» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Semla

sdr napisał 12 czerwca 2024 o 12:48, skomentowano 2 razy
Niemal równo miesiąc temu pojawiły się pierwsze pogłoski o planach wydania RDR na PC. Teraz trafiamy na kolejną poszlakę.

Semla - EpicDB

W niedzielę w sieci zadebiutował nowy serwis EpicDB, który na wzór funkcjonującego od lat SteamDB, prezentuje wiele ciekawych informacji - również niejawnych - o grach znajdujących się w bazie sklepu Epic Games Store. I to właśnie te niejawne informacje znalazły się w centrum zainteresowania wielu osób.

Dowiedzieliśmy się dzięki nim m.in. o tym, że na serwerach sklepu czeka jedna niewydana jeszcze gra od Rockstar Games. Jej tytuł to Semla, ale jak nietrudno się domyślić, może to być jedynie nazwa kodowa Red Dead Redemption w wersji dla komputerów. Co ciekawe, pozycja trafiła do bazy EGS już na początku lutego.

Ponadto, jak zwraca uwagę Ben, rozmiar plików gry wynosi jedynie nieco ponad 9GB. To mniej więcej tyle samo ile zajmuje wersja dla PlayStation 5. Oznaczałoby to również, że nie powinniśmy się spodziewać po pecetowym porcie RDR żadnych fajerwerków w stylu podbitej rozdzielczości obrazu.

Przetasowanie

sdr napisał 26 maja 2024 o 22:31, komentarze zablokowane
Red Dead Redemption II zasiliło ofertę PlayStation Plus na maj. Jednocześnie wkrótce katalog opuści GTA V.

Oferta PlayStation Plus na maj 2024

RDR II dostępne jest już dla wszystkich subskrybentów usługi Sony w wariantach Premium oraz Extra. Tytuł ponownie zasilił katalog gier PlayStation Plus po ponad rocznej przerwie. Wcześniej można było go tam ogrywać między majem a wrześniem 2022 roku.

Końca dobiega natomiast dostępność w tej samej ofercie Grand Theft Auto V. Przygody trójki z Los Santos wypadną z katalogu 18 czerwca. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup własnego egzemplarza, zostało wam tylko kilka tygodni na ogranie tytułu.

GTA VI "opóźnione"

sdr napisał 17 maja 2024 o 09:45, komentarze zablokowane
No proszę, zobaczyliśmy raptem jeden zwiastun GTA VI, a kolejną znaczącą informacją na temat gry jest... jej poślizg.W trakcie mającej miejsce w dniu wczorajszym konferencji dla inwestorów Take-Two jej dyrektor generalny, Strauss Zelnick poinformował, że premiera Grand Theft Auto VI spodziewana jest aktualnie jesienią przyszłego roku.


Nasze perspektywy odzwierciedlają zawężenie wcześniej ustalonego przez Rockstar Games okna dla Grand Theft Auto VI z roku kalendarzowego 2025 do jesieni roku kalendarzowego 2025.
Oczywiście z formalnego punktu widzenia żadnego opóźnienia nie ma, okno premiery zostało jedynie doprecyzowane. Wielu graczy miało chyba jednak cichą nadzieję, że VI ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.

200!Z innej beczki: Grand Theft Auto V wreszcie przekroczyło kolejną psychologiczną barierę, 200 milionów sprzedanych egzemplarzy. Natomiast w przypadku Red Dead Redemption II łączna wielkość sprzedaży osiągnęła pułap 64 milionów sztuk gry.

RDR wreszcie na PC?

sdr napisał 13 maja 2024 o 17:09, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Czekaliśmy na to 14 lat. Red Dead Redemption być może już wkrótce zostanie wydane w wersji na komputery osobiste!

RDR wreszcie na PC?

Tez2 zamieścił przed chwilą na X fragment kodu źródłowego z dzisiejszej aktualizacji Launchera Rockstar, z którego wynika, że RDR w wersji na PC istnieje. Port prawdopodobnie jest dziełem studia Double Eleven, podobnie jak w przypadku wydań na PS4 i Switcha.


Podróżuj przez rozległe obszary amerykańskiego Zachodu i Meksyku w Red Dead Redemption i towarzyszącym mu horrorze-zombie, Undead Nightmare - teraz również na PC.


Doświadcz epickiej przygody na Dzikim Zachodzie, która zdefiniowała całą generację.
A w czwartek konferencja dla inwestorów Take-Two. Przypadek? ;)

Krwawy szlak

sdr napisał 19 marca 2024 o 17:59, komentarze zablokowane
Łatwe złoto? Wystarczy ukończyć w tym tygodniu Zlecenie Krwawej forsy w Red Dead Online, aby odebrać darmową mapę prowadzącą do ukrytego skarbu.

Red Dead Online - Wróg publiczny

Poza bonusami obowiązującymi przez cały miesiąc, poniższe będą aktywne do następnego poniedziałku.

Premie i zniżki
  • 2x RDO$ i PD w Ekstremalnym Wrogu publicznym.

  • Mapa skarbu za ukończenie Zlecenia Krwawej forsy.v1.32Tymczasem samo Red Dead Redemption II otrzymało dzisiaj niespodziewaną aktualizację. Nie licząc poprawek błędów, przyniosła ona również wsparcie dla technologii HDR10+ GAMING oraz AMD Fidelity Super Resolution w wersji 2.2 na komputerach wyposażonych w kompatybilne karty graficzne.