» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar Games presents Table Tennis

Pierwsza gra sportowa w wykonaniu Rockstar Games i zarazem pierwsza gra przeznaczona na konsole nowej generacji oraz oparta na nowatorskim silniku graficznym R.A.G.E. - to właśnie Rockstar Games presents Table Tennis.

Rockstar Games presents Table Tennis - Wii
ProducentRockstar San Diego (X360), Rockstar Leeds (Wii)
GatunekSport
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaXbox 360, Wii
Premiera
US

EU

PL

X360: 23 maja 2006,
Wii: 15 października 2007
X360: 26 maja 2006,
Wii: 19 października 2007
Wii: 15 grudnia 2007
Internet/tabletennis
OgraniczeniaPEGI: 3+, ESRB: E


Koncepcja gry jest niesamowicie banalna. Dostajemy jedenastu wirtualnych, bardzo szczegółowo wymodelowanych zawodników, widok z perspektywy trzeciej osoby i... gramy w znanego chyba wszystkim ping ponga. Rockstar Games presents Table Tennis oferuje graczowi szybką, dynamiczną rozgrywkę na najwyższym poziomie, wysokiej jakości oprawę graficzną obfitującą w wyraziste tekstury oraz świetne animacje. Oczywiście każda z dostępnych postaci charakteryzuje się odmiennymi cechami. Jedni lepiej podkręcają piłeczki, a inni po prostu są zwinniejsi. Same turnieje to oczywiście nie cała gra. Zanim zaczniemy zwyciężać musimy nauczyć się szeregu uderzeń i trików, co wiąże się z wyczerpującymi treningami i poświęceniem mnóstwa czasu. To wszystko sprawia, że tytuł nabiera ogromnego realizmu.

Dodatkowym urozmaiceniem jest kontrola gry w naturalny sposób, przy pomocy Wiimote'a. Funkcjonalność ta została wprowadzona ponad półtora roku od premiery Rockstar Games presents Table Tennis, w wersji na stacjonarną konsolę firmy Nintendo. Jednocześnie niestety produkcja została okrojona z sieciowego trybu multiplayer.

Pozostałe okładki

Rockstar Games presents Table Tennis - Xbox 360


Więcej informacji o grze