» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Grając z mamą w Red Dead Redemption II

chaos napisał 17 lutego 2020 o 00:54, skomentowano 1 raz (zablokowane)
Czy jesteście z tego pokolenia, którego rodzice nie grają w gry i nie rozumieją ich fenomenu? Cóż, matka Benjamina Byrona Davisa też nie gra w gry, ale dla RDR 2 zrobiła wyjątek.

instagram.com/bigbendavis

Aktor wcielający się w grze w postać Dutcha postanowił pokazać swojej rodzicielce na czym polegała jego praca przy Red Dead Redemption II i czym zaowocowała. Kupił konsolę, kupił grę, nauczył obsługi kontrolera i po kilku miesiącach zmagań pani Davis udało się dobrnąć do końca wątku fabularnego.

Jessica Hoffmann Davis ma 75 lat i jest doktorem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zajmuje się zagadnieniami sztuki w nauce. Nie mogła więc podsumować swoich nowych doświadczeń inaczej niż publikując esej. Praca została zatytułowana "Unsung heroes: Reconceptualizing a video game as a work of art" i można przeczytać ją w całości na Reddicie. Chyba się spodobało :)
sdr
skomentował 23 lutego 2020 o 14:42
To właśnie jest zaszyta magia tego tytułu. Przyciąga nawet tych, którzy się grami wcześniej nie interesowali.