» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Zwiastun GTA VI na początku grudnia!

sdr napisał 8 listopada 2023 o 21:18, komentarze zablokowane
Na początku grudnia zobaczymy pierwszy zwiastun kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto. Jest to oficjalna wiadomość, którą przekazał Sam Houser, prezes Rockstar Games.

Wiadomość od Rockstar Games

W opublikowanej na stronie studia notce możemy przeczytać:


W przyszłym miesiącu będziemy świętować 25-lecie Rockstar Games.


Dzięki wspaniałemu wsparciu wszystkich naszych graczy na całym świecie możemy tworzyć gry, które kochamy — bez Was nie byłoby to możliwe i jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że odbywacie z nami tę podróż.


W 1998 roku Rockstar Games powstało na podwalinach założenia, że pewnego dnia gry wideo staną się kluczowym elementem kultury tak jak inne formy rozrywki. Mamy nadzieję, że w toku tej ewolucji udało nam się stworzyć gry, które pokochaliście.


Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że już na początku grudnia będziemy mogli Wam pokazać pierwszy zwiastun nowego Grand Theft Auto.


Liczymy na to, że przeżyjemy wraz z Wami jeszcze wiele takich wspaniałych chwil.


Dziękujemy Wam,


Sam Houser
To co, czekamy? :)