» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Nieumarli znowu opanują Dziki Zachód?

sdr napisał 20 września 2019 o 15:31, jeszcze nie skomentowano
Chyba wszyscy miło wspominamy jedyny dodatek fabularny do pierwszego RDR. Wydane kilka miesięcy po "podstawce" Undead Nightmare było osadzone w alternatywnej rzeczywistości, w czasie apokalipsy zombie. Czy krwiożercze bestie powrócą w RDO?

Nieumarli znowu opanują Dziki Zachód?

Od premiery aktualizacji Profesje na pograniczu, w sieci regularnie pojawiają się doniesienia o tajemniczych postaciach, na które natrafiają gracze w różnych częściach mapy. Choć rzeczone osobniki nie zachowują się agresywnie, jak typowe zombie, ich wygląd zdaje się nie pozostawiać wątpliwości. Ślamazarne ruchy, pomarszczona i odbarwiona skóra, zielone oczy - wypisz wymaluj żywy trup.

Jednocześnie z uwagi na liczebność przypadków i czas jaki upłynął już od aktualizacji, raczej możemy wykluczyć błąd gry. Najwyraźniej Rockstar znowu się z nami drażni i być może przygotowuje na kolejne DLC. Czy nieumarli znowu opanują Dziki Zachód? Przełom października i listopada zdecydowanie byłby ku temu dobrą okazją.

Poszukiwana: Barbarella Alcazar

sdr napisał 17 września 2019 o 19:35, jeszcze nie skomentowano
Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia dzisiaj w Red Dead Online ruszają poszukiwania pierwszego z dziesięciu legendarnych przestępców: Barbarelli Alcazar.

Poszukiwana: Barbarella Alcazar

Alcazar, znana jako królowa bandytów, jest przywódczynią gangu z Del Lobos. Stróżom prawa dała się poznać jako bezwzględna złodziejka i morderczyni. Obecnie ukrywa się gdzieś w Nowym Austin. Aby zgarnąć nagrodę, należy schwytać ją i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości najpóźniej do kolejnego poniedziałku. Pamiętajcie tylko, że za żywą Barbarellę zarobicie więcej :)

Madame Nazar w tym tygodniu poszukuje natomiast kolekcji morskich pereł. Składają się na nią bransoleta, naszyjnik oraz pierścionek, ozdobione oczywiście perłami. Aby otrzymać nagrodę, skompletowaną listę należy jak najszybciej wysłać pocztą lub osobiście dostarczyć do Nazar. Kolejne przedmioty do odszukania pojawią się za tydzień.

Ponadto dzisiaj debiutuje zupełnie nowa seria gier ze swobodnym celowaniem. Jeśli uważacie, że domyślnie włączony auto-aim jest dla mięczaków, od teraz możecie zmierzyć się z innymi w sesji dla prawdziwych rewolwerowców. Na pierwszy ogień idą takie tryby jak Poszukiwani, Doborowy arsenał, czy Wróg publiczny. Gry w serii będą zmieniały się każdego tygodnia.

Pewnie po zeszłotygodniowej aktualizacji Red Dead Online nikogo specjalnie do zabawy zachęcać nie trzeba, ale jeśli jeszcze nie zdążyliście wypróbować nowych możliwości, wasz apetyt powinny zaostrzyć ogłoszone dziś premie. Logując się w tym tygodniu do gry otrzymacie dodatkowe 3000 PD w ramach klubu Wheeler, Rawson and Co. A jeżeli zainwestowaliście w przepustkę bandyty zainkasujecie kolejne 2000 PD. Taki zastrzyk punktów z miejsca awansuje was na wyższy poziom i odblokuje związane z tym nagrody. Bonus trafi na nasze konta w przeciągu jednego dnia od logowania.

Bonaire to Red Dead Redemption II?

sdr napisał 13 września 2019 o 16:28, jeszcze nie skomentowano
Wygląda na to, że wyjaśniła się nam sprawa tajemniczego Bonaire odrzuconego w sierpniu w procesie klasyfikacji wiekowej przez australijskiego regulatora.

Bonaire to Red Dead Redemption II?

W miesiąc po poprzednim wniosku Rockstar Games złożyło kolejny, tym razem wprost podpisując go tytułem Red Dead Redemption 2. Ten również został odrzucony i ponownie nie wiemy co było powodem takiej decyzji. Nie wiemy nawet czy w ogóle chodzi o tę samą grę, ale raczej mało prawdopodobne żeby studio zgłosiło w jednym czasie dwie różne gry i obu odmówiono nadania oznaczenia. Wobec tego ostatnim razem najpewniej mowa również była o RDR2.

