» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Benzies podbiera pracowników Rockstar?

sdr napisał 9 stycznia 2019 o 20:41, komentarze zablokowane
Jakiś czas cicho było o Lesliem i jego potyczkach z Rockstar Games. Najwyraźniej panowie wciąż się nie dogadali, bo firma wytacza przeciwko swojemu byłemu pracownikowi kolejne działa.

Lezlie Benzies

Tym razem kancelaria reprezentująca Take-Two przesłała do kancelarii reprezentującej firmę Benziesa pismo, w którym oskarża go o podkupywanie pracowników Rockstar. Leslie pracujący aktualnie nad swoją nową grą Everywhere bez wątpienia potrzebuje talentów, a gdzież łatwiej takowe znaleźć niż wśród byłych współpracowników? Czy posunąłby się jednak do tak niecnego czynu? ;) Nie wiadomo czy Take-Two posiada jakiekolwiek twarde dowody tego rodzaju praktyk, więc póki co przedstawiciele Benziesa zdecydowanie odpierają zarzuty. Sprawa najpewniej znajdzie rozstrzygnięcie dopiero w sądzie. A może nie.

Jeśli były szef Rockstar North jednak ma coś na sumieniu, otrzymane ostrzeżenie może odnieść skutek, podobnie jak już miało to miejsce w minionym roku. Jak pamiętamy, nowe studio Lesliego zostało ochrzczone Royal Circus Games. To najwyraźniej również nie spodobało się Take-Two: RCG - RSG, dostrzegacie podobieństwo? No właśnie. Ta nazwa została zmieniona w październiku na Build a Rocket Boy, ale zmiana również została poprzedzona skargą wydawcy GTA. Wymiana ciosów trwa.