» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Leslie Benzies otwiera nowy biznes

Dawid napisał 22 stycznia 2017 o 12:52, komentarze zablokowane
Po ubiegłorocznym, burzliwym rozstaniu z Rockstar wokół Lesliego Benziesa zapadła cisza. Dziś już jednak wiemy, że uzdolniony producent najpewniej pozostanie w branży.

Leslie Benzies

Jak informuje The Scotsman, Benzies zarejestrował w ostatnim czasie kilka firm, m.in. Royal Circus Games, Starship Group, Everywhere Game oraz VR-Chitect. Pierwsza z nich według danych z wniosku do urzędu patentowego ma zajmować się szeroko pojętą produkcją gier na konsole, pecety i urządzenia mobilne. Benzies zastrzegł również znak Time for a New World oraz hashtag #TFANW, które mogą mieć związek z pierwszą grą, tworzeniem której zajmie się studio na początku.

Ciekawie zapowiada się również działalność ostatniej z wspomnianych firm. VR-Chitect miałoby odpowiadać za headsetów, gogli i oprogramowania związanego z wirtualną rzeczywistością. Wygląda na to, że Leslie nie zamierza zamykać sobie żadnej z potencjalnych dróg rozwoju. Będziemy się przyglądać dalszym poczynaniom byłego szefa Rockstar North.