» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Max Payne 3

Trzecia część serii Max Payne opowiadającej o przygodach detektywa nowojorskiej policji. Tym razem Max Payne nie jest już jednak ani detektywem, ani nawet nie mieszka w Nowym Jorku.

Max Payne 3 - PC
ProducentRockstar Studios
GatunekAkcja, Noir
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPlayStation 3, Xbox 360, PC
Premiera
US

EU

PL

PS3, X360: 15 maja 2012,
PC: 1 czerwca 2012
PS3, X360: 18 maja 2012,
PC: 1 czerwca 2012
PS3, X360: 18 maja 2012,
PC: 1 czerwca 2012
Internet/maxpayne3
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M


Akcja Max Payne 3 toczy się w brazylijskiej metropolii Sao Paulo, gdzie główny bohater udaje się po wydarzeniach z drugiej części gry. Po wydaleniu z policji Payne popada w alkoholizm, a jego uzależnienie od leków tylko się pogłębia. Bohater sięga dna. Jednego z podobnych do siebie wieczorów, do baru w którym Max przepija swoje życie znowu wpada banda bogatych wyrostków. Spotkanie nie kończy się dobrze. Docinki pod adresem Maksa i jego rodziny sprawiają, że były glina nie wytrzymuje i wyciąga broń...

W tym samym czasie zjawia się kolega Payne'a z akademii, Raul Passos. Przejęty losem bohatera proponuje mu wyjazd do Brazylii i pracę w charakterze ochrony Rodrigo Branco - tamtejszego potentata na rynku nieruchomości - oraz jego rodziny. Zajęcie jak znalazł dla upadłego gliny. Niestety jak to w życiu i tym razem sprawy idą nie tak. Żona pracodawcy zostaje uprowadzona przez członków miejscowego gangu i Payne po raz kolejny musi stanąć do walki - także ze swoimi demonami. Pozostawiony sam sobie, z dala od domu, na ulicach obcego miasta Max Payne szuka prawdy i ratunku dla siebie.

W grze powraca dobrze znany wszystkim fanom Bullet Time, umożliwiający spowolnienie upływu czasu. Całość została też wzbogacona o nowe elementy, sprawdzone w branży na przestrzeni ostatnich lat. Są to m.in. system osłon, innowacyjny silnik fizyczny Euphoria od Natural Motion oraz najnowsza wersja autorskiego silnika graficznego Rockstar Advanced Game Engine. Po raz pierwszy w serii pojawi się także tryb sieciowej gry wieloosobowej połączony z możliwościami Rockstar Games Social Club.

Pozostałe okładki

Max Payne 3 - Xbox 360 Max Payne 3 - PlayStation 3


Więcej informacji o grze