» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Zapowiedź od Rockstar na horyzoncie?

sdr napisał 11 czerwca 2020 o 15:34, komentarze zablokowane
Już za nieco ponad sześć godzin rozpocznie się impreza The Future of Gaming, w trakcie której Sony po raz pierwszy zaprezentuje gry działające na nowej konsoli PlayStation 5.


Tymczasem zupełnie przypadkiem do oferty Amazona trafiło w ostatnich dniach kilka niezapowiedzianych gier, w tym jedna od Rockstar. Przynajmniej ta jedna została już usunięta, tylko czy nie jest to trochę za duży zbieg okoliczności?

Rockstar od dłuższego czasu siedzi dość cicho. Można to oczywiście tłumaczyć sytuacją epidemiczną na świecie, ale równie dobrze może to być dobra przykrywka, aby na spokojnie przygotować się do ważnego ogłoszenia. Jakiego? Abstrahując już od tego, że studio od dawna unika wielkich imprez branżowych, możemy tylko zgadywać.

The Future of Gaming startuje o 22:00 i potrwa około godziny.