Teraz pytanie: z czym mamy do czynienia? Czy chodzi o wersję pecetową, czy może o jakiś dodatek? Możemy tylko zgadywać, bo we wniosku takich informacji nie znajdziemy. Pewne za to jest, że na odpowiedź raczej nie poczekamy zbyt długo. Wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższych miesiącach.

Premiera: Profesje na pograniczu

sdr napisał 10 września 2019 o 16:33, komentarze zablokowane
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja dla Red Dead Online. Od dziś możemy skierować kroki naszej postaci na ścieżkę rozwoju w jednej z trzech specjalizacji: łowcy nagród, handlarza lub kolekcjonera. Albo na wszystkie na raz :)


O aktualizacji zatytułowanej Profesje na pograniczu dowiedzieliśmy się w ostatnich miesiącach i tygodniach chyba wszystkiego, więc jeśli jakimś cudem jeszcze nie wiecie co zmienia ona w grze, zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi wiadomościami. W trakcie pobierania ważącego ponad 11GB patcha możecie też obejrzeć jeszcze raz opublikowany w czwartek oficjalny zwiastun.

Dzisiejsza aktualizacja, poza możliwością wyboru specjalizacji, wprowadza do Red Dead Online również szereg innych zmian i usprawnień. Najważniejsze z nich to:


 • Nowe przedmioty, uzbrojenie, odzież i wozy.

 • Kierunkowe wskaźniki obrażeń pokazujące, z której strony nasza postać otrzymała obrażenia.

 • Dodatkowe rasy koni.

 • Możliwość zmiany wyglądu postaci bez cofania postępów w grze.

 • Większa liczba miejsc na stroje i możliwość nazywania zapisywanych strojów.

 • Wydarzenia w grze swobodnej dla konkretnych ról.

 • Wyższa cena sprzedaży biżuterii.

 • Zwiększona prędkość ruchu i animacji, aby poprawić responsywność walki, przyspieszyć podnoszenie przedmiotów i nie tylko.Na koniec warto jeszcze wspomnieć o nowej zawartości dostępnej na czasową wyłączność dla grających na PlayStation 4:


 • Do 7 października można odebrać premię 250 RDO$ za logowanie do gry.

 • Do 14 października, po osiągnięciu 5. rangi handlarza można bezpłatnie odblokować u Crippsa wystrój obozu handlarza oraz schowek na broń.

 • Do 14 października można skorzystać z opcji wcześniejszego zakupu nowej zawartości:

  • psa obozowego rasy american foxhound,

  • gestu Strzelaj w niebo,

  • kapelusza Carrigan, butów Burnham i rękawic Avery,

  • nowych kart umiejętności: Duch rewolwerowca, W grupie siła i Szaleńczy pęd.

Ponadto wszyscy posiadacze RDR2 w wydaniu Ultimate Edition, w ramach kariery łowcy nagród, mogą odebrać bezpłatnie dwa nowe konie bretońskie o maści gniadej i czerwono-dereszowatej.

A w nadchodzących tygodniach pojawi się więcej nowej zawartości w ramach Profesji na pograniczu. Na tablicach zawisną nowe listy gończe za legendarnymi przestępcami, Madame Nazar przekaże nam nowe mapy skarbów i skorzystamy z nowych premii. Zapowiada się gorący koniec lata na Dzikim Zachodzie :)

Zwiastun: Profesje na pograniczu

sdr napisał 5 września 2019 o 19:20, komentarze zablokowane
Już w najbliższy wtorek zadebiutuje wyczekiwana od miesięcy aktualizacja dla Red Dead Online wprowadzająca system ról. Zobaczcie jej zwiastun.


Wraz w udostępnieniem Profesji na pograniczu, bo tak została nazwana ta aktualizacja, uruchomiony zostanie również Klub Wheeler, Rawson and Co. To swoisty program lojalnościowy, który z postępami w grze będzie przyznawał nam ekskluzywne nagrody: nowe ubrania, akcesoria, remedia, a nawet premie gotówkowe. Do klubu zostają automatycznie zapisani wszyscy, którzy zagrają w okresie od 10 września do 18 listopada, a zdobyte w tym czasie nagrody zostaną przypisane do naszych kont na zawsze.

Klub będzie miał też dodatkową ofertę premium dla graczy, którzy oczekują jeszcze więcej. Przepustka bandyty, którą nabędziemy za 35 sztabek złota, zapewni nam dodatkowe premie i nagrody, w tym nowe style uzbrojenia, ulepszenia obozu, a także zniżki. Całą dodatkową zawartość odblokujemy po uzyskaniu 70. rangi.