» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA+ gry

sdr napisał 24 września 2023 o 14:26, jeszcze nie skomentowano
Nie skusiliście się na odświeżoną trylogię klasycznych części GTA na premierę? Podejrzewaliście, że i tak będą je kiedyś rozdawać za darmo? No to się doczekaliście. Chociaż nie do końca jest darmo.

Gry oferowane w ramach GTA+

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition dostępne jest teraz dla wszystkich subskrybentów usługi GTA+. Jeśli opłacacie abonament, teraz możecie odbić się od dzieła Grove Street Games bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Korzystać z oferty można tak długo jak pozostaje ona aktywna (dostępne gry będą się zmieniać co jakiś czas), a wy posiadacie opłaconą subskrypcję. W tym samym czasie możecie zakupić dany tytuł ze zniżką 20%, aby pozostał on w waszej bibliotece na zawsze. O ile uznacie, że warto.

Może tak, a może nie

sdr napisał 18 maja 2023 o 10:13, komentarze zablokowane
T2 przedstawiło wyniki finansowe za ostatni kwartał i cały rok fiskalny. To dobra okazja, aby pochwalić się kolejnymi milionami sprzedanych gier oraz puścić oko do wygłodniałych graczy i dziennikarzy.

Take-Two - podsumowanie roku fiskalnego 2023

Największe tytuły w bibliotece firmy nadal znajdują nabywców. Do sklepów w ostatnich trzech miesiącach trafiło kolejnych 5 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto V, co pozwoliło najnowszej (sick!) części serii osiągnąć zawrotny pułap 180 milionów sprzedanych kopii. Niewiele gorzej radzi sobie również znacznie młodsze dziecko Rockstar. Dla Red Dead Redemption II możemy mówić odpowiednio o 3 milionach i 53 milionach rozdystrybuowanych sztuk.

Podczas konferencji organizowanych przez Take-Two Interactive największe zainteresowanie wzbudzają jednak zapowiedzi i najróżniejsze prognozy. Tym razem uwagę mediów przykuła informacja o spodziewanym przez zarząd firmy wzroście przychodów w roku fiskalnym 2025. Włodarze T2 oczekują wtedy wyników na poziomie 8 miliardów dolarów. Co może zapewnić takie obroty? Może to być efekt jakiejś dużej premiery... albo kilku mniejszych ;)

50 milionów Red Dead Redemption II

sdr napisał 7 lutego 2023 o 21:57, komentarze zablokowane
Za nami kolejna konferencja dla inwestorów Take2. Jeśli nie spodziewaliście się po niej niczego szczególnego to... mieliście rację.

Take-Two - podsumowanie III kwartału roku fiskalnego 2023

Wczoraj późnym wieczorem, wydawca gier m.in. od Rockstar Games podsumował ostatnie trzy miesiące swojej działalności. Podsumowania te bywają mniej lub bardziej entuzjastyczne, ale zwykle szefostwo firmy chwali się na nich różnymi osiągnięciami na polu sprzedaży. I od kilku już lat dowiadujemy się o kolejnych progach sukcesywnie przekraczanych przez takie na przykład Grand Theft Auto V.

Nie inaczej było i tym razem. Najnowsza (sic!) część gangsterskiej sagi GTA znalazła w ostatnim czasie 175-milionowego nabywcę. To o jakieś 5 milionów więcej niż przed kwartałem i kolejne 5 milionów, które zasiliło łączną pulę całej serii. Tej natomiast, co ciekawe, już tylko 5 milionów brakuje do okrągłych 400 baniek. Chyba szykuje się nam wkrótce "małe" święto.

Rewelacyjnie zaś (przynajmniej jak na poziom wsparcia ze strony Rockstar) radzi sobie Red Dead Redemption II. Ambitny western trafił już w ręce ponad 50 milionów graczy, tym samym zwiększając łączną sprzedaż serii do 70 milionów egzemplarzy. Take-Two Interactive raczy nawet zauważyć, że przybywa graczy w Red Dead Online. W ostatnim kwartale było ich znacznie więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej. Jak widać decyzja o zarzuceniu dalszego rozwoju gry była słuszna ;>

The Definitive Edition na Steamie

sdr napisał 19 stycznia 2023 o 21:41, komentarze zablokowane
Niespodziewanie GTA: The Trilogy - The Definitive Edition pojawiło się dzisiaj w dystrybucji na Steamie. I od razu trafiło na wyprzedaż.

Wyprzedaż Rockstar na Steamie

Kolekcję odgrzanych klasyków możemy zakupić teraz na platformie Valve w cenie obniżonej o 50%. Poza tym połowę zaoszczędzimy również na GTA V, a aż 70% na GTA IV: The Complete Edition. W promocji dostępne są też inne tytuły od Rockstar.


  • Red Dead Redemption II - 67% taniej.

  • Red Dead Online - 50% taniej.

  • Max Payne - 65% taniej.

  • Max Payne 2: The Fall of Max Payne - 70% taniej.

  • Max Payne 3 - 70% taniej.

  • L.A. Noire - 70% taniej.

  • L.A. Noire: The VR Case Files - 50% taniej.

  • Bully: Scholarship Edition - 65% taniej.

  • Manhunt - 65% taniej.Macie już wszystkie? Wyprzedaż potrwa do 2 lutego, a jeszcze w tym miesiącu trylogia trafi również na wirtualne półki Epic Games Store.

T2: raport po katastrofie

sdr napisał 8 listopada 2022 o 23:48, komentarze zablokowane
Take-Two Interactive podczas kolejnej konferencji dla inwestorów przedstawiło swoje wyniki za drugi kwartał roku fiskalnego 2023.

Take-Two - podsumowanie II kwartału roku fiskalnego 2023

Raport to szczególny, bo pierwszy po wrześniowym wycieku materiałów z nowego Grand Theft Auto. Kierownictwo T2 tradycyjnie jednak robiło dobrą minę do złej gry i jak mantrę powtarzało w odpowiedzi na padające podczas konferencji pytania, że cała sytuacja nie ma żadnego wpływu na proces produkcyjny. Trudno jednak będzie te zapewnienia zweryfikować skoro wcześniej nie poznaliśmy żadnej, choćby przybliżonej, daty premiery tytułu.

Z innej beczkiJak w każdym raporcie, również w najnowszym nie zabrakło mnóstwa cyferek. Dowiadujemy się z nich m.in. że Grand Theft Auto V rozeszło się już w przeszło 170 milionach egzemplarzy, a... zaraz, zaraz. Czy taka liczba nie padła już przypadkiem w poprzednim sprawozdaniu? Jak najbardziej, padła. A to oznacza, że w ostatnim kwartale na półki sklepowe trafiło mniej niż milion sztuk GTA V. Szok?

Fakt, w ostatnich latach zostaliśmy przyzwyczajeni do znacznie lepszych i wyjątkowo stabilnych wyników sprzedażowych piątki. Każdego roku gra zdobywała średnio około 20 milionów nowych nabywców, ale okazuje się, że w przeszłości zdarzały się już takie "słabsze" momenty. Z zestawienia przygotowanego przez Dereka Stricklanda dowiadujemy się, że ostatnio było tak trzy lata temu. Później jednak sprzedaż znowu wzrosła. Dołek w pojedynczym kwartale nie musi więc od razu oznaczać trwałego osłabienia trendu.