» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

RDO: premie do ról na pograniczu

sdr napisał 14 stycznia 2020 o 16:31, jeszcze nie skomentowano
Od miesiąca każdy w Red Dead Online tylko pędzi bimber, więc czas by zaktywizować pozostałe role. W tym tygodniu łowcy nagród, handlarze i kolekcjonerzy zgarną dodatkowe punkty doświadczenia.

Red Dead Online - premie do ról na pograniczu

Premie
 • 25% więcej PD dla łowców nagród, handlarzy i kolekcjonerów.

 • 25% więcej PD roli za udział w wydarzeniach dla łowców nagród, handlarzy i kolekcjonerów w grze swobodnej.

 • 2000 PD roli dla łowców nagród za schwytanie dowolnego legendarnego przestępcy.

 • 2000 PD roli dla handlarzy za ukończenie misji sprzedaży.

 • 2000 PD roli dla kolekcjonerów za sprzedaż kolekcji Marzenie poszukiwacza złota u Madame Nazar.

 • 2000 PD roli dla bimbrownika za ukończenie dowolnej bimbrowniczej misji fabularnej.Zniżki i bonusy
 • 30% zniżki na karabiny u rusznikarzy i w katalogu.

 • Darmowy wariant kolorystyczny kurtki Leavitt (tylko na PS4).Inne
 • Lista Madame Nazar: Marzenie poszukiwacza złota.

 • Seria ze swobodnym celowaniem: Ostateczne starcie.

Dostawa odzieży i nowe premie w RDO

sdr napisał 7 stycznia 2020 o 19:25, jeszcze nie skomentowano
Do Red Dead Online trafiła dzisiaj zupełnie nowa partia ubrań, które pomogą nam wyróżnić się w tłumie graczy. Coś dla siebie znajdą również aspirujący bimbrownicy oraz wszyscy, którzy nie przepadają za automatycznym namierzaniem w trybach konfrontacji.

Red Dead Online

Zniżki i bonusy
 • 40% zniżki na przedmioty dla początkującego i obiecującego handlarza.

 • 30% zniżki na konia Norfolk Roadster za sprzedaż bimbru średniej mocy.

 • 25% zniżki na bimbrownicze nieruchomości i ich przenosiny.

 • 500 PD roli za przygotowanie dowolnego smakowego bimbru.

 • Ekskluzywny wariant butów Kelley za osiągnięcie 3. rangi bimbrownika.Nowa odzież

Inne
 • Lista Madame Nazar: Podróż giermka.

 • Serie ze swobodnym celowaniem: Przejęcie terytorium, Spór o ziemię, Grabież, Łupy wojenne i Poszło z dymem.

Ślady Switcha odkryte w RDR 2

sdr napisał 31 grudnia 2019 o 10:40, komentarze zablokowane
Pliki gier to często prawdziwa kopalnia informacji, których nie powinniśmy byli poznać, ale z jakiegoś powodu twórcy pozostawili je niemal na widoku. Nie inaczej jest w przypadku Red Dead Redemption II.

Ikona kontrolera konsoli Nintendo Switch znaleziona w plikach RDR 2

Czy są na sali jacyś posiadacze konsoli Nintendo Switch? Ostatnie znalezisko dataminerów może zainteresować szczególnie was. Otóż w plikach RDR 2, pośród gąszczu tekstur, odkryto symbol kontrolera najnowszej konsoli Nintendo.

O czym to świadczy? Możemy się tylko domyślać. Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście wydanie gry na platformie wielkiego N. Jak jednak wiemy, nic jeszcze nie zostało oficjalnie w tej sprawie powiedziane. Całkiem możliwe, że konsola na pewnym etapie produkcji znajdowała się w kręgu zainteresowań Rockstar - w końcu to okazja, aby dotrzeć do większego grona odbiorców. Teraz jednak, po premierze pecetowej, trudno sobie wyobrazić wydanie na Switcha, które siłą rzeczy musiałoby graficznie mocno odstawać od najładniejszej wersji Red Dead Redemption II.

Zdaje się, że nawet przedstawiciele Nintendo nie bardzo wierzą w premierę przygód gangu van der Lindego na swojej konsoli. Chociaż przez rok coś mogło się zmienić, więc kto wie?

Biały Dziki Zachód

sdr napisał 19 grudnia 2019 o 21:16, komentarze zablokowane
Potwierdziły się podejrzenia fanów sprzed miesiąca. W RDO już wkrótce pojawi się śnieg. Będzie to pierwszy taki przypadek w grze.

