» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Premiera: Red Dead Redemption

sdr napisał 17 sierpnia 2023 o 15:38, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Dzisiaj Red Dead Redemption debiutuje na Nintendo Switch oraz PlayStation 4! Za sprawą wstecznej zgodności tytuł mogą ogrywać również posiadacze PlayStation 5.


Przygotowana przez Double Eleven Studios konwersja obsługuje tryb 30 FPS przy rozdzielczości 1080p oraz maksymalnie 4K w przypadku konsol PS4 Pro i PS5. W opcjach graficznych pojawiły się również dwa nowe tryby wygładzania: AMD FSR 2 oraz FXAA.

Wraz z Red Dead Redemption dostajemy w pakiecie uwielbiany przez fanów dodatek Undead Nightmare oraz pozostałą zawartość z wydania Game of the Year Edition. Nie zabrakło również kinowej lokalizacji w nowych językach, w tym dla graczy z Polski. Zabrakło natomiast trybu gry wieloosobowej.

Zestaw można kupić w PlayStation Store w cenie 219 zł oraz w Nintendo eShop w cenie $49,99. Wydanie pudełkowe pojawi się na sklepowych półkach 13 października.
sdr
skomentował 21 sierpnia 2023 o 13:12
Fajnie się ogląda takie porównania, bo widać na nich różnice, których inaczej pewnie byśmy nawet nie dostrzegli. Ale dla mnie to żaden argument np. w dyskusji o tym, która wersja jest lepsza, albo czy warto kupować port na nowsze platformy. Generalnie jestem trochę rozczarowany, że dostaliśmy port, a nie remaster albo remake, ale z drugiej strony nie dziwię się, że woleli zagrać bezpiecznie po wtopie z TDE. W pełni natomiast zgadzam się z głosami, że gra kosztuje za dużo.
kurzi6
skomentował 20 sierpnia 2023 o 23:34
zostawię to tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=x86r5IbpLAg