» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

W RDR2 na Scorpio zagramy w 4K?

Dawid napisał 2 kwietnia 2017 o 13:04, komentarze zablokowane
Wygląda na to, że Microsoft wykorzysta Red Dead Redemption 2 jako jeden z tytułów demonstracyjnych dla celów promocji nowej wersji Xboksa One.

Red Dead Redemption 2

Nowy Xbox, skrywający się na razie za nazwą kodową Project Scorpio, ma pozwolić firmie z Redmond wskoczyć na pozycję lidera w nie mającym końca pojedynku konsol ósmej generacji. Windows Central dotarł do listy gier, którymi Microsoft chce oczarować świat, pokazując na ich przykładzie pełne możliwości swojej nowej maszynki.

Jedną z nich ma być Red Dead Redemption 2. Wygląda na to, że najnowsza propozycja Rockstar ma działać na Projekcie Scorpio w natywnej rozdzielczości 4K. Gra na pewno wyglądałaby niesamowicie, ale pamiętajmy, że póki co jest to niepotwierdzona oficjalnie informacja.