Święta w Red Dead Online

Poza opadami białego puchu, które swoją drogą rozpoczną się już jutro, twórcy przygotowali dla nas szeroki wachlarz innych atrakcji. Do 6 stycznia możemy bawić się w specjalnych, zimowych wariantach znanych i lubianych trybów konfrontacji: Łupach wojennych, Poszło z dymem oraz Sporze o ziemię. Ponadto osoby grające na PS4 otrzymają na wyłączność kolejne trzy tryby w śnieżnej oprawie: Gorączka spluw, Liczy się każde trafienie i Ostateczne starcie.

Warto zajrzeć do Red Dead Online w najgorętszym okresie Świąt. Grając między 23 i 25 grudnia załapiemy się specjalną skrzynię wypełnioną po brzegi prezentami. Wśród nich poza spodziewanymi zapasami prowiantu i amunicji oraz wyjątkowymi przedmiotami, znajdziemy również broń - dubeltówkę w wariancie Krampusa. Z kolei każda osoba, która zdecyduje się w tym czasie na zakup dowolnej strzelby albo płaszcza, otrzyma 50-procentowy rabat.

To nie koniec przyjemności. Jeśli zagramy między 31 stycznia i 6 grudnia na nasze konto wpadnie dodatkowe 1000 PD do każdej z dostępnych ról.

Pełne ręce roboty będą mieć w najbliższym czasie kolekcjonerzy. Od najbliższego wtorku Madame Nazar będzie skupowała unikalne przedmioty wchodzące w skład kolekcji świątecznej uczty, a tydzień później wyruszymy na poszukiwania precjozów tworzących kolekcję Nowego Roku. Warto się za nimi rozejrzeć, bo Madame naprawdę dobrze płaci.

Zagadka seryjnego mordercyJeśli gracie również w GTA Online, warto przyjrzeć się bliżej sprawie tajemniczego seryjnego mordercy grasującego w San Andreas. Dopadnięcie go i ukończenie wyzwania 50 zabójstw z użyciem zdobytego rewolweru marynarki, odblokuje tę unikalną broń również w Red Dead Online. Nie zakupimy jej jednak u żadnego, nawet najbardziej podstępnego pasera. Będziemy mogli natrafić za to na wskazówki dotyczące miejsca jego ukrycia. Ktoś chętny na małe poszukiwania?

Tryb fotograficzny i inne nowości w RDR 2 dla grających na PlayStation 4

sdr napisał 14 grudnia 2019 o 01:14, komentarze zablokowane
Piątkowa aktualizacja Bimbrownicy poza nową rolą dla naszej postaci, wnosi do gry również sporo zawartości na czasową wyłączność dla osób grających na konsoli Sony.

Red Dead OnlineW trybie sieciowym grający na PlayStation 4 otrzymują wcześniejszy dostęp do:


 • kapeli, którą można za darmo zatrudnić w swojej bimbrowni,

 • nowej kryjówki w Beaver Hollow do splądrowania,

 • nowej odzieży: podwójnego bandoliera Salizzo, kapelusza Starrett, butów Rulfo i półczapsów Gordillo,

 • nowych gestów: Pstryknięcie kapelusza, Wycie, Jowialny śmiech, Delikatne machanie oraz Ty i ja,

 • wybranych wariantów świątecznych trybów konfrontacji (dostępne od 19 grudnia).Red Dead Online: Bimbrownicy - kapela do bimbrowni

Red Dead Redemption IINa konsole dotarła też w końcu ekskluzywna do tej pory zawartość z edycji dla komputerów PC:


 • tryb fotograficzny,

 • misje łowcy nagród z listami gończymi za Hermanem Zizendorfem, Camillem de Millemontem i Bartem Cavanaughem,

 • kryjówki gangu Del Lobos w Gaptooth Breach i Solomon’s Folly,

 • mapy skarbów do odszukania: Skarb punktów orientacyjnych i Skarb szlaku żywiołów,

 • misja fabularna W każdym zakątku Ziemi,

 • broń: pistolet M1899, karabin powtarzalny Evans, rewolwer z grawerunkiem szulera i rewolwer LeMat,

 • konie: arabski o maści nieregularnie pręgowanej, Appaloosa o maści białej z plamkami, andaluzyjski o maści perłowej i arabski o maści czerwono-kasztanowatej,

 • ukryte ozdoby: ze szpona jastrzębia, z oka kota, z zęba rekina, ze skorupy żółwia i z dzioba wrony.Wszystko powyższe trafi oczywiście również na Xboksa One, jednak dopiero 21 stycznia. Ani się obejrzycie :)