» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Pierwszy zwiastun GTA VI!

sdr napisał 5 grudnia 2023 o 10:27, komentarze zablokowane
Zupełnie niespodziewanie Rockstar Games opublikował chwilę po północy pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI! Pierwotnie wideo miało pojawić się dopiero po południu, ale w następstwie wycieku możemy je oglądać już teraz.


Półtoraminutowy klip pokazuje szereg ujęć ze świata gry, który został zgodnie z oczekiwaniami osadzony w Vice City. Akcja toczy się współcześnie. Sporo kadrów stylizowanych jest na materiały z mediów społecznościowych, które najwyraźniej odegrają ważną rolę.

Fabuła skoncentruje się na dwójce protagonistów. Będą nimi Lucia i jej towarzysz, którego imię nie pada w filmie. Możemy jednak podejrzewać, że chodzi o Jasona.


Grand Theft Auto VI przeniesie graczy do stanu Leonida, gdzie trafią na skąpane w neonowym świetle ulice Vice City i nie tylko. To największa jak dotąd ewolucja Grand Theft Auto, która zanurzy graczy głębiej w świecie gry niż jakakolwiek odsłona tej serii.
Take-Two w oficjalnym komunikacie prasowym potwierdziło premierę GTA VI na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gra nie ma jeszcze nadanej kategorii wiekowej.


Sam Houser

Grand Theft Auto VI kontynuuje nasze wysiłki, aby przekroczyć granice tego, co jest możliwe w wysoce wciągających, opartych na fabule doświadczeniach w otwartym świecie. Cieszymy się, że możemy dzielić się tą nową wizją z graczami na całym świecie.
No i na koniec najważniejsze: GTA VI ukaże się w 2025 roku!