» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar wspiera walkę z koronawirusem

chaos napisał 1 kwietnia 2020 o 11:26, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Sytuacja na świecie w związku z pandemią koronawirusa wciąż jest bardzo zła. Lekarze oraz wspierające ich instytucje i organizacje robią wszystko, aby pomóc jak największej liczbie zakażonych. Na wysokości zadania staje też wiele firm.

Rockstar Games and COVID-19 Relief

Do grona tych firm dołącza dziś również Rockstar Games. Studio zobowiązało się do przekazania 5% swoich dochodów z gier sieciowych na walkę z wywoływaną wirusem chorobą COVID-19. Póki co wsparcie obejmie okres dwóch najbliższych miesięcy, więc jeśli nosiliście się z zakupem kart gotówkowych Shark dla GTA Online albo sztabek złota dla Red Dead Online, teraz jest na to najlepszy moment.

Pamiętajmy też, że najbardziej pomożemy w zwalczaniu zarazy po prostu nie spotykając się z innymi ludźmi. To nic nie kosztuje, a przynosi najlepsze efekty. Zostańmy w domu i zagrajmy w coś! :)

Praca domowa

chaos napisał 16 marca 2020 o 10:21, komentarze zablokowane
Koronawirus to w ostatnich tygodniach temat numer jeden na całym świecie. Wywoływana nim choroba COVID-19 nadal zbiera śmiertelne żniwo i w coraz większym stopniu wpływa na naszą codzienność. Dotyczy to również branży gier.

Rockstar Games

Na twitterze Rockstar Games pojawiła się informacja, w której studio informuje o przejściu na pracę zdalną. Podobne decyzje zapadają w obecnym czasie w wielu firmach i mają na celu przede wszystkim zadbanie o bezpieczeństwo pracowników, co pozwoli też na zminimalizowanie ewentualnych przestojów.


(...) Po przeanalizowaniu sytuacji i konsultacjach z naszymi zespołami na całym świecie, rozpoczęliśmy w ostatnim tygodniu wdrażanie procedur pracy zdalnej. Jesteśmy przekonani, że nasze zespoły będą mogły kontynuować swoje zadania z minimalnymi zakłóceniami.


Nasze gry online będą działały bez zmian i wsparcie techniczne pozostanie do dyspozycji graczy. Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin jest dla nas najważniejsze, dlatego będziemy dostosowywać procedury do zmieniającej się sytuacji. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie. Życzymy Wam i Waszym rodzinom wiele zdrowia w tym szczególnym czasie.
W związku z panującą również w Polsce sytuacją, wielu z nas zmuszonych jest do pozostania w domu. To obecnie naprawdę najlepsze wyjście, aby zatrzymać pandemię. Bądźmy cierpliwi, odpowiedzialni za siebie oraz innych i grajmy w gry :)

Koniec zimy w Rockstar Warehouse

chaos napisał 11 marca 2020 o 22:11, komentarze zablokowane
W Rockstar Warehouse ruszyła dzisiaj wielka wyprzedaż na koniec zimy. Taniej można zakupić gry i gadżety.

Rockstar Warehouse - wyprzedaż End of Winter

Co można w sklepie Rockstar znaleźć wie każdy kto bardziej interesuje się twórczością studia. Od samych gier, przez odzież, po najróżniejsze gadżety. Teraz w ramach wyprzedaży End of Winter wiele z tych produktów można kupić w znacznie niższych cenach:


  • Red Dead Redemption II - 20% taniej (R* Launcher).

  • Grand Theft Auto V - 50% taniej (R* Launcher).

  • klasyczne gry - od 50% do 70% taniej (R* Launcher).

  • wybrana odzież i gadżety - 40% taniej.

  • karty Megalodon Shark na PC - 15% taniej.Jeśli macie jakieś braki w kolekcji, zachęcamy do korzystania z licznych okazji. Promocja potrwa do następnego wtorku, 17 marca.

Rockstar Games z nową stroną

chaos napisał 28 lutego 2020 o 23:50, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Oficjalna strona Rockstar Games niespodziewanie zyskała w tym tygodniu nowe oblicze. Całość została znacznie odchudzona i odświeżona.

Oficjalna strona Rockstar Games

Studio zrezygnowało z mozaiki postów z różnych kategorii na rzecz bardziej uporządkowanej, prostszej struktury. Na samej górze umieszczono karuzelę z informacjami o najważniejszych premierach, poniżej znajdziemy ostatnie wiadomości, a na samym dole odnośniki do stron poszczególnych gier Rockstar Games. Główna nawigacja została ukryta w wysuwanym zza krawędzi pełnoekranowym menu.

W efekcie strona zyskała na przejrzystości i szybkości działania, choć można się zastanawiać czy aby nie przesadzono z tą prostotą. Cóż, kwestia gustu. A jak wam podoba się nowa strona Rockstar?

Polygon: Rockstar o przyszłości RDO

chaos napisał 6 lutego 2020 o 12:08, komentarze zablokowane
Rockstar od czasu do czasu deleguje pracowników do krótkich pogawędek z mediami na temat swoich gier. Tym razem zaszczyt kopnął ekipę Polygona.

Polygon: Rockstar o przyszłości RDO

W rozmowie z Cass Marshall, Katie Pica i Tarek Hamad, producenci pionu online zdradzili co nieco na temat planów studia względem Red Dead Online. Wiadomo, twórcy mają w głowach mnóstwo pomysłów na mniejsze i większe zmiany, ale nieczęsto je ujawniają. Najczęściej o zmianach dowiadujemy się dopiero z oficjalnych ogłoszeń, na kilka tygodni przed ich wprowadzeniem.


Chcemy dodać jeszcze wiele ról, które będą dotykać mechanik jeszcze niewykorzystanych w Red Dead Online. Ciągle jeszcze jesteśmy z rolami i typowymi dla nich elementami rozgrywki w początkowym stadium.


Chcielibyśmy rozwinąć rolę Kolekcjonera, dodać nowe kolekcje, mechaniki, a nawet kolejny poziom, coś w rodzaju roli Bimbrownika, która jest naturalnym rozwinięciem dla Handlarza. Jednym z pomysłów, które chcielibyśmy zrealizować są wspólne poszukiwania artefaktów przez wszystkich członków bandy. Każdy miałby za zadanie odnaleźć jeden z fragmentów, a te po połączeniu tworzyłyby przedmiot kolekcjonerski.


Niektóre role pozwolą nam w przyszłości wprowadzić bardziej funkcjonalne biznesy, a nawet przestrzenie publiczne, w których gracze mogliby się spotykać - zarówno samotne wilki, jak i całe bandy. Może nawet pojawi się możliwość wejścia w posiadanie fragmentu takiej przestrzeni.
Trudno powiedzieć co Tarek miał dokładnie na myśli w ostatnim zdaniu. Może opcję wynajmu pokoju hotelowego? W każdym razie widać, że na razie role w RDO to ten aspekt, na którym Rockstar chce się skupić. Miejmy tylko nadzieję, że nie jedyny, nad którym pracują. Fani czekają też na nowości innego rodzaju.