» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

State of Emergency

State of Emergency jest grą nietypową. To mieszanka akcji i bijatyki z mocno zręcznościowym akcentem. A wszystko prawie w zupełności pozbawione jakiejkolwiek fabuły.

State of Emergency - PS2
ProducentVIS Entertainment
GatunekAkcja
TrybSingleplayer,
Multiplayer (PC, Xbox)
PlatformaPlayStation 2, Xbox,
PC
Premiera
US


EU

PS2: 12 lutego 2002,
Xbox: 26 marca 2003,
PC: 21 sierpnia 2003
PS2: 22 lutego 2002,
Xbox: 04 kwietnia 2003,
PC: 21 sierpnia 2003
Internet/stateofemergency
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M


State of Emergency oznacza stan wyjątkowy. Słowa te idealnie opisują świat gry i w zasadzie wszystko się w nich zamyka. Od strony fabularnej wiadomo jedynie, że mieszkańcy miasta, po którym przyjdzie nam biegać, postanowili zbuntować się przeciw rządom pewnej tajemniczej korporacji. I zrobił się dym... My, kierując jednym z pięciu różnych bohaterów, bierzemy udział w tych zamieszkach. Przede wszystkim tłuczemy przeciwników, demolujemy wskazane cele i odbijamy ważne dla nas z jakichś przyczyn przedmioty. Takich misji znajdziemy w grze przeszło sto, jednak nie są one ze sobą powiązane w żaden sposób.

Oprawa wizualna State of Emergency, jak na czas wydania, stoi na wysokim poziomie. Na pochwałę zasługują szczególnie tłumy ludzi biegających po mapach. Tych z kolei dostępnych jest cztery. Walczymy w siedzibie korporacji, centrum handlowym oraz dzielnicach chińskiej (Chinatown) i wschodniej (East Side). Umiejętności głównych postaci są odpowiednio zróżnicowane. Jedne lepiej mają opanowane sztuki walki, inne zręcznie posługują się bronią palną. Zarówno arsenał, jak i wachlarz dostępnych ciosów są bardzo rozbudowane. Ponadto walka wręcz charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem brutalności. To nie jest gra dla młodszego rodzeństwa.

Wydane ponad rok po wersji na konsolę Sony edycje przeznaczone dla Xboksa i komputerów osobistych, wzbogacone zostały o tryb gry wieloosobowej. Na podzielonym ekranie oraz przez sieć (PC) mogą zagrać maksymalnie 4 osoby. Poprawiono też grafikę i zwiększono płynność obrazu.

Pozostałe okładki

State of Emergency - Xbox State of Emergency - PC


Więcej informacji o grze