» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club Los Angeles wraca na Xboksa

sdr napisał 30 kwietnia 2021 o 00:09, komentarze zablokowane
Jeśli gracie na Xboksie, a jeszcze nie macie w kolekcji Midnight Club Los Angeles, to teraz jest najlepsza okazja, aby nadrobić zaległości.

Midnight Club Los Angeles

Ostatnia ścigałka od Rockstar, wydana blisko 13 lat temu, od pewnego czasu nie była dostępna na platformie Microsoftu. Kilka dni temu gra wróciła jednak do oferty i znowu można ją nabyć.

Cena aktualnie wynosi 59,99 zł.

GTA: San Andreas, Midnight Club: LA i Table Tennis na Xboksie One

sdr napisał 1 czerwca 2018 o 15:20, komentarze zablokowane
Już w następny czwartek, 7 czerwca posiadacze Xboksa One będą mogli ograć na swoich konsolach kolejną porcję klasyków od Rockstar.

GTA: San Andreas, Midnight Club: Los Angeles i Table Tennis w programie wstecznej zgodności na Xboksie One

Do programu wstecznej zgodności na sprzęcie Microsoftu trafią Grand Theft Auto: San Andreas, Midnight Club: Los Angeles oraz Table Tennis. Jeśli posiadacie już te gry w swojej cyfrowej bibliotece, będziecie mogli pobrać je bezpośrednio z sekcji Do instalacji.

Z kolei właściciele fizycznych egzemplarzy powinni je sobie teraz odkurzyć. Aby pobrać wymienione gry będziecie musieli umieścić oryginalne płytki w napędzie Xboksa One.

Kolejne klasyki Rockstar w drodze na PS4

sdr napisał 30 września 2017 o 12:47, komentarze zablokowane
Od dłuższego czasu w Rockstar regularnie pracuje się nie tylko nad nowymi grami, ale również nad portami starszych hitów na nowe platformy.

Jak donosi GamesRadar, wkrótce do tej drugiej grupy mogą dołączyć kolejne tytuły. Mowa o GTA: Liberty City Stories, GTA: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne oraz Midnight Club 3: DUB Edition. Właśnie te gry zostały "nakryte" ostatnio w rejestrze organizacji ESRB zajmującej się klasyfikacją wiekową na rynek północno-amerykański. Wygląda na to, że wkrótce zagramy w nie na PlayStation 4.

Kolejne klasyki Rockstar w drodze na PS4

Powyższe pozycje zostały już ukryte, najprawdopodobniej w wyniku interwencji Rockstar albo Take-Two, jednak "co się zobaczyło to się nie odzobaczy" ;) Internauci zdążyli wykonać zrzuty ekranu, a te powieliły strony na całym świecie.

Tak czy inaczej fajnie, że Rockstar dba abyśmy mogli ogrywać ich klasyki również na nowszych sprzętach. Technika cały czas idzie do przodu, nowe generacje stopniowo wypierają z rynku stare. Szkoda żeby razem z nimi w zapomnienie odeszły leciwe, ale wciąż przecież świetne gry.

Midnight Club wciąż żyje?

sdr napisał 2 sierpnia 2017 o 11:04, komentarze zablokowane
O Midnight Club nie słyszeliśmy już od lat. W przyszłym roku minie dekada od premiery ostatniej części serii. Czy możliwe, że doczekamy się kontynuacji?

Midnight Club

Już kilka lat temu wieści docierające z San Diego nie brzmiały optymistycznie. Zespół odpowiedzialny za Midnight Club Los Angeles został rozmontowany praktycznie zaraz po wydaniu ostatniego DLC. Teraz jednak nieoczekiwanie pojawiło się światełko w tunelu dla wszystkich fanów mających nadzieję, że studio kiedyś jeszcze powróci do gatunku gier wyścigowych.

Na Reddicie pojawiły się screeny z niezapowiedzianej nigdy odsłony serii Midnight Club. Zostały one znalezione na serwerach usługi Xbox Live przez użytkownika o nicku Derik2502. Podany został również adres profilu Social Club, na którym gra miała być testowana. Niestety Derik2502 nie pochwalił się w jaki sposób natrafił na wspomniane znaleziska. Coś jednak musi być na rzeczy, bo opublikowane linki już nie działają. Zachowały się jedynie kopie screenów.

Midnight Club

Co ciekawe, rzeczona gra nie posiada żadnego podtytułu. Czy mamy więc do czynienia z remasterem pierwszej części? A może Rockstar planuje reboot serii? Póki co zostają nam jedynie domysły, bo nie wiadomo nawet z kiedy screeny pochodzą. Być może cała sprawa od dawna jest już nieaktualna, a to jedynie jej pozostałości.

Możliwe też, że mamy do czynienia z wyciekiem kontrolowanym i studio tylko sprawdza nasze zainteresowanie. Więc jak, zagralibyście w nowy Midnight Club? :)

Okazje Rockstar w PlayStation Store

sdr napisał 9 września 2015 o 22:34, komentarze zablokowane
W sklepie PlayStation trwa wielka wyprzedaż gier od Rockstar Games. Zniżki sięgają 80%, a promocją objęte są również dodatki do poszczególnych tytułów.

Okazje Rockstar w PlayStation Store

Wśród okazji znajdziemy m.in. te gry:


  • GTA V (PS3) w cenie 98,26 PLN.

  • Trylogia GTA (PS3) w cenie 50 PLN.

  • L.A. Noire (PS3) w cenie 33,80 PLN.

  • Max Payne 3 (PS3) w cenie 19,75 PLN.

  • GTA IV: Complete Edition (PS3) w cenie 27,80 PLN.

  • Midnight Club LA (PS3) w cenie 20,80 PLN.

  • Red Dead Redemption (PS3) w cenie 31,25 PLN.Promocja potrwa przez najbliższe dwa tygodnie, do 24 września.