» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Scena Rockstar na Time Warp 2019

sdr napisał 29 marca 2019 o 10:50, komentarze zablokowane
Podczas tegorocznej edycji Time Warp będzie miało miejsce szczególne wydarzenie, w które zaangażowani są również DJ-e znani z aktualizacji Życie po godzinach dla GTA Online.

Time Warp 25

Time Warp to niemiecki festiwal muzyki techno, jeden z największych tego typu w Europie. W tym roku odbędzie się już 25. jego edycja i z tej okazji organizatorzy we współpracy z Rockstar Games przygotowali coś specjalnego. Na jubileusz utworzona została dodatkowa, siódma scena, na której wystąpi szereg osobowości świata muzyki klubowej. Usłyszymy m.in. Solomuna, Tale of Us i Dixona, którzy na zakończenie zagrają wspólnie dwugodzinny set.

Poza wymienionymi na tej samej scenie wystąpią Baba Stiltz, Joy Orbison, Âme (live) oraz Peggy Gou. Time Warp 2019 odbędzie się 6 kwietnia w Mannheim.

Zabezpiecz się i zgarnij bonusy

sdr napisał 8 marca 2019 o 11:34, komentarze zablokowane
Wszyscy chyba lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. Teraz jest ku temu kolejna okazja.

Social Club

Rockstar zachęca do korzystania z wprowadzonej już jakiś czas temu funkcji weryfikacji dwuetapowej dla konta Social Club. To bardzo przydatna opcja, dzięki której łatwo podniesiemy poziom bezpieczeństwa konta i być może uchronimy się przed jego przejęciem przez nieupoważnione osoby.


Po włączeniu weryfikacji dwuetapowej logowanie się z nowego urządzenia będzie wymagało podania nazwy użytkownika lub adresu e-mail, hasła oraz kodu uwierzytelniającego generowanego przez specjalną aplikację na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.
Teraz aktywując zabezpieczenie otrzymamy dodatkowe korzyści w GTA Online oraz Red Dead Online. Będzie to odpowiednio 500 tys. GTA$ oraz 10 sztabek złota do wykorzystania w tych grach. Oczywiście osoby, które już mają włączoną weryfikację dwuetapową również otrzymają bonusy.

The Billion Dollar Game

sdr napisał 15 października 2018 o 09:46, komentarze zablokowane
Screen Daily donosi o kolejnym filmie dokumentalnym, który miałby opowiadać o Grand Theft Auto i gigantycznym sukcesie Rockstar Games. Pierwszy klaps na planie już padł.

The Billion Dollar Game

Za produkcję pod tytułem The Billion Dollar Game odpowiada brytyjskie Salon Pictures, a za kamerą stanie reżyser Łamiąc obyczaje, Rob Ryan. O samym filmie nie wiemy na razie zbyt wiele. Z informacji Screen Daily wynika, że zdjęcia już się rozpoczęły, a w obrazie obok nowych wywiadów mają znaleźć się również materiały archiwalne.

Producenci pojawią się w przyszłym miesiącu na targach American Film Market, gdzie przedstawią swoje dzieło potencjalnym nabywcom. Być może wtedy dowiemy się gdzie film będzie można zobaczyć.

Nowe figurki z GTA w Rockstar Warehouse

sdr napisał 31 sierpnia 2018 o 18:49, komentarze zablokowane
Ledwie wczoraj poznaliśmy nową linię gadżetów z RDR2, a już dzisiaj dowiadujemy się o kolejnej nowości w sklepie Rockstar.

Nowe figurki z GTA w Rockstar Warehouse

Chodzi o nowe zestawy figurek z serii Kubrick, które pojawią się w Warehouse już wkrótce. Jak dobrze pamiętamy, kiedyś w asortymencie sklepu dostępne były zestawy figurek reprezentujące postaci z GTA III, Vice City oraz San Andreas. Te zostały niestety wyprzedane, ale jeśli chcielibyście posiadać coś podobnego, to już teraz macie swoją szansę.

14 września w Rockstar Warehouse pojawią się nowe figurki przedstawiające postaci z tzw. uniwersum HD. Dostępne będą trzy zestawy:


  • GTA IV zawierający figurki Niko, Johnny'ego, Luisa, Romana i Tony'ego.

  • GTA V zawierający figurki Michaela, Franklina, Trevora, Lestera i... Chopa.

  • GTA V - Heist Edition zawierający figurki głównych bohaterów w przebraniach z napadów, a także Lamara i Chrisa Formage'a.Każda z postaci będzie posiadała dodatkowo jeden charakterystyczny dla siebie przedmiot. I tak na przykład Trevor będzie dzierżył w ręku kanister, a Roman... kulę do kręgli ;) Figurki niestety nie będą tanie. Za zestawy z GTA V zapłacimy niecałe €50, a za komplet z GTA IV prawie €60. Można już składać zamówienia przedpremierowe.

Wyprzedaż gier Rockstar na Steamie

sdr napisał 30 sierpnia 2018 o 21:21, komentarze zablokowane
Na Steamie ruszyła wyprzedaż gier z katalogu Rockstar Games. Można zaoszczędzić do 70%.

Wyprzedaż gier Rockstar na Steamie

Promocją objęte zostały takie tytuły jak:Wyprzedaż kończy się w poniedziałek 3 września.