» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: RDR 2 też na Switchu?

sdr napisał 29 września 2023 o 00:47, jeszcze nie skomentowano
Lubimy wszelakiego rodzaju "anomalie" występujące w bazach organizacji zajmujących się klasyfikacją wiekową, bo często zwiastują one różne ciekawe rzeczy.

RDR 2 - Classificação Indicativa - gov.br

I właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnym takim przypadku. Kilka dni temu w bazie brazylijskiego ministerstwa pojawiła się informacja o dostępności Red Dead Redemption II na nowej platformie - Nintendo Switch. Wpis został już co prawda usunięty, ale i tak zdążył wywołać niemałe poruszenie wśród fanów.

Jedni uważają, że to zwyczajny błąd w związku z niedawnym wydaniem Red Dead Redemption właśnie na konsoli wielkiego N. Inni sądzą jednak, że coś musi być na rzeczy, bo Rockstar raczej nie inwestowałby czasu w dostosowanie silnika RAGE do nowej platformy dla jednej tylko gry. Kto wie co z tego wyniknie?

Gdzie drwa rąbiąWarto w tym miejscu wspomnieć o jeszcze jednym urzędowym "wycieku", który miał miejsce w ostatnim czasie. W toku kontroli prowadzonej przez amerykańską Federalną Komisję Handlu, w związku z zamiarem przejęcia Activision przez Microsoft, upublicznione zostały nowe dokumenty.

RDR 2 na 9. generacji - MS vs. FTC

Wynika z nich m.in. że gigant z Redmond starał się o udostępnienie w Game Passie RDR 2 w wersji na Xboksa... Series X|S. Gra miała się ukazać już rok temu, ale jak wiemy nie ukazała się. MS szacował, że umowa będzie ich kosztowała co najmniej 5 milionów dolarów miesięcznie, ale szanse na jej podpisanie oceniano bardzo nisko.

Łowcy okazji

sdr napisał 26 września 2023 o 12:20, jeszcze nie skomentowano
Przed nami ostatni tydzień wrześniowych premii dla łowców nagród w RDO i ostatnia szansa na skompletowanie stroju społeczności.

Red Dead Online - strój społeczności - @CarlyGB

Poza bonusami obowiązującymi przez cały wrzesień, poniższe będą aktywne do następnego poniedziałku.

Premie i zniżki (tylko 26 września - 2 października)
  • 2x RDO$, złota i PD za grę w Serii mieszanej.

  • Szara marynarka Benbow za pojmanie dowolnego przestępcy z listu gończego.

GTA+ gry

sdr napisał 24 września 2023 o 14:26, jeszcze nie skomentowano
Nie skusiliście się na odświeżoną trylogię klasycznych części GTA na premierę? Podejrzewaliście, że i tak będą je kiedyś rozdawać za darmo? No to się doczekaliście. Chociaż nie do końca jest darmo.

Gry oferowane w ramach GTA+

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition dostępne jest teraz dla wszystkich subskrybentów usługi GTA+. Jeśli opłacacie abonament, teraz możecie odbić się od dzieła Grove Street Games bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Korzystać z oferty można tak długo jak pozostaje ona aktywna (dostępne gry będą się zmieniać co jakiś czas), a wy posiadacie opłaconą subskrypcję. W tym samym czasie możecie zakupić dany tytuł ze zniżką 20%, aby pozostał on w waszej bibliotece na zawsze. O ile uznacie, że warto.

Akcja neutralizacja

sdr napisał 19 września 2023 o 16:35, komentarze zablokowane
We wrześniu w Red Dead Online łączymy przyjemne z pożytecznym. Wymieniamy chwasty na szmaty.

Red Dead Online - łowca nagród

Poza bonusami obowiązującymi przez cały wrzesień, poniższe będą aktywne do następnego poniedziałku.

Premie i zniżki (tylko 19-25 września)
  • 2x RDO$, złota i PD za grę w Serii w Blackwater.

  • Biało-granatowe czapsy Griffith za pojmanie dowolnego przestępcy z listu gończego.

Z buta

sdr napisał 12 września 2023 o 23:09, komentarze zablokowane
O ile dodatkowa para obuwia nie jest wam potrzebna jak piąte koło u wozu, warto w tym tygodniu zajrzeć do Red Dead Online i dostarczyć choć jednego bandziora przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Red Dead Online - łowca nagród

Poza bonusami obowiązującymi przez cały wrzesień, poniższe będą aktywne do następnego poniedziałku.

Premie i zniżki (tylko 12-18 września)
  • 2x RDO$, złota i PD za grę w Serii wybuchowej.

  • Zielone buty Calhoun za pojmanie dowolnego przestępcy z listu gończego.