» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA Online: The Chop Shop

sdr napisał 12 grudnia 2023 o 21:57, komentarze zablokowane
W RDO choinka i śnieg, a w GTA Online po staremu. Dzisiaj swoją premierę ma nowa aktualizacja The Chop Shop!


Do Los Santos przybył dobrze już znany na Wschodnim Wybrzeżu potentat nieruchomości Yusuf Amir. Nasz przyjaciel i jego kuzyn Jamal postanowili wejść z nami w spółkę, za pośrednictwem której będą pozyskiwali nowe motoryzacyjne klejnoty do swojej kolekcji.

Pod przykrywką starego złomowiska, będziemy organizować i dokonywać zuchwałych kradzieży pojazdów, które następnie odsprzedamy Yusufowi albo przeznaczymy na części.

Wyścigi driftoweDla poszukiwaczy ekscytujących wrażeń na drodze, od dzisiaj GTA Online oferuje również całkiem nowy rodzaj wyścigów. Swoje kozackie umiejętności możemy sprawdzić w serii wyścigów driftowych, w których liczy się nie tylko zręczność, ale i styl.

Tutaj dodatkowo punktujemy wykonując ryzykowne (i bardzo efektowne) kombinacje poślizgów. Trzeba jednak uważać na pojawiające się tu i ówdzie przeszkody, z którymi kontakt zeruje nasz mnożnik. Wyścigi driftowe dostępne są dla wszystkich członków KSLS. Ścigać się możemy na siedmiu zróżnicowanych trasach.

Inne nowości
  • Osiem nowych samochodów oraz możliwość zakupu pojazdów policyjnych w sklepie Warstock.

  • Do oferty furgonetki z bronią i zbrojowni w agencji trafił nowy karabin ofensywny.

  • W świecie gry spotkamy od teraz zwierzęta (tylko PS5 oraz Xbox Series X|S).

  • Na PC, PS5 oraz XSX|S rozpoczynają się testy moderacji rozmów głosowych. Starsze konsole otrzymają to usprawnienie wkrótce.

  • Subskrybenci abonamentu GTA+ otrzymali dostęp do nowego 100-miejscowego garażu.Pełna lista zmian w ramach aktualizacji The Chop Shop znajduje się na stronie wsparcia technicznego.