» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Online uratowane, tak jakby

sdr napisał 17 maja 2022 o 10:49, jeszcze nie skomentowano
Podczas wczorajszej telekonferencji dla udziałowców Take-Two Interactive, Strauss Zelnick wreszcie odniósł się do akcji #SaveRedDeadOnline zapoczątkowanej w styczniu przez fanów RDO niezadowolonych z braku nowej zawartości dla gry.

#SaveRedDeadOnline

Od miesięcy rozgoryczeni fani w proteście zalewają tweety Rockstar Games komentarzami zawierającymi hashtag #SaveRedDeadOnline, a Rockstar konsekwentnie to ignoruje. Jednak wreszcie coś drgnęło. Zelnick przyznał wczoraj, że o akcji słyszał.


Do Rockstar należy mówienie o nadchodzących aktualizacjach, a oni pracują nad naprawdę wieloma rzeczami.


Słyszałem o niezadowoleniu (graczy) i schlebia nam, że chcą więcej zawartości, ale więcej na ten temat we właściwym czasie powie Rockstar.
Czyli szef Take-Two umywa ręce, ale jednocześnie zapala iskierkę nadziei na to, że Red Dead Online ostatecznie nie zostało porzucone. Najwyraźniej też pretensje w całej sprawie powinniśmy mieć wyłącznie do Rockstar Games, które zdaniem Zelnicka w pełni odpowiada za zawartość (i jej brak) w grze. Zły Rockstar, zły.

In other newsNa spotkaniu inwestorów tradycyjnie nie zabrakło liczb oraz innych, mniej istotnych dla nas informacji. Dowiedzieliśmy się m.in. że Red Dead Redemption II sprzedało się już w 44 milionach, a Grand Theft Auto V w aż 156 milionach egzemplarzy.

Wygląda też na to, że premiera GTA: The Trilogy - The Definitive Edition w wersji dla iOS i Androida może zostać przesunięta o co najmniej o kilka miesięcy. Przybliżona data wydania kolekcji podawana przez T2 to teraz rok fiskalny 2023, czyli ten kończący się w kwietniu. Wcześniej była zaś mowa o pierwszej połowie kalendarzowego 2022. Biorąc jednak pod uwagę liczne problemy z jakimi do dziś boryka się wydanie na PC i konsole stacjonarne, może to i lepiej.

Red Dead Redemption extra deluxe premium

sdr napisał 16 maja 2022 o 19:30, skomentowano 2 razy
Już za nieco ponad miesiąc w Europie wystartuje odświeżona wersja usługi PlayStation Plus. Do biblioteki dostępnej dla graczy trafi m.in. Red Dead Redemption II.

PlayStation Plus

PlayStation Plus już wkrótce zaoferuje nowe plany dla wszystkich graczy, którzy oczekują od usługi więcej, ale też są gotowi więcej za nią płacić. W ramach PlayStation Plus Extra otrzymamy dostęp do sporej biblioteki gier z PS4 i PS5, a w najdroższym planie Premium dodatkowo do wybranych klasyków z PSX, PS2 i PSP oraz z PS3 za pośrednictwem streamingu.

Aby rozbudować swoją ofertę Sony musiało dogadać się z wieloma zewnętrznymi studiami tworzącymi gry. Nie zabrakło wśród nich Rockstar. Z Gwiazdami Rocka udało się wynegocjować dostępność tylko dwóch gier, ale za to jakich: Red Dead Redemption II w planie Extra, a także Undead Nightmare w planie Premium.

Nowe PlayStation Plus w Polsce wystartuje 23 czerwca.

Co w trawie piszczy?

sdr napisał 7 maja 2022 o 22:07, komentarze zablokowane
Rockstar może zaniedbywać społeczność Red Dead, ale społeczność żyje swoim życiem i rozwija się mimo nagannej postawy twórców. Rzućmy okiem na kilka ciekawych znalezisk z ostatnich dni.

Red Dead Sunset - Alex Kerr

Red Dead SunsetNa stronie Etsy.com można zakupić drukowaną wersję bardzo ładnego obrazu w klimacie Red Dead Redemption II. Praca autorstwa Aleksa Kerra została przygotowana w technice olejnej i przedstawia kowboja na koniu przemierzającego prerię na tle zachodzącego słońca.

Beecher's Hope jak prawdziweOddanie i pasja niektórych fanów potrafi zaskakiwać. Użytkownik callmeboonie z Reddita po zagraniu w Red Dead Redemption II wprost zakochał się we wsi i życiu na ranczu. Dlatego też postanowił... kupić trochę ziemi i zbudować swoje własne Beecher's Hope.

callmeboonie

Miejmy nadzieję, że wystarczy mu determinacji, aby zrealizować to marzenie.

Turn Up the RadioNieco mniej zachodu, choć wciąż niemało, w swoją pasję wkłada też Nicola Bacon. Artystka i cosplayerka pochwaliła się na swoim profilu na Twitterze bogatą kolekcją autografów obsady RDR 2. Kto ma tyle podpisów z dedykacją od Rogera Clarka, Roba Wiethoffa i innych aktorów wcielających się w postaci z westernu Rockstar?

Patch i płacz

sdr napisał 27 kwietnia 2022 o 23:10, komentarze zablokowane
Red Dead Redemption II w wersji przeznaczonej dla komputerów PC zostało dzisiaj niespodziewanie zaktualizowane.

RDR 2 - aktualizacja 1.27

Łatka w zależności od kanału zakupu gry waży od niespełna 3 GB do nieco ponad 4 GB. Jeśli jednak myślicie, że tak obszerny patch musi przynosić coś istotnego, to się srogo rozczarujecie. Kolejny raz. Te wszystkie gigabajty to jedynie poprawki bezpieczeństwa, które mają powstrzymać zalew spamu rozsyłanego przez system zaproszeń w Red Dead Online. I tyle.

Kilka godzin po udostępnieniu przez Rockstar aktualizacji, coś się jednak ponownie ruszyło w repozytorium Steama. A może...?

Darowanemu koniowi...

sdr napisał 21 kwietnia 2022 o 16:34, komentarze zablokowane
Można by powiedzieć, że koni w RDR 2 nie brakuje, ale... przecież zawsze można mieć więcej. Przynajmniej do wyboru.

RDR 2 - Realistic Exotic Horses

Jeśli chcielibyście poszerzyć ofertę okolicznych stajni, szczególnie o bardziej wyszukane rasy, powinniście zainteresować się projektem Realistic Exotic Horses. To modyfikacja autorstwa Sunarlyna, która aktualnie dodaje do gry osiem nowych ras koni:Każda z ras to nowy model i tekstury, w tym wiele różnych wariantów umaszczenia. W przyszłości Sunarlyn chce dodawać kolejne rasy, m.in. holenderskiego konia zaprzęgowego. Warto obserwować.