» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

The Football Factory

The Football Factory to dramat produkcji brytyjskiej. Film powstał w 2004 roku na podstawie powieści Johna Kinga o tym samym tytule. Jego głównym bohaterem jest dwudziestoletni Tommy Johnston grany przez Danny'ego Dyera (tego samego, który użyczył głosu dla Kenta Paula).

ProducentAllan Niblo, James Richardson
ReżyseriaNick Love
ScenariuszNick Love na podstawie powieści Johna Kinga
ObsadaDanny Dyer
Frank Harper
Tamer Hassan
Roland Manookian
Neil Maskell
Dudley Sutton
Premiera
EU
PL

14 maja 2004
24 września 2004
Czas~90 minut
Internetthefootballfactory.com
OgraniczeniaPolska: 15+


Tommy jest preudokibicem drużyny piłkarskiej z Chelsea. Wraz ze swoimi kumplami z grupy Headhunters regularnie, co tydzień uczestniczy w bójkach z huliganami reprezentującymi przeciwne drużyny. Jedną z brutalniejszych jest bitwa z Bushwackers, którzy idą za lokalnym klubem Millwall. Oprócz tych walk w filmie przedstawiono również inne aspekty życia Johnstona - imprezy, problemy z narkotykami oraz przygodny seks. Podczas jednego z wieczorów w barze Tommy i jego przyjaciel Rod poznają dwie dziewczyny i ostatecznie lądują w ich domach. Następnego ranka Tommy budzi z nożem na gardle - dosłownie. Szczęśliwie w porę przybywa Rod i wyciąga kumpla z opresji. Niedoszły zabójca, będący kibicem Millwall, zaczyna polowanie od nowa...

Więcej informacji o filmie