» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar montuje trailer

sdr napisał 13 stycznia 2020 o 22:53, komentarze zablokowane
Na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawiło się nowe ogłoszenie dla szukających pracy. Jeśli zajmujecie się zawodowo montażem wideo i chcecie zobaczyć GTA VI, zdecydowanie powinniście wysłać swoje CV.

GTA Online - screen zwiastuna

Studio poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie zwiastunów i reklam ich gier.


Jest to samodzielna posada dla osób, pracujących z materiałem nagranym własnoręcznie lub z zespołem artystów, z którego następnie montowane są wysokiej jakości zwiastuny.


Narracja jest bardzo ważnym elementem naszych gier, więc kandydat musi umieć przekazywać ładunek emocjonalny i ekscytację grą w 60-sekundowym formacie. To interaktywny proces, którego częścią jest kręcenie scen w wirtualnym, trójwymiarowym świecie przy użyciu własnościowych narzędzi. Będziesz musiał być nie tylko montażystą, ale również reżyserem i operatorem w jednym.
Brzmi ciekawie, prawda? Oczywiście wzmianka o nowym GTA we wstępie to tylko clickbait, ale można podejrzewać, że osoba pracująca na takim stanowisku siłą rzeczy będzie musiała zobaczyć rzeczy, o których reszta świata nie ma nawet pojęcia. Tak więc wiecie...