» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

RDR2 na PC już w Social Clubie

sdr napisał 4 lipca 2019 o 19:33, komentarze zablokowane
Wydania Red Dead Redemption II na pecetach oczekują chyba wszyscy, a teraz możemy być tego pewniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

RDR2 na PC w źródłach Social Clubu

Tuż po premierze gry w październiku w kodzie aplikacji towarzyszącej RDR2 zostały znalezione fragmenty odnoszące się do wersji na komputery. Później w maju wzmianka na temat wydania dla PC pojawiła się w portfolio jednego z byłych pracowników Rockstar. Z kolei dzisiaj na Twitterze zamieszczone zostało kolejne znalezisko pochodzące z najbardziej wiarygodnego źródła: strony Social Clubu.

Fragment kodu w plikach językowych odnosi się do tłumaczenia słowa "Osiagnięcia" w wersji właśnie na pecety. Oczywiście nie znaczy to od razu, że premiera jest bliska, ale chyba możemy być pewni, że w ogóle nastąpi i twórcy mieli ją w planach od dawna.

Zabezpiecz się i zgarnij bonusy

sdr napisał 8 marca 2019 o 11:34, komentarze zablokowane
Wszyscy chyba lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. Teraz jest ku temu kolejna okazja.

Social Club

Rockstar zachęca do korzystania z wprowadzonej już jakiś czas temu funkcji weryfikacji dwuetapowej dla konta Social Club. To bardzo przydatna opcja, dzięki której łatwo podniesiemy poziom bezpieczeństwa konta i być może uchronimy się przed jego przejęciem przez nieupoważnione osoby.


Po włączeniu weryfikacji dwuetapowej logowanie się z nowego urządzenia będzie wymagało podania nazwy użytkownika lub adresu e-mail, hasła oraz kodu uwierzytelniającego generowanego przez specjalną aplikację na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.
Teraz aktywując zabezpieczenie otrzymamy dodatkowe korzyści w GTA Online oraz Red Dead Online. Będzie to odpowiednio 500 tys. GTA$ oraz 10 sztabek złota do wykorzystania w tych grach. Oczywiście osoby, które już mają włączoną weryfikację dwuetapową również otrzymają bonusy.

Dołącz do ekipy w Red Dead Online!

sdr napisał 28 listopada 2018 o 20:23, komentarze zablokowane
Pierwsze kroki w Red Dead Online możemy stawiać od wczoraj, ale dopiero dzisiaj do gry włącza się naprawdę duża część posiadaczy RDR2. Z tej okazji warto pomyśleć o kompanach do wspólnego podboju Dzikiego Zachodu.

GTAthegame TEAM - ekipa Social Club

Jeśli mieliście już okazję uruchomić Red Dead Online, stworzyć swoją postać i pokręcić się po okolicy, albo przynajmniej obejrzeć wczorajszy stream, z pewnością zauważyliście, że Rockstar w swojej nowej grze sieciowej nie kładzie zbyt dużego akcentu na ekipy budowane wokół Social Clubu.

Ta uruchomiona już ponad 6 lat temu funkcja przypadła do gustu wielu graczom i była ściśle integrowana najpierw z Max Payne 3, a później z GTA Online. W trybie sieciowym Red Dead Redemption II nie rzuca się jednak jakoś specjalnie w oczy. Twórcy zdają się jakby bardziej stawiać na skupianie graczy w tymczasowych bandach na wzór organizacji i klubów motocyklowych znanych z GTAO. Niemniej jednak to dopiero początki i możliwe, że wkrótce sytuacja się zmieni.

Tymczasem, jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, zachęcam do zasilenia szeregów naszej własnej ekipy GTAthegame TEAM, która od samego początku skupia użytkowników zarówno Rockstar98, jak i siostrzanych serwisów: GTAthegame oraz kikoo. Grając w jednych barwach z pewnością łatwiej będzie nam się odnaleźć :) Wkrótce też zorganizujemy pierwszy event multiplayer w RDO, który miejmy nadzieję, zapoczątkuje dłuższą serię regularnych spotkań na wirtualnym Dzikim Zachodzie. Szczegóły już niedługo!

Rockstar odświeża Social Club

sdr napisał 2 października 2018 o 15:16, komentarze zablokowane
Wygląda na to, że przed premierą Red Dead Redemption II w Rockstar zdecydowano się na mały remont Social Clubu.

Rockstar Games Social Club

Chodzi oczywiście o interfejs webowy usługi. Jeśli odwiedzaliście go dzisiaj, Waszej uwadze z pewnością nie umknęła zauważalna zmiana. Nie wszystko zostało przebudowane i ciągle można dopatrzeć się gdzieniegdzie elementów starego interfejsu, ale generalnie całość została odświeżona.

Zmieniła się strona główna, zarówno dla gości jak i zalogowanych użytkowników, profile graczy i różnego rodzaju listy, w tym zdjęć ze Snapmatika oraz filmów z Edytora Rockstar. W tych wszystkich miejscach zabrało akcentów charakterystycznych dla GTA V, np. czerwonego motywu z Life Invadera. Ewidentnie ma to związek ze zbliżającą się premierą RDR2 i w sumie nie ma w tym nic dziwnego. W końcu Social Club to nie tylko GTA :)

A jak Wam podoba się stary-nowy Social Club?

Multiplayer na szczycie

sdr napisał 15 maja 2014 o 21:01, komentarze zablokowane
Tak jak było to zapowiadane we wtorek, od jutra do niedzieli potrwa specjalny weekendowy event multiplayer GTA Online. Wydarzenie upłynie pod znakiem wydanej w tym tygodniu aktualizacji Życie na szczycie i będzie obfitować w wiele atrakcji.

GTA Online: High Life - weekend multiplayer


  • Podwójne GTA$ za udział w wyścigach błyskawicznych (dostępne w podręcznym Menu Interakcji).

  • Trzy razy więcej punktów RP za grę w tenisa lub golfa.

  • Konkurs Snapmatic, którego motywem przewodnim są nowości w ostatniej aktualizacji. Fotki należy oznaczać tagiem #highlife.

  • Limit stawianej kwoty w szybkich zakładach w lobby akcji został podniesiony do 10 000 GTA$.Ponadto jak zwykle pojawią się zrzuty GTA$/RP/broni, losowanie nagród rzeczowych oraz streaming na żywo na Twitchu i YouTube. Widzimy się online ;)