» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: remake pierwszego RDR w drodze?

sdr napisał 22 czerwca 2020 o 22:31, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Gracze pecetowi zachwyceni Red Dead Redemption II z pewnością z otwartymi ramionami powitaliby na swoich dyskach poprzednią część serii. Chyba wszyscy już dawno stracili na to nadzieję, ale teraz może ona odżyć. Co byście powiedzieli na remaster pierwszego RDR?

Glassdoor

Na łamach serwisu Glassdoor, w którym pracownicy publikują opinie na temat pracodawców, pojawiła się nowa recenzja Rockstar India. Poza tym, że generalnie zachwala ona studio jako miejsce do pracy, zawiera ciekawą wzmiankę o pracach nad remasterem oryginalnego Red Dead Redemption właśnie.

Jak zauważył redditor SirenAttack, który natrafił na recenzję, brzmi to zbyt pięknie aby było prawdziwe, ale dziwnie zbiega się w czasie z innym doniesieniem o remasterze. Dwa tygodnie temu poinformował o takiej ewentualności jeden z użytkowników 4chana. Zapowiedział on, że gra ma zostać wydana z kilkoma ulepszeniami, na pecetach i konsolach nowej generacji, w pierwszej połowie 2021 roku.

Zanim otworzymy szampana, musimy przypomnieć sobie, że zarówno 4chan jak i Glassdoor są bardzo mało wiarygodnymi źródłami informacji. Na obu stronach publikować można anonimowo, więc każdy może tam sobie napisać co tylko chce. Scenariusz jest jak najbardziej realistyczny i z pewnością fajnie byłoby zagrać w odświeżone Red Dead Redemption, ale jak zwykle w podobnych sytuacjach, nie róbmy sobie wielkich nadziei.

Zapowiedź od Rockstar na horyzoncie?

sdr napisał 11 czerwca 2020 o 15:34, komentarze zablokowane
Już za nieco ponad sześć godzin rozpocznie się impreza The Future of Gaming, w trakcie której Sony po raz pierwszy zaprezentuje gry działające na nowej konsoli PlayStation 5.


Tymczasem zupełnie przypadkiem do oferty Amazona trafiło w ostatnich dniach kilka niezapowiedzianych gier, w tym jedna od Rockstar. Przynajmniej ta jedna została już usunięta, tylko czy nie jest to trochę za duży zbieg okoliczności?

Rockstar od dłuższego czasu siedzi dość cicho. Można to oczywiście tłumaczyć sytuacją epidemiczną na świecie, ale równie dobrze może to być dobra przykrywka, aby na spokojnie przygotować się do ważnego ogłoszenia. Jakiego? Abstrahując już od tego, że studio od dawna unika wielkich imprez branżowych, możemy tylko zgadywać.

The Future of Gaming startuje o 22:00 i potrwa około godziny.

Przerwa w działaniu gier Rockstar

sdr napisał 4 czerwca 2020 o 20:32, komentarze zablokowane
Od pół godziny trwa przerwa w działaniu serwerów GTA Online oraz RDO. Rockstar chce w ten sposób uczcić pamięć George'a Floyda.
Black Lives Matter. Aby uczcić pamięć George'a Floyda, dzisiaj, w godzinach 14:00 - 16:00 czasu ET, dostęp do naszych gier online, Grand Theft Auto Online i Red Dead Online, zostanie wyłączony. Mamy nadzieję, że po zakończeniu tego wydarzenia dołączycie do nas, aby oddać hołd ofiarom niesprawiedliwości rasowej w Ameryce, wspierając ich rodziny, ich firmy, a także protestujących na ulicach oraz organizacje wymienione pod tym adresem: http://rsg.ms/a401443
Przerwa potrwa do godziny 22:00.

MAYSALE - $10 zniżki od Rockstar

sdr napisał 16 maja 2020 o 12:39, komentarze zablokowane
Rockstar wystartował z nową promocją, chociaż nieco inną niż znane dotychczas wyprzedaże w sklepie Warehouse.

Odbierz $10 zniżki od Rockstar

Do 2 czerwca skorzystamy ze zniżki w wysokości 10 dolarów (około 40 zł) na zakupy w Rockstar Games Launcher. Rabat możemy wykorzystać na wszystkie gry oraz karty gotówkowe Shark i sztabki złota. Wystarczy wpisać w formularzu zamówienia kod MAYSALE. Co ciekawe, zniżka łączy się z trwającymi promocjami.

Uwaga! W tej chwili launcher ma kłopoty z akceptacją kodu promocyjnego i nie działa on jak należy. Wstrzymajcie się z zakupem do momentu ogłoszenia przez Rockstar rozwiązania problemu.

GTAV za darmoWarto w tym miejscu przypomnieć też o innym trwającym wydarzeniu, o którym chyba słyszał już każdy. Do kolejnego czwartku do godziny 17:00 możemy odebrać darmowy egzemplarz Grand Theft Auto V: Edycja Premium w Epic Games Store. Gra została udostępniona w ramach cotygodniowych rozdawnictw sklepu. Jeśli jeszcze nie macie, korzystajcie!

Ścieżka dźwiękowa z RDR 2 już na płytach!

sdr napisał 12 kwietnia 2020 o 00:50, skomentowano 3 razy (zablokowane)
W sprzedaży na nośnikach fizycznych jest już dostępny album z oficjalną ścieżką dźwiękową z Red Dead Redemption II. Do tej pory dostępny był tylko w ofercie serwisów streamingowych.

The Music of Red Dead Redemption II: Original Score

Zawarta na albumie muzyka została skomponowana przez wieloletniego partnera Rockstar Games, Woody'ego Jacksona ze specjalnym udziałem artystów z całego świata, w tym Arki, Colina Stetsona, Senyawy, Davida Fergusona, Jona Theodore'a i innych.

Winyle i płyty CD dostępne są w ograniczonym nakładzie w cenie odpowiednio 145 zł i 50,56 zł.

Równolegle w sklepie Rockstar Warehouse pojawiły się dwa nowe wzory koszulek. Inspirowane są artworkami wykorzystanymi na okładkach tak z muzyką z Red Dead Redemption II, jak i ze ścieżką dźwiękową z gry. Można zakupić je tutaj oraz tutaj.