» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Koniec zimy w Rockstar Warehouse

chaos napisał 11 marca 2020 o 22:11, komentarze zablokowane
W Rockstar Warehouse ruszyła dzisiaj wielka wyprzedaż na koniec zimy. Taniej można zakupić gry i gadżety.

Rockstar Warehouse - wyprzedaż End of Winter

Co można w sklepie Rockstar znaleźć wie każdy kto bardziej interesuje się twórczością studia. Od samych gier, przez odzież, po najróżniejsze gadżety. Teraz w ramach wyprzedaży End of Winter wiele z tych produktów można kupić w znacznie niższych cenach:


  • Red Dead Redemption II - 20% taniej (R* Launcher).

  • Grand Theft Auto V - 50% taniej (R* Launcher).

  • klasyczne gry - od 50% do 70% taniej (R* Launcher).

  • wybrana odzież i gadżety - 40% taniej.

  • karty Megalodon Shark na PC - 15% taniej.Jeśli macie jakieś braki w kolekcji, zachęcamy do korzystania z licznych okazji. Promocja potrwa do następnego wtorku, 17 marca.

Ścieżka dźwiękowa z RDR 2 już wkrótce na fizycznych nośnikach

chaos napisał 1 marca 2020 o 14:08, skomentowano 4 razy (zablokowane)
W sierpniu do sprzedaży trafił album z oficjalną ścieżką dźwiękową z Red Dead Redemption II. Do tej pory dostępny był jednak tylko w ofercie serwisów streamingowych.

The Music of Red Dead Redemption II: Original Score

Teraz zapowiedziana została premiera The Music of Red Dead Redemption II: Original Score w wydaniu fizycznym. Album ukaże się w wersji winylowej i na kompaktach już 10 kwietnia, jak zauważa we wpisie na Twitterze Rockstar, w samą porę na Święto Sklepów Muzycznych. To mało znane w Polsce święto obchodzone jest w naszym kraju od zeszłego roku i tym razem przypada na sobotę 18 kwietnia.

Winyle i płyty CD dostępne będą w jednorazowym, ograniczonym nakładzie. Przedsprzedaż ma ruszyć wkrótce.

Aktualizacja (02.03, 16:55)W Rockstar Warehouse wystartowała dzisiaj przedsprzedaż albumu. Komplet dwóch płyt winylowych został wyceniony na 145zł.

Świąteczna wyprzedaż w Rockstar Warehouse

chaos napisał 19 grudnia 2019 o 11:15, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Ledwie zdążyliśmy zapomnieć o czarnopiątkowym szaleństwie zakupowym, a tu już kolejna okazja do skorzystania z promocji. W Rockstar Warehouse właśnie rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż.

Świąteczna wyprzedaż w Rockstar Warehouse

W obniżonych cenach ponownie możemy nabyć różne gry z katalogu Rockstar, w tym GTA V i RDR 2 w najlepszych cenach na rynku. Taniej prawdopodobnie nie kupicie, ale gdybyście coś znaleźli, dajcie znać w komentarzach :) Poza grami promocją objęte zostały również wybrane gadżety. Sprawdźcie koniecznie, szczególnie jeśli spóźniliście się na ostatnią wyprzedaż.

Wyprzedaż w Rockstar Warehouse

chaos napisał 28 listopada 2019 o 12:45, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Już jutro tzw. Czarny Piątek - wielkie święto konsumpcjonizmu i świetna okazja do zakupów w okazyjnych cenach. W akcję tradycyjnie już włącza się również Rockstar Warehouse.

Wyprzedaż w Rockstar Warehouse

W sklepie Rockstar z kilkudziesięcioprocentowym rabatem nabędziemy teraz mnóstwo rzeczy. Obniżone zostały ceny zarówno gier, jak i przeróżnych gadżetów. Jeśli więc na długiej liście widzicie coś dla siebie, teraz jest najlepsza okazja, aby dokonać zakupu.

Promocja potrwa aż do wtorku, ale nie ma sensu zwlekać, bo zapasy mogą być ograniczone. Dajcie znać czy przygarnęliście coś fajnego :)

Letnia wyprzedaż w Rockstar Warehouse

chaos napisał 10 sierpnia 2019 o 19:11, komentarze zablokowane
Uruchomiona została nowa wersja Rockstar Warehouse i przy tej okazji w sklepie wystartowała wielka letnia wyprzedaż. Zobaczmy co można kupić taniej.

Letnia wyprzedaż w Rockstar Warehouse

Nowa odsłona sklepu z grami i gadżetami Rockstar to nie tylko odświeżona szata graficzna, ale też zwiększona szybkość działania. Pojawiły się nowe opcje takie jak łączenie produktów w pakiety objęte dodatkową zniżką, czy filtry ułatwiające wyszukiwanie. Zwiększona też została dostępność produktów w różnych krajach i dodane nowe metody płatności, ale nas to raczej nie dotyczy ;) A co kupimy taniej?Promocją w zasadzie nie są objęte jedynie gadżety z Red Dead Redemption II, a jeśli zdecydujecie się na zakup GTA V w edycji Online premium to dodatkowo otrzymacie bonus w postaci 1 250 000 GTA$ do wykorzystania na zawartość w grze.

Wyprzedaż potrwa do 25 sierpnia.