» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption II

Można powiedzieć, że w przypadku serii Red Dead Rockstar cierpi na jakiś rodzaj awersji do sequeli. Jak bowiem Red Dead Redemption niechętnie nazywane było przez twórców bezpośrednią kontynuacją Red Dead Revolver, tak w przypadku Red Dead Redemption II mamy zwyczajnie do czynienia z prequelem.

Red Dead Redemption II - Xbox One
ProducentRockstar Games
GatunekAkcja, Western
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaXbox One, PlayStation 4
Premiera
US

EU

PL

XONE, PS4: 26 października 2018
XONE, PS4: 26 października 2018
XONE, PS4: 26 października 2018
Internet/reddeadredemption2
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M


W grze, której akcja toczy się w roku 1899, wcielamy się w postać Arthura Morgana, zaufanego człowieka Dutcha, przywódcy gangu Van der Lindego, którego dobrze znamy z poprzedniej części serii. Po nieudanym napadzie w Blackwater banda zmuszona jest do ucieczki i szukania schronienia w górach. Stróże prawa i łowcy nagród depczą im po piętach. Aby przetrwać w surowym sercu Ameryki, grupa musi walczyć z całych sił, niejednokrotnie uciekając się do kradzieży i zabójstw. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem w gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali.

Pozostałe okładki

Red Dead Redemption II - PlayStation 4


Więcej informacji o grze