» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Lazlow Jones odszedł z Rockstar Games

sdr napisał 15 sierpnia 2020 o 00:55, komentarze zablokowane
Kolejna bardzo ważna persona opuściła w ostatnim czasie szeregi Rockstar Games. Po niemal 20 latach pracy ze studiem pożegnał się Lazlow Jones.

Lazlow Jones w GTA V

Lazlow pracę w Rockstar zakończył już w kwietniu, ale informacja o tym dopiero teraz została dostrzeżona na jego profilu LinkedIn. Wcześniej nie pojawił się żaden oficjalny komunikat ze strony studia.

Nie jest również w zasadzie znana oficjalna przyczyna stojąca za decyzją weterana, ale podejrzewa się, że mogło chodzić o kwestie rodzinne. Rodzina Lazlowa w ostatnim czasie zmagała się z poważnymi problemami natury zdrowotnej. Chorowali zarówno rodzice, jak i siostra Jonesa, i to właśnie na opiece nad nimi Lazlow musiał się skupić, nie mogąc dłużej poświęcać się pracy zawodowej.

Warto w tym miejscu przypomnieć jak ważne funkcje Lazlow pełnił w Rockstar Games na przestrzeni blisko dwóch dekad. Najlepiej znaliśmy go z fal rozgłośni, których mogliśmy słuchać w serii Grand Theft Auto, a ostatnio również z osobistego występu w GTA V w roli prowadzącego show Fame or Shame. Poza tym brał jednak również udział w licznych nagraniach audio na potrzeby gier Rockstar, piastował funkcje scenarzysty i reżysera, oraz produkował zwiastuny, gameplaye i streamy.

Odejście Lazlowa to kolejna wielka strata dla Rockstar, ale czasem niestety życie nie pozostawia nam wyboru. Dziękujemy Lazlow.