» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Pierwszy w historii serii Grand Theft Auto ekskluzywny dodatek do gry. Choć miejscem akcji pozostaje dobrze znane Liberty City, zmienia się postać głównego bohatera. Johnny Klebitz, którego poczynaniami kierujemy, jest wiceszefem gangu motocyklowego The Lost.

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned - Xbox Live
ProducentRockstar North
GatunekAkcja
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaXbox 360, Xbox Live, PlayStation 3, PSN, PC, GfWL
Premiera
USEUPL

XBL: 17 lutego 2009,
X360: 29 października 2009,
PlayStation 3, PSN, PC, GfWL:
13 kwietnia 2010
XBL: 17 lutego 2009,
X360: 29 października 2009,
PlayStation 3, PSN, PC, GfWL:
16 kwietnia 2010
XBL: 17 lutego 2009,
X360: 29 października 2009,
PlayStation 3, PSN, PC, GfWL:
16 kwietnia 2010
Internet/thelostanddamned
/episodesfromlibertycity
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M
WymaganiaGrand Theft Auto IV (XBL, PSN, GfWL)


Klebitz zastępujący czasowo przebywającego na odwyku bossa - Billy'ego Greya - próbuje zaprowadzić pokój między The Lost i konkurencyjnymi gangami. Wierzy, że taka strategia będzie dla jego ekipy lepsza i pozwoli na osiąganie maksymalnych zysków z handlu narkotykami. Wkrótce jednak okazuje się, że Billy nie zagrzeje na długo miejsca w ośrodku. Zostaje zwolniony i przejmuje dowodzenie w gangu na nowo, powracając jednocześnie do swoich tyranicznych rządów przemocy. To jego zdaniem jedyny, słuszny sposób na ruszenie z miejsca. Zupełnie od siebie różni, Johnny i Grey, rozpoczynają rywalizację o fotel prezesa The Lost. Jednocześnie muszą pozostać czujni by w porę odpierać ataki wrogich gangów, w tym najsilniejszego przeciwnika - Angels of Death.

W The Lost and Damned oprócz nowej linii fabularnej pojawiają się nowe pojazdy oraz bronie. Odświeżone zostały niektóre radiostacje. Teraz serwują inne utwory, a DJ'e wygłaszają nowe kwestie. Zmiany dotknęły również telewizję i internet w świecie gry.

Mimo, że akcja nadal toczy się w Liberty City znanym z Grand Theft Auto IV, poznajemy to miasto na nowo. Wszystkie dzielnice od samego początku są dostępne dla gracza, a wątek fabularny przecinający się momentami z przygodami Niko Bellica pozwala spojerzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy.

Episodes From Liberty City

29 października The Lost and Damned zostało wydane ponownie, razem z drugim dodatkiem The Ballad of Gay Tony. Obie gry umieszczono na płycie pod wspólnym tytułem GTA: Episodes From Liberty City, a do ich uruchomienia nie jest wymagane posiadanie Grand Theft Auto IV.

Więcej informacji o grze