020 o 18:33, komentarze zablokowane
W pocie czoła rozwijacie swoje postacie w Red Dead Online, ale nadal brakuje wam doświadczenia do kolejnych poziomów profesji? Przez kolejnych siedem dni będziemy gromadzić punkty znaczenie szybciej.

Red Dead Online - Madame Nazar

Premie i zniżki
 • 40% więcej PD dla bimbrowników za sprzedaż, misje fabularne oraz zadania dla bimbrowni.

 • 40% więcej PD dla łowców nagród za misje łowcy oraz dostarczenie legendarnych przestępców.

 • 40% więcej PD dla handlarzy za sprzedaż, zaopatrzenie i gotowanie potrawki w obozie.

 • 40% więcej PD dla kolekcjonerów za sprzedaż Madame Nazar pełnych kolekcji.

 • 30% zniżki na garnek do duszenia i schowek na broń w obozie.

 • 25% zniżki na nowe bimbrownie i przenosiny istniejących.Inne