» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

The Billion Dollar Game

sdr napisał 15 października 2018 o 09:46, komentarze zablokowane
Screen Daily donosi o kolejnym filmie dokumentalnym, który miałby opowiadać o Grand Theft Auto i gigantycznym sukcesie Rockstar Games. Pierwszy klaps na planie już padł.

The Billion Dollar Game

Za produkcję pod tytułem The Billion Dollar Game odpowiada brytyjskie Salon Pictures, a za kamerą stanie reżyser Łamiąc obyczaje, Rob Ryan. O samym filmie nie wiemy na razie zbyt wiele. Z informacji Screen Daily wynika, że zdjęcia już się rozpoczęły, a w obrazie obok nowych wywiadów mają znaleźć się również materiały archiwalne.

Producenci pojawią się w przyszłym miesiącu na targach American Film Market, gdzie przedstawią swoje dzieło potencjalnym nabywcom. Być może wtedy dowiemy się gdzie film będzie można zobaczyć.

Nowe figurki z GTA w Rockstar Warehouse

sdr napisał 31 sierpnia 2018 o 18:49, komentarze zablokowane
Ledwie wczoraj poznaliśmy nową linię gadżetów z RDR2, a już dzisiaj dowiadujemy się o kolejnej nowości w sklepie Rockstar.

Nowe figurki z GTA w Rockstar Warehouse

Chodzi o nowe zestawy figurek z serii Kubrick, które pojawią się w Warehouse już wkrótce. Jak dobrze pamiętamy, kiedyś w asortymencie sklepu dostępne były zestawy figurek reprezentujące postaci z GTA III, Vice City oraz San Andreas. Te zostały niestety wyprzedane, ale jeśli chcielibyście posiadać coś podobnego, to już teraz macie swoją szansę.

14 września w Rockstar Warehouse pojawią się nowe figurki przedstawiające postaci z tzw. uniwersum HD. Dostępne będą trzy zestawy:


  • GTA IV zawierający figurki Niko, Johnny'ego, Luisa, Romana i Tony'ego.

  • GTA V zawierający figurki Michaela, Franklina, Trevora, Lestera i... Chopa.

  • GTA V - Heist Edition zawierający figurki głównych bohaterów w przebraniach z napadów, a także Lamara i Chrisa Formage'a.Każda z postaci będzie posiadała dodatkowo jeden charakterystyczny dla siebie przedmiot. I tak na przykład Trevor będzie dzierżył w ręku kanister, a Roman... kulę do kręgli ;) Figurki niestety nie będą tanie. Za zestawy z GTA V zapłacimy niecałe €50, a za komplet z GTA IV prawie €60. Można już składać zamówienia przedpremierowe.

Wyprzedaż gier Rockstar na Steamie

sdr napisał 30 sierpnia 2018 o 21:21, komentarze zablokowane
Na Steamie ruszyła wyprzedaż gier z katalogu Rockstar Games. Można zaoszczędzić do 70%.

Wyprzedaż gier Rockstar na Steamie

Promocją objęte zostały takie tytuły jak:Wyprzedaż kończy się w poniedziałek 3 września.

Ivan Pavlovich: gramy to co kochamy

sdr napisał 23 sierpnia 2018 o 18:55, komentarze zablokowane
Magazyn FACT opublikował krótki wywiad z Ivanem Pavlovichem, dyrektorem muzycznym w Rockstar Games, w którym opowiada on o ostatnim dodatku dla GTA Online: Życie po godzinach.

Ivan Pavlovich

W trakcie rozmowy Ivan pytany był m.in. o to skąd wziął się pomysł na dodatek i jak wyglądały prace nad nim.


Ivan Pavlovich

"Życie po godzinach" to naturalne przedłużenie naszych karier. (...) Zawsze kochaliśmy muzykę elektroniczną. Ja wychowałem się w Chicago, wielu innych w Londynie, więc to naturalny efekt naszej miłości do muzyki elektronicznej.


Jesteśmy wielkimi fanami tych konkretnych DJ-ów. (...) To jest coś czym się pasjonujemy. Szukamy ludzi, których twórczość się nam podoba i próbujemy w naturalny sposób zaangażować ich w nasze gry.


Wszyscy DJ-e wzięli udział w sesjach motion capture, odtworzyliśmy ich ekwipunek, ekipy i zwyczaje. (...) Wszystko jest tak jak w prawdziwym klubie.
Ivan został również zapytany czy w przyszłości w grze pojawi się więcej artystów, jednak nie chciał udzielić konkretnej odpowiedzi. Stwierdził jedynie, że wszystko ewoluuje... Całą rozmowę przeczytacie tutaj.

Grand Theft Auto V zwalnia

sdr napisał 4 sierpnia 2018 o 14:30, komentarze zablokowane
Od miesięcy na konferencjach Take-Two Interactive słyszymy o tym jak to świetnie ostatnia część serii GTA się sprzedaje. Nic nie trwa jednak wiecznie.

Aż dziw bierze, że gra, od której premiery za nieco ponad miesiąc upłynie pięć lat, wciąż może znajdywać ponad milion nabywców każdego miesiąca. A jednak, dla GTA V to żaden wyczyn.

Take-Two Interactive

W maju dowiedzieliśmy się, że całkowita sprzedaż przygód Michaela, Franklina i Trevora przekroczyła granicę 95 milionów egzemplarzy. Można było oczekiwać, że tym razem usłyszymy już o przebiciu magicznej bariery stu milionów, ale... nie usłyszeliśmy. W ostatnim kwartale sprzedaż GTA V nieco spadła. Podczas podsumowującej go konferencji dla inwestorów Take2 podano jedynie, że 100 milionów sztuk trafiło na sklepowe półki, co jednak jeszcze nie oznacza, że tyle samo graczy posiada grę. Ale bez obaw. Jest niemal niemożliwym, aby Grand Theft Auto V nie zostało pierwszą częścią serii, która rozejdzie się w stu milionach egzemplarzy.

Swój udział w tym sukcesie będzie niewątpliwie mieć GTA Online i jego najnowsza aktualizacja Życie po godzinach. Według T2 update wprowadzający do gry możliwość zakupu i zarządzania własnym klubem nocnym szybko zdobył uznanie wśród graczy. W pierwszym tygodniu po premierze na serwerach logowało się znacznie więcej osób niż po udostępnieniu Skoku na koniec świata.

Podczas konferencji padło też kilka ciepłych słów pod adresem Red Dead Redemption II. Strauss Zelnick wyraził ekscytację zbliżającą się premierą oraz przekonanie, że gra przebije wszelkie oczekiwania. Zapewnił też o wyjątkowości trybu sieciowego. Czyli w sumie nic nowego w temacie :)