» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Smuggler's Run: Warzones

W rok po premierze Smuggler's Run 2: Hostile Territory, na rynku ukazała się edycja gry przeznaczona na konsolę Nintendo Game Cube. Smuggler's Run: Warzones prezentowała sobą to co najlepsze w pierwszych dwóch częściach i dodawała nowe elementy.

Smuggler's Run: Warzones - Game Cube
ProducentRockstar San Diego
GatunekAkcja
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaGame Cube
Premiera
US
EU

7 sierpnia 2002
18 października 2002
Internet/smugglersrunwarzones
OgraniczeniaESRB: T


Podobnie jak w dwóch pierwszych częściach serii, w Warzones przychodzi nam wcielić się w rolę przemytnika różnorakich materiałów, a konkretniej mówiąc: w kierowcę trudniącego się przerzutem przez granicę owych dóbr, w swoim specjalnym wozie. Tym razem zostajemy rzuceni na tereny Czeczenii i Wietnamu.

Warzones dziedziczy po Hostile Territory ciągłość fabularną misji, dzięki czemu wszystkie zadania, które przychodzi nam wykonywać w grze są ze sobą mniej lub bardziej powiązane. Twórcy zadbali również o stosowne przerywniki filmowe, w których wyjaśniają powody naszych kolejnych zleceń. Przemyt odbywa się na pięciu ogromnych mapach w obrębie dwóch wspomnianych terytoriów. Do wykonania mamy ponad 175 zadań polegających m.in. na przejeździe z punktu A do punktu B, zniszczeniu określonego celu, czy np. przewiezieniu przez granicę określonego ładunku w limicie czasu.

Do dyspozycji mamy znowu kilkanaście różnych pojazdów. Są one bardzo zróżnicowane: od maszyn typu buggy, po wojskowe ciężarówki. Grę zaczynamy mając pod ręką tylko zwykłego Jeepa, jednak w miarę postępów zostają odblokowane kolejne pojazdy, a niektóre z nich zyskują nawet pewne ulepszenia.

Więcej informacji o grze