» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

RDR 2 najlepiej na Steamie

sdr napisał 1 lutego 2020 o 23:25, komentarze zablokowane
Red Dead Redemption II w wersji pecetowej nie było od samego początku dostępne w każdym sklepie. Miłośnicy zakupów na Steamie musieli czekać na grę dodatkowy miesiąc. Wygląda jednak na to, że wielu wytrzymało.

Red Dead Redemption 2 na Steamie

Opublikowany niedawno raport SuperData z danymi sprzedaży za grudzień potwierdza, że udostępnienie RDR 2 w sklepie należącym do Valve finalnie podwoiło całkowity wynik produkcji.


Sprzedaż Red Dead Redemption 2 znacząco wzrosła po wydaniu na Steamie. Wyniki sprzedaży cyfrowej uległy więcej niż podwojeniu z 406 tys. w listopadzie do miliona w grudniu. Gra pojawiła się na Steamie 5 grudnia, miesiąc po premierze m.in. w Epic Games Store i Launcherze Rockstar Games. Krótkotrwała wyłączność została zapowiedziana z wyprzedzeniem, więc wielu graczy po prostu przeczekało ten krótki okres, aby zagrać w grę na swojej ulubionej platformie.
Rockstar przeprowadził na Red Dead Redemption II swoisty eksperyment, którego celem było sprawdzenie lojalności użytkowników Steama. Wygląda na to, że platforma należąca do Valve zdała egzamin i nawet tak duża premiera nie była w stanie przekonać wielu graczy do zmiany preferencji.

Pozostaje pytanie, czy cokolwiek zmieniłoby wydłużenie okresu wyłączności np. do pół roku, albo jak zachowaliby się gracze, gdyby chodziło o GTA VI. Czekalibyście wtedy na premierę na Steamie?

RDR2 na PC już w Social Clubie

sdr napisał 4 lipca 2019 o 19:33, komentarze zablokowane
Wydania Red Dead Redemption II na pecetach oczekują chyba wszyscy, a teraz możemy być tego pewniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

RDR2 na PC w źródłach Social Clubu

Tuż po premierze gry w październiku w kodzie aplikacji towarzyszącej RDR2 zostały znalezione fragmenty odnoszące się do wersji na komputery. Później w maju wzmianka na temat wydania dla PC pojawiła się w portfolio jednego z byłych pracowników Rockstar. Z kolei dzisiaj na Twitterze zamieszczone zostało kolejne znalezisko pochodzące z najbardziej wiarygodnego źródła: strony Social Clubu.

Fragment kodu w plikach językowych odnosi się do tłumaczenia słowa "Osiagnięcia" w wersji właśnie na pecety. Oczywiście nie znaczy to od razu, że premiera jest bliska, ale chyba możemy być pewni, że w ogóle nastąpi i twórcy mieli ją w planach od dawna.

Zabezpiecz się i zgarnij bonusy

sdr napisał 8 marca 2019 o 11:34, komentarze zablokowane
Wszyscy chyba lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. Teraz jest ku temu kolejna okazja.

Social Club

Rockstar zachęca do korzystania z wprowadzonej już jakiś czas temu funkcji weryfikacji dwuetapowej dla konta Social Club. To bardzo przydatna opcja, dzięki której łatwo podniesiemy poziom bezpieczeństwa konta i być może uchronimy się przed jego przejęciem przez nieupoważnione osoby.


Po włączeniu weryfikacji dwuetapowej logowanie się z nowego urządzenia będzie wymagało podania nazwy użytkownika lub adresu e-mail, hasła oraz kodu uwierzytelniającego generowanego przez specjalną aplikację na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.
Teraz aktywując zabezpieczenie otrzymamy dodatkowe korzyści w GTA Online oraz Red Dead Online. Będzie to odpowiednio 500 tys. GTA$ oraz 10 sztabek złota do wykorzystania w tych grach. Oczywiście osoby, które już mają włączoną weryfikację dwuetapową również otrzymają bonusy.

Dołącz do ekipy w Red Dead Online!

sdr napisał 28 listopada 2018 o 20:23, komentarze zablokowane
Pierwsze kroki w Red Dead Online możemy stawiać od wczoraj, ale dopiero dzisiaj do gry włącza się naprawdę duża część posiadaczy RDR2. Z tej okazji warto pomyśleć o kompanach do wspólnego podboju Dzikiego Zachodu.

GTAthegame TEAM - ekipa Social Club

Jeśli mieliście już okazję uruchomić Red Dead Online, stworzyć swoją postać i pokręcić się po okolicy, albo przynajmniej obejrzeć wczorajszy stream, z pewnością zauważyliście, że Rockstar w swojej nowej grze sieciowej nie kładzie zbyt dużego akcentu na ekipy budowane wokół Social Clubu.

Ta uruchomiona już ponad 6 lat temu funkcja przypadła do gustu wielu graczom i była ściśle integrowana najpierw z Max Payne 3, a później z GTA Online. W trybie sieciowym Red Dead Redemption II nie rzuca się jednak jakoś specjalnie w oczy. Twórcy zdają się jakby bardziej stawiać na skupianie graczy w tymczasowych bandach na wzór organizacji i klubów motocyklowych znanych z GTAO. Niemniej jednak to dopiero początki i możliwe, że wkrótce sytuacja się zmieni.

Tymczasem, jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, zachęcam do zasilenia szeregów naszej własnej ekipy GTAthegame TEAM, która od samego początku skupia użytkowników zarówno Rockstar98, jak i siostrzanych serwisów: GTAthegame oraz kikoo. Grając w jednych barwach z pewnością łatwiej będzie nam się odnaleźć :) Wkrótce też zorganizujemy pierwszy event multiplayer w RDO, który miejmy nadzieję, zapoczątkuje dłuższą serię regularnych spotkań na wirtualnym Dzikim Zachodzie. Szczegóły już niedługo!

Rockstar odświeża Social Club

sdr napisał 2 października 2018 o 15:16, komentarze zablokowane
Wygląda na to, że przed premierą Red Dead Redemption II w Rockstar zdecydowano się na mały remont Social Clubu.

Rockstar Games Social Club

Chodzi oczywiście o interfejs webowy usługi. Jeśli odwiedzaliście go dzisiaj, Waszej uwadze z pewnością nie umknęła zauważalna zmiana. Nie wszystko zostało przebudowane i ciągle można dopatrzeć się gdzieniegdzie elementów starego interfejsu, ale generalnie całość została odświeżona.

Zmieniła się strona główna, zarówno dla gości jak i zalogowanych użytkowników, profile graczy i różnego rodzaju listy, w tym zdjęć ze Snapmatika oraz filmów z Edytora Rockstar. W tych wszystkich miejscach zabrało akcentów charakterystycznych dla GTA V, np. czerwonego motywu z Life Invadera. Ewidentnie ma to związek ze zbliżającą się premierą RDR2 i w sumie nie ma w tym nic dziwnego. W końcu Social Club to nie tylko GTA :)

A jak Wam podoba się stary-nowy Social Club?