» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club od Visual Concepts?

sdr napisał 12 marca 2022 o 22:21, komentarze zablokowane
Visual Concepts, jedno ze studiów podległych Take-Two, poszukuje nowych pracowników do zespołu tworzącego grę wyścigową. Czy to szansa na zmartwychwstanie serii Midnight Club?

Midnight Club: Los Angeles

Na początku roku informowaliśmy o możliwości wskrzeszenia Midnight Club w kontekście zakupu przez Take-Two Interactive potentata rynku gier mobilnych jakim jest Zynga. Strauss Zelnick wymienił wówczas nieco już zakurzoną markę jako jedną z najbardziej wartościowych w portfolio wydawcy.

Teraz okazuje się, że studio Visual Concepts odpowiedzialne w ostatnich latach za takie tytuły jak NBA 2K, czy WWE 2K, zamieściło w serwisie LinkedIn kilka ogłoszeń z propozycją pracy przy projekcie gry wyścigowej AAA w otwartym świecie. Wypisz, wymaluj Midnight Club. Jak informuje Idle Sloth, tytuł powstaje już od trzech lat, działa na silniku Unreal Engine i będzie oferował rozgrywkę wieloosobową. Twórcy ponoć są też w posiadaniu jakiejś znaczącej licencji, najwyraźniej samochodowej.

Co prawda Visual Concepts to nie Zynga, ale niewykluczony jest przecież scenariusz, w którym to pierwsze studio tworzy grę na sprzęty stacjonarne, a drugie na urządzenia mobilne. Czas pokaże czy faktycznie coś jest na rzeczy.

Midnight Club wjedzie na smartfony?

sdr napisał 10 stycznia 2022 o 23:53, komentarze zablokowane
Take-Two Interactive poinformowało dzisiaj o planach poszerzenia rodziny swoich studiów o Zyngę, niegdysiejszego giganta rynku gier przeglądarkowych.

Midnight Club

Właściciel Rockstar Games i 2K na przejęcie twórców m.in. FarmVille chce wydać oszałamiające 12,7 miliarda dolarów. Nas jednak sprawa interesuje z zupełnie innego powodu. Otóż w oświadczeniu przesłanym do mediów Strauss Zelnick, chwaląc się bogatym portfolio franczyz należących do kierowanej przez siebie firmy, jednym tchem obok GTA, czy Red Dead Redemption wymienił... Midnight Club.


Strauss Zelnick

Marki Take-Two skupiają najbardziej uwielbiane serie na świecie, włączając w to Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Midnight Club, NBA 2K, BioShock, Borderlands, Civilization, Mafię oraz Kerbal Space Program (...)
Okazuje się więc, że Midnight Club wciąż jest dla Take-Two ważne, podobnie jak Bully, choć obie serie od lat nie są kontynuowane. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę specjalizację Zyngi w grach mobilnych, można podejrzewać, że T2 zechce postawić na intensywniejszą monetyzację swojego portfolio właśnie na platformach mobilnych. W końcu jakoś te miliardy muszą się zwrócić ;)

Chcielibyście zagrać w nowe MC na smartfonie albo tablecie?

Midnight Club Los Angeles wraca na Xboksa

sdr napisał 30 kwietnia 2021 o 00:09, komentarze zablokowane
Jeśli gracie na Xboksie, a jeszcze nie macie w kolekcji Midnight Club Los Angeles, to teraz jest najlepsza okazja, aby nadrobić zaległości.

Midnight Club Los Angeles

Ostatnia ścigałka od Rockstar, wydana blisko 13 lat temu, od pewnego czasu nie była dostępna na platformie Microsoftu. Kilka dni temu gra wróciła jednak do oferty i znowu można ją nabyć.

Cena aktualnie wynosi 59,99 zł.

GTA: San Andreas, Midnight Club: LA i Table Tennis na Xboksie One

sdr napisał 1 czerwca 2018 o 15:20, komentarze zablokowane
Już w następny czwartek, 7 czerwca posiadacze Xboksa One będą mogli ograć na swoich konsolach kolejną porcję klasyków od Rockstar.

GTA: San Andreas, Midnight Club: Los Angeles i Table Tennis w programie wstecznej zgodności na Xboksie One

Do programu wstecznej zgodności na sprzęcie Microsoftu trafią Grand Theft Auto: San Andreas, Midnight Club: Los Angeles oraz Table Tennis. Jeśli posiadacie już te gry w swojej cyfrowej bibliotece, będziecie mogli pobrać je bezpośrednio z sekcji Do instalacji.

Z kolei właściciele fizycznych egzemplarzy powinni je sobie teraz odkurzyć. Aby pobrać wymienione gry będziecie musieli umieścić oryginalne płytki w napędzie Xboksa One.

Kolejne klasyki Rockstar w drodze na PS4

sdr napisał 30 września 2017 o 12:47, komentarze zablokowane
Od dłuższego czasu w Rockstar regularnie pracuje się nie tylko nad nowymi grami, ale również nad portami starszych hitów na nowe platformy.

Jak donosi GamesRadar, wkrótce do tej drugiej grupy mogą dołączyć kolejne tytuły. Mowa o GTA: Liberty City Stories, GTA: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne oraz Midnight Club 3: DUB Edition. Właśnie te gry zostały "nakryte" ostatnio w rejestrze organizacji ESRB zajmującej się klasyfikacją wiekową na rynek północno-amerykański. Wygląda na to, że wkrótce zagramy w nie na PlayStation 4.

Kolejne klasyki Rockstar w drodze na PS4

Powyższe pozycje zostały już ukryte, najprawdopodobniej w wyniku interwencji Rockstar albo Take-Two, jednak "co się zobaczyło to się nie odzobaczy" ;) Internauci zdążyli wykonać zrzuty ekranu, a te powieliły strony na całym świecie.

Tak czy inaczej fajnie, że Rockstar dba abyśmy mogli ogrywać ich klasyki również na nowszych sprzętach. Technika cały czas idzie do przodu, nowe generacje stopniowo wypierają z rynku stare. Szkoda żeby razem z nimi w zapomnienie odeszły leciwe, ale wciąż przecież świetne gry.