» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Ruffian Games będzie tworzyć dla Rockstar

sdr napisał 13 października 2019 o 02:01, komentarze zablokowane
Niezależne szkockie studio Ruffian Games rozpoczęło właśnie rekrutację nowych pracowników na szereg stanowisk. Według Scottish Games Network firma nawiązała współpracę z Rockstar Games.

Retweet Ruffian Games

Z tą współpracą sprawa jest jednak o tyle ciekawa, że informacja nie została podana bezpośrednio przez Ruffian Games. Najpierw pojawiła się w publikacji Scottish Games Network, która to z kolei została przez Ruffian Games zacytowana na Twitterze. Pokrętna metoda, ale wychodzi na to, że współpraca jest faktem.

Ruffian Games poszukuje osób do pracy na takich stanowiskach jak inżynier interfejsu, grafiki, czy rozgrywki. Wspólnym mianownikiem wszystkich ofert jest ogólne doświadczenie kandydatów w pracach nad wieloosobowymi grami akcji dla PC, Xboksa One, PlayStation 4 i nowych platform. W kilku przypadkach pojawiają się wzmianki o zakresie obowiązków obejmującym przystosowanie istniejących interfejsów i systemów do działania na wielu platformach, a nawet bardziej dosadne: "przenoszenie istniejącego silnika na platformę nowej generacji z naciskiem na optymalizację i wydajność".

Na chwilę obecną z opublikowanych ogłoszeń można wysnuć jeden wniosek: Ruffian Games najprawdopodobniej będzie zajmowało się remasterowaniem lub portowaniem co najmniej jednej gry Rockstar Games. W sumie to nic nowego, bo studio już wcześniej delegowało tego rodzaju prace do zewnętrznych podmiotów. O jakie tytuły może chodzić tym razem? Tego pewnie dowiemy się dopiero za jakiś czas.