» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

San Andreas Introduction

San Andreas Introduction jest obrazem z gatunku machinima, wprowadzającym do gry Grand Theft Auto San Andreas. Pokazuje on wydarzenia, które miały miejsce w Los Santos, San Fierro oraz Las Venturas przed powrotem do miasta Carla CJ Johnsona. Film na DVD został dołączony do dwupłytowego wydania ścieżki dźwiękowej z gry.

Okładka San Andreas Introduction
ProducentRockstar Games
ReżyseriaRockstar Games
ScenariuszRockstar Games
ObsadaChris Bellard
Samuel L. Jackson
Chris Penn
Kid Frost
Frank Vincent
Premiera
US

23 listopada 2004
Czas21 minut


Streszczenie fabuły (na podstawie: Wikipedia)


Pierwsza scena przedstawia Franka Tenpenny'ego oraz Eddie'go Pulaskiego patrolujących Los Santos. Rozmawiają o nowym kandydacie na członka jednostki C.R.A.S.H., w której sami pracują. Nieopodal członkowie gangu Ballas grają i palą marichuanę. Ryder prasujący ubrania w swoim domu rozmawia z Big Smokiem. Smoke próbuje namówić Rydera do zdrady Grove Street Families.

W tym czasie w San Fierro, Mike Toreno i T-Bone Mendez przesłuchują nieznanego mężczyznę i rozmawiają o dochodach ze sprzedaży prochów. Toreno odbiera telefon od tajemniczej agencji rządowej dla której pracuje, jednak mówi T-Bone'owi, że dzwonił klient zainteresowany narkotykami. Na Grove Street członkowie rodziny grają w grę, Big Smoke namawia Sweeta by ten zezwolił członkom gangu na dystrybucję prochów. Wpada OG Loc. Rodzina śmieje się z niego sugerując naukę w szkole zamiast kariery "gangsta rappera". Big Smoke i Sweet rozmawiają również o CJ'u.

W Liberty City CJ kradnie samochód i rozmawia z kimś przez telefon, prawdopodobnie z Joey'em Leone. Salvatore Leone i Johnny Sindacco negocjują zawieszenie ognia. Salvatore czuje się urażony, Johnny przeprasza go i udaje mu się wymóc na Salvatore akceptację rozejmu oraz włączenie się w interes z kasynem w Las Venturas, które to ma być własnością trzech rodzin: Leone, Sindacco oraz Forelli. Ken Rosenberg kończy leczenie w Fort Carson i rozpoczyna poszukiwania pracy. Próbuje dodzwonić się do Tommy'ego Vercetti, jednak dawny szef nie przyjmuje rozmowy.

W Anglii Kent Paul będący menedżerem grupy Gurning Chimps rozmawia z jej liderem - Maccerem. Obaj są bardzo podekscytowani podróżą do San Andreas. W Liberty City CJ napada mężczyznę w bocznej uliczce. W Las Venturas dwóch członków rodziny Sindacco kopie dół na środku pustyni. Dyskutują o tym jak zabili poprzedniego menedżera kasyna i o tym jak Leone pożyczyli ich rodzinie pieniądze. W Liberty City Salvatore i Johnny dochodzą do porozumienia. W Los Santos Tenpenny i Pulaski dostają do pomocy Jimmy'ego Hernandeza. Zaczyna on rozmowy o niepokojach panujących w kraju oraz układach Franka z miejscowymi gangsterami. Tenpenny'ego bardzo to denerwuje. W Las Venturas Rosenberg zostaje zatrudniony jako nowy menedżer kasyna Mafii i oczekuje na Salvatore. Salvatore po przybyciu daje Kenowi do zrozumienia, że będzie pracował dla niego, a nie dla wszystkich rodzin. W Los Santos Tenpenny i Pulaski wykańczają oficera Ralpha Pendelbury'ego oraz zmuszają Hernandeza do zabicia ofiary. Na Grove Street wjeżdżają Ballas i zabijają Beverly Johnson strzelając z samochodu. Sweet wraz z Kendl dzwonią do Liberty by powiadomić CJ'a o śmierci matki.