» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: GTA w średniowieczu

sdr napisał 29 listopada 2019 o 12:42, skomentowano 4 razy (zablokowane)
Rockstar lubi w swoich grach skakać po osi czasu. Zwykle gry studia osadzone są w bliższej lub dalszej współczesności, ale byliśmy też już w końcówce XIX wieku, a nawet w przyszłości. To może teraz... średniowiecze?

GTA w średniowieczu

Reddit to prawdziwy raj dla osób chcących ujawniać rewelacje pochodzące od rzekomych źródeł w samym Rockstar. Cóż, nowe gry studia są tak pożądane, a pojawiają się tak rzadko, że nie ma się czemu dziwić. Chyba musimy do tego przywyknąć (#fakenews).

Kilka dni temu na łamach "pierwszej strony internetu" pojawił się kolejny "przeciek". Jego autor twierdzi, że ma dojście do osoby, której informacje sprawdziły się już wcześniej przy okazji aktualizacji GTA Online oraz szczegółów fabularnych RDR 2. I właśnie od tej osoby pochodzą rewelacje jakoby kolejną grą od Rockstar wcale nie miało być jakieś tam Bully 2 czy GTA VI. Kolejną grą będzie zupełnie nowy tytuł, a jego akcja zostanie osadzona w czasach średniowiecznych. To coś nowego, sami przyznajcie.

Produkcja miałaby ukazać się w pierwszym kwartale 2021 roku, z czym wiązałaby się ewentualna zapowiedź w nieodległym czasie. Sama gra opiera się podobno w znacznym stopniu na mechanice pojedynków, w tym walki na miecze. Doprawdy interesujące, ale ile w tym wszystkim jest prawdy? Ocenę zostawiam jak zawsze wam, jednak nie róbcie sobie wielkich nadziei.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

sdr napisał 22 listopada 2019 o 11:09, skomentowano 1 raz (zablokowane)
W Humble Store trwa wielka wyprzedaż gier spod znaku Wielkiej Gwiazdy. Taniej kupimy klasyki, ale również nadal gorące Red Dead Redemption II.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

Oto pełna lista gier objętych promocją wraz z cenami:Wyprzedaż potrwa jeszcze 11 dni, do 3 grudnia.

City Morgue zagra dla Rockstar?

sdr napisał 12 listopada 2019 o 12:35, komentarze zablokowane
Na instagramowym profilu hiphopowej grupy City Morgue pojawiła się w weekend ciekawa, bardzo sugestywna grafika. I najwyraźniej to nie pomyłka.

instagram.com/citymorgue

Z resztą, trudno w takim przypadku o pomyłkę. Tego rodzaju rzeczy nie powstają przypadkiem, więc albo coś jest na rzeczy albo zespół zwyczajnie nas troluje. Tylko po co?

Grafika z profilu City Morgue już zniknęła, co tylko dodaje całej sprawie pikanterii, ale zanim to nastąpiło fani zdążyli skontaktować się z Righteous P, członkiem ekipy, który wrzucił post. Muzyk został zapytany czy naprawdę coś jest na rzeczy. Potwierdził. Dalej zapytany czy chodzi o jakąś ścieżkę dźwiękową, odpowiedział tylko: "Wkrótce".

Znając mniej więcej datę, którą jest lato przyszłego roku, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na wyjaśnienie sprawy. Jak myślicie, o co może chodzić? Nowe GTA, jakaś inna gra, a może po prostu kolejna aktualizacja dla GTA Online?

Ruffian Games będzie tworzyć dla Rockstar

sdr napisał 13 października 2019 o 02:01, komentarze zablokowane
Niezależne szkockie studio Ruffian Games rozpoczęło właśnie rekrutację nowych pracowników na szereg stanowisk. Według Scottish Games Network firma nawiązała współpracę z Rockstar Games.

Retweet Ruffian Games

Z tą współpracą sprawa jest jednak o tyle ciekawa, że informacja nie została podana bezpośrednio przez Ruffian Games. Najpierw pojawiła się w publikacji Scottish Games Network, która to z kolei została przez Ruffian Games zacytowana na Twitterze. Pokrętna metoda, ale wychodzi na to, że współpraca jest faktem.

Ruffian Games poszukuje osób do pracy na takich stanowiskach jak inżynier interfejsu, grafiki, czy rozgrywki. Wspólnym mianownikiem wszystkich ofert jest ogólne doświadczenie kandydatów w pracach nad wieloosobowymi grami akcji dla PC, Xboksa One, PlayStation 4 i nowych platform. W kilku przypadkach pojawiają się wzmianki o zakresie obowiązków obejmującym przystosowanie istniejących interfejsów i systemów do działania na wielu platformach, a nawet bardziej dosadne: "przenoszenie istniejącego silnika na platformę nowej generacji z naciskiem na optymalizację i wydajność".

Na chwilę obecną z opublikowanych ogłoszeń można wysnuć jeden wniosek: Ruffian Games najprawdopodobniej będzie zajmowało się remasterowaniem lub portowaniem co najmniej jednej gry Rockstar Games. W sumie to nic nowego, bo studio już wcześniej delegowało tego rodzaju prace do zewnętrznych podmiotów. O jakie tytuły może chodzić tym razem? Tego pewnie dowiemy się dopiero za jakiś czas.

Golden Joystick Awards 2019 - rozpoczęło się głosowanie

sdr napisał 10 października 2019 o 10:57, komentarze zablokowane
Można już głosować w tegorocznej edycji plebiscytu Golden Joystick Awards. Na nasze wsparcie czekają gry ze stajni Rockstar!

Golden Joystick Awards 2019

W tym roku gala rozdania nagród odbędzie się po raz 37. Kategorii, w których zostaną przyznane wyróżnienia jest aż siedemnaście, ale tylko w dwóch możemy zagłosować na produkcje od Rockstar Games:Obydwie gry zdecydowanie zasługują na nasze wsparcie, dlatego zachęcam do poświęcenia kilku minut i oddania swojego głosu tutaj już dziś. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy w czasie uroczystej gali, która odbędzie się 15 listopada w Londynie.