» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

John Marston powróci

sdr napisał 5 kwietnia 2021 o 00:08, komentarze zablokowane
...o ile powstanie kolejne RDR i zechce tego Rockstar, bo wcielający się w postać Rob Wiethoff jest jak najbardziej na tak :)


Właśnie o zainteresowanie rolą w potencjalnym prequelu lub sequelu został zapytany aktor w czasie jednego z ostatnich wywiadów. Wycinek dłuższej rozmowy pojawił się na kanale Dan Allen Gaming. Reakcja Roba nie powinna w zasadzie nikogo dziwić, bo już wcześniej wypowiadał się on bardzo pozytywnie o atmosferze pracy nad Red Dead Redemption oraz o ekipie. Nie inaczej było tym razem.


Gdyby mnie poprosili, oczywiście zgodziłbym się. Jeśli nie, jestem przekonany, że i tak będzie to bardzo fajna, świetna gra, tak jak dwie poprzednie. Gdyby to zależało tylko ode mnie, w każdej chwili.


Gdyby zadzwonili do mnie z Rockstar i powiedzieli "Mamy dla ciebie rolę, ale to nie Red Dead Redemption, nie będziesz Johnem Marstonem" - duża czy mała rola, albo zupełnie inna historia, wszedłbym w to. Chciałbym to zrobić, kocham tę robotę, kocham tych ludzi.
Jak widać Wiethoff jest podekscytowany perspektywą ewentualnego rozwinięcia historii przedstawionych w serii do tej pory. Chętnie wszedłby w buty Johna raz jeszcze. Wszystko jednak zależy tylko i wyłącznie od Rockstar.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

sdr napisał 22 listopada 2019 o 11:09, skomentowano 1 raz (zablokowane)
W Humble Store trwa wielka wyprzedaż gier spod znaku Wielkiej Gwiazdy. Taniej kupimy klasyki, ale również nadal gorące Red Dead Redemption II.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

Oto pełna lista gier objętych promocją wraz z cenami:Wyprzedaż potrwa jeszcze 11 dni, do 3 grudnia.

GTA III ponownie sklasyfikowane

sdr napisał 29 września 2019 o 01:17, komentarze zablokowane
Australian Classification znowu staje się dla nas źródłem ciekawych informacji. W bazie australijskiego urzędu zajmującego się klasyfikacją wiekową m.in. gier, zauważona została interesująca zmiana. Interesująca, bo dotyczy... Grand Theft Auto III.

GTA III ponownie sklasyfikowane

Mogłoby się wydawać, że wokół tytułu, który swoją premierę miał niemal 18 lat temu niewiele powinno się już dziać, przynajmniej w kwestii ograniczeń wiekowych potencjalnych odbiorców. Tymczasem wpis w rejestrze dotyczący GTA III został właśnie zaktualizowany.

Z samego wpisu nic konkretnego nie wynika. Nie wiemy nawet jakiej platformy dotyczy, aby można było wywnioskować czy chodzi o udostępnienie gry na nowym sprzęcie. Gdyby tak właśnie miało być, to pierwszą platformą która przychodzi na myśl mogłoby być Nintendo Switch. Japońska konsola została ciepło przyjęta na rynku, a baza jej użytkowników wynosi już ponad 35 milionów. Trudno zignorować tak dużą grupę potencjalnych klientów. Być może Rockstar przygotowuje się wydania swoich klasyków na tej platformie.

Z drugiej strony nie można wykluczyć innego scenariusza. Jak wspomniałem, w tym roku mija 18 lat od premiery Grand Theft Auto III. Może twórcy szykują z tej okazji coś specjalnego? Gra może i zestarzała się nie najgorzej, ale zdecydowanie zasługuje na porządny lifting. Co byście powiedzieli na remaster przygód w Liberty City?

Rockstar mogło być Broadband Studios

sdr napisał 26 kwietnia 2019 o 23:35, komentarze zablokowane
Kilka miesięcy temu Donal Sheil z australijskiego kanału Game Brain przypadkowo natrafił na notatkę prasową Take-Two Interactive z 2000 roku. Dokument nigdy nie został oficjalnie opublikowany, a zawiera bardzo ciekawe informacje.


Donal przygotowywał się do nagrania krótkiego filmu dokumentalnego o historii gry Body Harvest, czyli ostatniego projektu DMA Design przed wydaniem na świat Grand Theft Auto III i przemianowaniem studia na Rockstar North. Okazuje się, że niewiele brakowało abyśmy tej nazwy nigdy nie poznali.

W marcu 2000 roku Take-Two, będące już właścicielem Rockstar Games oraz DMA Design, szykowało się do kolejnego przejęcia. Firma finalizowała właśnie zakup izraelskiego Pixel Broadband Studios i planowała połączenie go z posiadanymi już zespołami pod wspólną nazwą... Broadband Studios. Zgadza się, Rockstar Games nieomal poszło w odstawkę, ale i GTA III mogło wyglądać zupełnie inaczej. PBS byli bowiem autorami innowacyjnego silnika Jive, w oparciu o który gra prawdopodobnie zostałaby zbudowana. Jive obsługiwał wiele platform i kładł spory nacisk na rozgrywkę online.

Do połączenia z Pixel Broadband Studios jednak nie doszło i wkrótce w Take-Two zapadła decyzja o zmianie nazwy DMA Design na Rockstar North oraz rozpoczęciu w Edynburgu prac nad pierwszą trójwymiarową częścią serii GTA. W powyższym filmie opowiada o tym Brian Baglow, pracujący w tamtym czasie w biurze prasowym DMA Design. Polecam materiał kanału Game Brain waszej uwadze.

Pozdrowienia z Rosji

sdr napisał 27 lutego 2019 o 15:14, komentarze zablokowane
Co byście powiedzieli, gdyby akcja Max Payne 3 rozgrywała się nie w gorącej Brazylii, a w chłodnej Rosji? Okazuje się, że tak właśnie mogło być.

Max Payne 3 - Projekt Motocade

ApolloThunder, jeden z użytkowników GTA Forums podlinkował kilka dni temu portfolio Johannesa Mücke, który w 2006 roku pracował przez kilka miesięcy w nieistniejącym już Rockstar Vienna na stanowisku Lead Concept Artist. Zajmował się tam m.in. tworzeniem grafik koncepcyjnych dla Manhunta 2 oraz Max Payne 3 właśnie. Zagadnięty przez ApolloThundera o znalezione w dokumencie grafiki (str. 16), Johannes udzielił interesujących wyjaśnień:


To są pierwsze grafiki koncepcyjne dla Max Payne III. Wykonałem je w 2006 roku kiedy pracowałem dla Rockstar Vienna. Wtedy jeszcze całość była osadzona w Rosji. Gdy R*V zostało zamknięte projekt przeniesiono do Rockstar North, prace rozpoczęto od nowa i tak powstała gra, którą dziś znamy jako MPIII.
Grafiki w portfolio przedstawiają trzy postaci: Borisa, Angela i Butchera, którzy mogli być bohaterami drugoplanowymi gry w pierwszych wersjach scenariusza. Na ostatnim artworku widzimy stojącego w deszczu mężczyznę z dwoma karabinami. Obraz podpisany został "Motocade", co mogło być używanym wewnętrznie kryptonimem, pod którym powstawał ostatni Max Payne.