» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

sdr napisał 22 listopada 2019 o 11:09, skomentowano 1 raz (zablokowane)
W Humble Store trwa wielka wyprzedaż gier spod znaku Wielkiej Gwiazdy. Taniej kupimy klasyki, ale również nadal gorące Red Dead Redemption II.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

Oto pełna lista gier objętych promocją wraz z cenami:Wyprzedaż potrwa jeszcze 11 dni, do 3 grudnia.

GTA: San Andreas, Midnight Club: LA i Table Tennis na Xboksie One

sdr napisał 1 czerwca 2018 o 15:20, komentarze zablokowane
Już w następny czwartek, 7 czerwca posiadacze Xboksa One będą mogli ograć na swoich konsolach kolejną porcję klasyków od Rockstar.

GTA: San Andreas, Midnight Club: Los Angeles i Table Tennis w programie wstecznej zgodności na Xboksie One

Do programu wstecznej zgodności na sprzęcie Microsoftu trafią Grand Theft Auto: San Andreas, Midnight Club: Los Angeles oraz Table Tennis. Jeśli posiadacie już te gry w swojej cyfrowej bibliotece, będziecie mogli pobrać je bezpośrednio z sekcji Do instalacji.

Z kolei właściciele fizycznych egzemplarzy powinni je sobie teraz odkurzyć. Aby pobrać wymienione gry będziecie musieli umieścić oryginalne płytki w napędzie Xboksa One.

Nowa kolekcja gadżetów z SA

sdr napisał 24 stycznia 2014 o 09:17, komentarze zablokowane
Przy okazji niedawnej premiery GTA: San Andreas na urządzeniach z Androidem zapowiedziana została nowa kolekcja gadżetów do zakupu w Rockstar Warehouse.

Wreszcie pożądane przez wszystkich fanów przedmioty pojawiły się w magazynie sklepu Rockstar i już czekają na swoich nowych właścicieli. A co znalazło się w ofercie?Nowa kolekcja gadżetów z SA

Ceny w przeliczeniu na złotówki niestety nie zachęcają, ale pewnie znajdą się również wśród graczy z Polski osoby zainteresowane. Macie już coś na oku? Co podoba się Wam najbardziej?

San Andreas na iOS już jest

sdr napisał 12 grudnia 2013 o 23:21, komentarze zablokowane
Pod koniec ubiegłego miesiąca pojawiła się informacja o planach Rockstar Games dotyczących wydania przygód CJa i spółki na platformy mobilne.

GTA: San Andreas - iOS

Grand Theft Auto: San Andreas zadebiutowało wreszcie w sklepie iTunes. Gra dostępna jest w cenie €5,99 i oferuje szereg usprawnień względem swojej konsolowej i pecetowej wersji.


  • Odświeżone wysokiej rozdzielczości tekstury stworzone specjalnie dla wersji mobilnej, włączając ulepszone oświetlenie, modele postaci oraz poszerzoną paletę kolorów.

  • Dynamiczne, szczegółowe cienie oraz generowane w czasie rzeczywistym refleksy dla iPhone'a serii 5 oraz iPada od czwartej generacji.

  • Wsparcie dla kontrolerów dla iOS.

  • Zapis stanu gry w chmurze dla członków Rockstar Social Club.

  • Emulacja dwóch drążków analogowych dla pełnej kontroli kamery i ruchu.

  • Trzy różne schematy sterowania z możliwością dostosowania oraz sterowanie kontekstowe wyświetlające przyciski tylko wtedy, gdy są potrzebne.Póki co przenośne San Andreas nie jest dostępne na pozostałe zapowiadane platformy - Androida, Windows Phone oraz Kindle Fire. Powinno jednak pojawić się na nich w najbliższym czasie.

Weekendowy multiplayer event

sdr napisał 23 sierpnia 2013 o 18:53, komentarze zablokowane
W najbliższą niedzielę od 18:00 ekipa Rockstar będzie czekać na Was na PlayStation Network, Xbox Live i Games for Windows Live.

Weekendowy multiplayer event


  • Grand Theft Auto IV - PSN, XBL i GfWL od 18:00 do 19:00.

  • Max Payne 3 - PSN, XBL, PC od 19:00 do 20:00.

  • Episodes from Liberty City - PSN, XBL, GfWL od 20:00 do 21:00.

  • Red Dead Redemption - PSN, XBL od 21:00 do 22:00.Ponadto przez cały weekend, od dziś rana do niedzieli wieczór, punkty doświadczenia w Red Dead Redemption oraz Max Payne 3 naliczane są potrójnie.

Tak się składa, że event kończy się akurat wtedy, gdy my zaczynamy naszego spotkanie online na serwerze SA-MP. Będzie odjazdowo, będzie oldskulowo. Zapraszamy :)