» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: GTA w średniowieczu

sdr napisał 29 listopada 2019 o 12:42, skomentowano 4 razy (zablokowane)
Rockstar lubi w swoich grach skakać po osi czasu. Zwykle gry studia osadzone są w bliższej lub dalszej współczesności, ale byliśmy też już w końcówce XIX wieku, a nawet w przyszłości. To może teraz... średniowiecze?

GTA w średniowieczu

Reddit to prawdziwy raj dla osób chcących ujawniać rewelacje pochodzące od rzekomych źródeł w samym Rockstar. Cóż, nowe gry studia są tak pożądane, a pojawiają się tak rzadko, że nie ma się czemu dziwić. Chyba musimy do tego przywyknąć (#fakenews).

Kilka dni temu na łamach "pierwszej strony internetu" pojawił się kolejny "przeciek". Jego autor twierdzi, że ma dojście do osoby, której informacje sprawdziły się już wcześniej przy okazji aktualizacji GTA Online oraz szczegółów fabularnych RDR 2. I właśnie od tej osoby pochodzą rewelacje jakoby kolejną grą od Rockstar wcale nie miało być jakieś tam Bully 2 czy GTA VI. Kolejną grą będzie zupełnie nowy tytuł, a jego akcja zostanie osadzona w czasach średniowiecznych. To coś nowego, sami przyznajcie.

Produkcja miałaby ukazać się w pierwszym kwartale 2021 roku, z czym wiązałaby się ewentualna zapowiedź w nieodległym czasie. Sama gra opiera się podobno w znacznym stopniu na mechanice pojedynków, w tym walki na miecze. Doprawdy interesujące, ale ile w tym wszystkim jest prawdy? Ocenę zostawiam jak zawsze wam, jednak nie róbcie sobie wielkich nadziei.
sdr
skomentował 29 listopada 2019 o 19:14
A jeszcze co do tematyki średniowiecznej - czemu nie? Rockstarowi przydałby się jakiś kompletnie nowy tytuł, bo obecne portfolio nieszczególnie pomogło im odkleić łatkę "tego studia od GTA". Z drugiej strony, czy to się w ogóle może udać? :/
sdr
skomentował 29 listopada 2019 o 19:13
Hehe, dobrą masz pamięć. Jak widać warto wracać do starszych newsów, bo można się natknąć na ciekawe zbiegi okoliczności - a może nie? ;) Taki nieoczywisty hint na kolejną grę to byłby niezły numer. Idąc tym tropem powinniśmy w materiałach związanych z RDR2 szukać wskazówek na temat kolejnej gry. Gra ma trochę odniesień do Bully, choć są one mało subtelne, ale kto wie.
chaos
skomentował 29 listopada 2019 o 17:49
Aczkolwiek przypominając plotę z 2011: https://www.gtathegame.net/index.php?nr=2465 wyszło z tego całkiem fajne Red Dead Redeption II ;)))
chaos
skomentował 29 listopada 2019 o 17:48
Nowy tytuł w średniowieczu? Brzmi niedorzecznie. Obstawiałbym jakieś DLC do Red Dead Redemption II / Online obejmujące średniowieczne bronie, historie, czy pirackie skarby do odnalezienia.